زبان انگلیسی برای مهاجرین

     امروزه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی جایگاه خود را در دنیای مدرن تثبیت نموده است و انسان ها در هر کجای این کره خاکی با استفاده از زبان انگلیسی می توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. بنابراین مقصد شما هر جای دنیا که باشد بهترین گزینه برای برقراری ارتباط با مردم سایر کشورهای خارجی زبان انگلیسی است. زبانی است که در قیاس با سایر زبان های رایج در اروپا بسیار ساده تر است و تعداد افرادی که متکمل به زبان انگلیسی می باشند نیز در بسیاری از کشورها بسیار چشم گیر و شایان ذکر است. لذا چه شما قصد یک مسافرت توریستی یا کاری به یک مقصد خارجی داشته باشید و چه به قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری و یا حتی سرمایه گذاری در بخش های مختلف وارد کشوری بیگانه می شوید بهترین زبان برای ایجاد ارتباط با دیگران زبان انگلیسی می باشد.

     متاسفانه باوری که در جامعه ما کم کم شکل گرفته است سخت بودن یادگیری زبان انگلیسی است در حالی که زبان انگلیسی نه نیازمند هوش و استعداد بالقوه ای است و نه طالب ذوق و سلیقه است. تنها چیزی که یادگیری زبان انگلیسی می طلبد همانند آموختن هر چیز دیگری، پشتکار و ممارست است. لکن این امر نیازمند پیروی از اسلوب و روشی صحیح است علی الخصوص برای افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور خارجی و آن هم یک کشور انگلیسی زبان را دارند.

     روشی که موسسه آموزش زبان انگلیسی ملک پور (MIE) معرف و پرچم دار آن است آموختن زبان انگلیسی در کوتاه ترین ممکن برای مهاجرین را به طور تضمینی فراهم نموده است. این روش که SIC یا Super Intensive Course نام دارد تا کنون توانسته به بهترین نحو ممکن خدمتگذار هموطنان عزیز باشد و اکنون دانشجویان ایرانی بسیاری در در بهترین دانشگاه های اروپا و امریکا در حال تحصیل هستند که زبان انگلیسی را به طور تضمینی در موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) آموخته اند.

     اولین فاکتوری که روش SIC را در مقایسه با سایر روش های یادگیری زبان انگلیسی متمایز ساخته است بازه زمانی که دانشجویان این روش بایستی سرمایه گذاری کنند تا به خواسته خود برسند. این روش در حداکثر حالت ممکن، نیازمند طی زمان 7 ترم است که هر ترم تنها در حدود یک ماه به طول می انجامد. البته این بازه ی زمانی را می توان در صورت نیاز با استفاده از گزینه کلاس های خصوصی به طور قابل توجهی کاهش داد. همان طور که واضح و مبرهن است این بازه ی زمانی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و از نظر زمان در تنگنای شدید هستند- چه نیازمند مدرکی بین المللی باشند و چه خواهان توانایی برقراری ارتباط- بسیار کارآمد و موثر است و می تواند راهگشای کار آنان قرار گیرد.

     ویژگی دیگری که در دوره های فوق فشرده و تضمینی موسسه زبان انگلیسی ملک پور ( MIE) است انعطاف پذیری بالای این روش است. این روش هم مناسب افرادی است که قصد شرکت در آزمون های بین المللی من جمله IELTS را دارند و هم افرادی که صرفا در پی افزایش دانش زبانی خود برای نیل به توانایی سخن گفتن و برقراری ارتباط با استفاده از زبان انگلیسی هستند. موسسه ی زبان انگلیسی ملک پور (MIE) کسب نمره ی 6 در آزمون بین المللی IELTS را برای کسانی که دوره ی SIC را به طور کامل طی نمایند تضمین می نماید و از طرف دیگر دانشی که فرد در طی این دوره از بخش عمومی (General) زبان انگلیسی به دست می آورد کاملا او را قادر می سازد تا به سادگی با افراد انگلیسی زبان مکالمه برقرار کند.

            لذا پیشنهادی که برای تمام هموطنان عزیز علی الخصوص افرادی که قصد مهاجرت را دارند استفاده از دوره ی منحصر بفرد و تضمینی موسسه زبان انگلیسی ملک پور می باشد که در کمترین زبان ممکن شما را با بالاترین بازدهی به خواست خود می رساند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *