با گوش خود بیاموزید:

در مؤسسه MIE به شما آموزش میدهیم که چگونه با گوش خود زبان انگلیسی را عالی بیاموزید و چطور عالی صحبت کنید و  listning خوبی داشته باشید. همان گونه که می دانید ابتدا باید بشنوید بعد صحبت کنید. مشکل اکثر زبان آموزان اینجاست که فکر میکنند از ابتدا باید بر روی مهارت  speakingخود کار کنند. وقتی شما فقط می خوانید وسعی می کنید که قوانین گرامر را فقط با خواندن کتاب گرامر بیاموزید و یا این که لغات را با فراهم کردن لیستی از ان ها به خاطر می سپارید و کار هایی از این قبیل، فقط به امر خواندن پرداخته اید که هیچ کدام از این موارد به speaking شما کمک نخواهد کردو این به این دلیل است که شما انگلیسی را بیشتر از ان که صحبت کنید و بفهمید، بیشتر می خوانید غافل از این که رمز موفقیت listening است و البته مهمترین فاکتور برای بهتر صحبت کردن. به عنوان مثال یک نوزاد امریکایی را تصور کنید. حتی او هم نیاز به یاد گیری زبان انگلیسی دارد. پس چطور می توان به او آموزش داد؟ آیا برای او کتاب گرامری خریداری می شود؟ آیا او را مجبور می کنید گرامر بخواند؟ هرگز. آیا از ابتدا بر روی مهارت خواندن و نوشتن او کار می کنید؟ البته که نه. پس چگونه این نوزاد زبان انگلیسی را می آموزد؟ تنها راه گوش کردن است. به مدت شش تا دوازده ماه این کودک تنها به طور مداوم به پدر، مادر، خواهر، برادر یا افراد دیگر گوش میدهد ونکته مهمتر این که وقتی پدر و مادر با کودک خود صحبت می کنند از جملاتی که دارای گرامر پیچیده باشند استفاده نمی کنند.کودک ابتدا شروع به یادگیری کلمات می کند، سپس گروه کلمات و …..

همین کودک در ابتدا متوجه بسیاری از صحبت ها می شود ولی قادر نیست خیلی صحبت کند و این امر بسیار طبیعی است. پس اولین قانون این است که شما به عنوان یک زبان آموز شروع به گوش کردن مطالبی کنید که ۹۵ درصد این ها را بدون این که نیازی به فرهنگ لغت داشته باشید بفهمید و در مورد ۵ درصد بقیه می توان گفت که به راحتی می توانید معنی لغت هایی را که نمی دانید حدس بزنید که این روش به یاد گیری لغات جدید هم بسیار کمک می کند. ان گاه بعد از مدتی گوش کردن ۱۰۰ درصد را خواهید فهمید و شروع به صحبت کردن به طور اتوماتیک خواهید کردو کلمات و اصطلاحات استاندارد را استفاده می کنید و این امر حتی بدون فکر کردن به گرامر یا معنی لغت صورت خواهد گرفت درست مثل زمانی که شما به زبان مادری خود صحبت می کنید. ما در موسسه  MIEبه این امر واقف هستیم و تمامی شرایط لازم را برای شما مهیا کرده که از تجارب چندین ساله اساتید ما در امر آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید و هر چه بهتر به یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه بپردازید.

ما به شما آموزش می دهیم که چطور درست گوش دهید. حتی برای افرادی که از پر کار بودن گله دارند هم راه کار هایی داریم که به نمونه هایی از ان اشاره می کنیم. به عنوان مثال وقتی صبح از خواب بیدار می شوید به فایل های صوتی گوش دهید که قبلا روی ان کار کرده ید. حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه کافیست. یا وقتی در راه رفتن به مدرسه یا محل کار خود هستید یا هنگام نهار خوردن یا آشپزی کردن به انگلیسی گوش دهید. قبل از رفتن به رخت خواب یا انجام امور منزل. با انجام این کار حتی در کوتاه مدت به راحتی در مجموع یک تا دو ساعت در روز به انگلیسی گوش داده ید و وقتی این کار را انجام می دهید متوجه تغییر بزرگی در خود خواهید شد.

سخن آخر: هر چه بیشتر و بیشتر به انگلیسی گوش دهید خواهید دید که چطور  speakingشما پیشرفت خواهد کرد. مؤسسه       MIEبا افتخار اعلام می دارد که با توجه به تجربیات فراوان در امر آموزش و با حضور اساتید با تجربه، موفق به کسب افتخارات بیشماری شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *