بررسی نیازهای زبان آموزان

     از جمله نیازهایی که بسیاری از افراد در دنیای امروزی با آن ها مواجه می باشند توانایی استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی است که می تواند به عنوان یک میانجی در میان اقوام و ملیت های متفاوت نقش آفرینی می نماید و لذا در راستای پیشبرد امور تجاری و علمی شدیدا مورد استفاده قرار می گیرد و فلذا یادگیری زبان انگلیسی تبدیل به یکی از مهم ترین دغدغه هایی شده است که بسیاری از افرادی که به دنبال پیشرفت می باشند آن را دنبال می نمایند

     افرادی که در کشور ما خواهان یادگیری زبان انگلیسی می باشند با مشکلات متعددی مازاد بر آن چه در دنیای مدرن افراد با آن مواجه هستند، دست و پنجه نرم می کنند و نیازهای متفاوت تری نیز خواهند داشت که بایستی به خوبی و به صورت کامل به تمام آن ها  توجه شود تا بتوانند به تمام نیازهای آموزشی خود به طوری مطلوبی پاسخ گویند.

     اولین نیازی که هر زبان آموزی در مسیر یادگیری زبان انگلیسی آن را حس خواهد کرد نیاز به پیروی و استفاده از یک روش و متد آموزشی پیشرفته می باشد که به طور کامل با استانداردهای جهانی مطابقت باشد. موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) روشی موسوم به SIC را در کشور پایه گذاری نموده است که مطابقت کامل با استانداردهای جهانی دارد و مبتنی بر پیچیدگی های روانشناسی و زبان شناسی پایه شده است.

     نیاز  دیگری که بسیاری از زبان آموزان آن را حس خواهند کرد تمایل به سپری کردن دوره ی آموزشی است که در مدت زمان بسیار کمی زبان آموزان بتوانند بهترین نتیجه را کسب نمایند. در روش SIC زبان آموزان تنها نیاز به سپری نمودن 7 ترم را دارند که هر ترم در حدود یک ماه به طول می انجامد لذا همان طور که برمی آید در مدت زمانی بسیار کم می توانید نتیجه ی بسیار مطلوبی کسب نمود و لذا یکی از مهم ترین نیازهای زبان آموزان که کسب نمره ی مطلوب در حداقل زمان ممکن می باشد به راحتی قابل دستیابی می باشد.

     از جمله نیازهایی که خیلی از زبان آموزانی که در شهرستان ها سکونت دارند با آن مواجه هستند عدم وجود موسسات آموزش زبان انگلیسی با سطح کیفی مناسب در شهرستان ها می باشد و لذا موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) که همواره درصدد خدمت رسانی به تمامی هموطنان گرامی در سراسر جهان می باشد، از طریق نرم افزار Skype امکان برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین را فراهم آورده است. نکته ای که ذکر آن الزامی است کیفیت این کلاس ها می باشد که کیفیت آن کلاس ها به دلیل شیوه آموزشی منحصر بفرد به هیچ وجه کمتر از کلاس های حضوری موسسه آموزش زبان انگلیسی ملک پور (MIE) نیست و در نتیجه بهترین کیفیت آموزشی را برای شما در هر جای جهان به همراه خواهد آورد. از سوی دیگر افرادی که در کشورهای اروپایی و امریکایی مجبور به پرداخت هزینه های گزاف هستند نیز می توانند با پرداخت هزینه ای  بسیار کمتر در مقایسه با کلاس های اروپایی و امریکایی از کلاس هایی با بهترین کیفیت در سطح استانداردهای جهانی بهره ببرند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *