تافل برای تمامی سنین

 

برای مدیران شرکت و افرادی که بنا به مشغله کاری فرصت حضور در موسسه MIE را ندارند معلم اعزام خواهد شد. ولی لازم به ذکر است که تعداد جلسات برای آندسته از افرادی که در موسسه حضور پیدا می کنند و یا برای آنهائیکه بیرون از موسسه هستند بکی است. بنا به نیاز افراد آندسته از کسانیکه برای پذیرش دانشگاه اقدام می کنند و در شرایط سنی پایین تری نسبت به افراد بزرگسال قرار دارند مجموعه تافل iBT را بصورت دو پکیج جداگانه TOEFL iBT 1 و TOEFL iBT 2 ارائه خواهیم داد.

یعنی تعداد جلسات کلاس نسبت به افراد بزرگسال بیشتر است و نیز سیلابس مخصوص به خود را دارند. هر چند که برای دوره بزرگسالان نیز دو تافل 1 و 2 در نظر گرفته شده است که تعداد جلسات آن نسبت به دوره نوجوانان بسته به سطح سواد و سن آنها متفاوت است. در این دوره که بر روی چهار مهارت اصلی در کنار مهارتهای Grammar و Vocabulary نیز جداگانه کار می شود به فراخور نیاز متقاضیان مکن است بعضی از افراد تنها در یک مهارت ضعف داشته باشند که در اینصورت با صلاحدید موسسه و برگزاری آزمونهای Mock TOEFL برای آن مهارت بصورت جداگانه برنامه ریزی بعمل آمده و تدریس خواهد شد.

در شرایط کلی راهکار موسسه تدریس هر چهار مهارت چه بصورت تلفیقی(یعنی هر جلسه تمام مهارتها) و چه بصورت مجزا (هر جلسه یک مهارت) خواهد بود.

همانطور که در بالا توضیح داده شد دوره نوجوانان نیاز به برنامه ریزی دقیق و جامع تری در قیاس با دوره بزرگسالان دارد چرا که دانش زبانی آنها نسبت به افراد بزرگسال ممکن است در سطح پایین تری باشد لذا کار بر روی چهار مهارت بصورت منسجم و با برنامه ریزی دقیق تری انجام می شود.

اطلاعات و نیز چکیده ای از Syllabus این دوره ها بر روی سایت موسسه MIE به نشانی www.mieschool.ir قرار داده شده است که داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه به سایت مذکور به راحتی به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند که شامل فرمت دوره ها و outline تعداد جلسات این دوره ها هم برای نوجوانان و هم برای بزرگسالان می باشد.

در ادامه لازم به ذکر است برای آندسته از افرادی که نیاز فوری داشته و به لحاظ زمانی در مذیقه هستند دوره های فوق فشرده موسسه MIE می توانند نقش بسزایی در آمادگی این دسته از افراد داشته باشد که فرمت و outline این دوره نیز بر روی سایت قابل مشاهده می باشد.

در پایان یادآوری می شود برای ثبت نام در این دوره ها بنا به تعداد زیاد متقاضیان (چه دوره های عادی و چه دوره های فوق فشرده) به داوطلبان عزیز توصیه می شود هر چه سریعتر اقدام نمایند. امیدواریم که مکانی خوب و مناسب برای یادگیری هر چه بهتر و سریعتر شما عزیزان را فراهم آوریم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *