ویژگی های متد SIC:

ویژگی های متد SIC

این متد یا دوره فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی توسط جناب آقای استاد ملک پور پایه گزاری شده است و در مقایسه با دیگر روش ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در ذیل به بیان آن ها می پردازیم:


با توجه به فوق فشرده بودن این متد امکان یاد گیری در کوتاه ترین زمان ممکن برای زبان آموزان در هر سنی میسر می باشد و دیگر شاهد این نیستیم که به دلیل طولانی شدن دوره آموزشی زبان آموز رغبت و حوصله خود را در امر یادگیری از دست بدهد و آن را رها کند. این متد به هر دو روش ترمیک و خصوصی برگزار می گردد.
طول دوره ترمیک ۷ ترم می باشد و در این ۷ ترم هم روی دانش زبانی کار می شود و هم بر روی مهارت های آیلتس که برنامه ریزی صورت گرفته در این دوره ها کاملا علمی و به روز می باشد. تعداد افراد در کلاس های ترمیک ۴ تا ۶ نفر می باشد و این امر خود بیانگر توجه خاص به کیفیت کار است. حضور اساتید با داشتن مدرک آیلتس بالای ۸ در کلاس های ترمیک و خصوصی از همان ترم یک بیانگر توجه خاص به زبان آموز می باشد چرا که داشتن تجربه و دانش کافی، هر دو شرط موفقیت هم زبان آموز و هم مؤسسه می باشد. در بخش گالری سایت می توانید بخشی از آن ها را مشاهده کنید. از دیگر برنامه ریزی های صورت گرفته در دوره های ترمیک می توان به برگزاری کلاس های فیلم و مکالمه اشاره کرد. در این کلاس ها آموزش خواهید دید که چگونه فیلم تماشا کنید و در عین حال به تقویت گوش خود بپردازید و دامنه لغت خود را افزایش داده و گرامر را به صورت کاربردی استفاده کنید. در دوره هایی که برای مکالمه طراحی شده فقط زبان آموز نیست که اطلاعات خود را در مکالمات به کار می گیرد بلکه اصطلاحات، لغات جدید و همچنین استفاده از گرامر در مکالمه ها به آن ها آموزش داده خواهد شد و تکرار و تمرین به آن ها این مجال را می دهد که بدون فکر کردن ان ها را استفاده کنند. برنامه ریزی دقیقی که صورت می گیرد سبب شده که فاصله بین دوره ها تنها ۳ تا ۴ روز کاری باشد. و هر دو هفته یک بار شروع ترم را داشته باشیم.
همین برنامه ریزی برای کلاس های ترمیک نیز صورت میگیرد . تفاوتی که وجود دارد این است دوره کلاس های خصوصی از ترمیک نیز کوتاه تر است و امکان برگزاری در محل مورد نظر زبان آموز نیز وجود دارد. ضمنا می توان برنامه ریزی را تا جایی که امکان دارد با نظر زبان آموز انجام داد.
برای متقاضیانی که امکان حضور در تهران را ندارند، هم به صورت Skype همچنین امکان برگزاری کلاس ها را برروی
ترمیک و هم خصوصی داریم.
سخن آخر این که مفتخریم با برنامه ریزی دقیق توانسته ایم در امر آموزش زبان و محقق کردن اهدافمان به موفقیت های چشمگیری دست یابیم.

1 دیدگاه

  • Indian

    Deadly accurate answer. You’ve hit the buelleys!

  • دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *