آیلتس برای تمامی سطوح

 

یادگیری زبان انگلیسی روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار میشود و مردم در سراسر دنیا بنا به دلایل مختلف از جمله مهاجرت، به دست اوردن فرصت شغلی بهتر و غیره روی به یادگیری زبان انگلیسی می اورند. به همین منظور ازمون های بسیار معتبری برای ارزیابی دانش انگلیسی افراد توسط دانشگاه ها و مراکز علمی بسیار معتبر در نظر گرفته شده که یکی از مهمترین انها ازمون آیلتس میباشد که امروزه بسیار شناخته شده بوده و یکی از اولویت های اصلی پذیرفته شدن در دانشگاه هایی است که رشته های درسی را به زبان انگلیسی برگزار میکنند.

بخش های مختلف آیلتس از قبیل شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به منظور ارزیابی مهارت فرد در هر کدام از این زمینه ها طراحی شده اند. آیلتس علاوه بر داشتن دانش کافی در زمینه زبان، نیازمند تکنیک هایی است که میتوان به وسیله انها از عهده بخش های مختلف ازمون برامد. لازم به ذکر است که زمان برای پاسخ گویی به سوالات هر یک از این بخش ها بسیار محدود بوده و بدون تسلط کامل بر این تکنیک ها، فرد قادر به موفقیت در این ازمون نخواهد بود.

افرادی که دانش کافی از زبان انگلیسی را دارا هستند میتوانند با یادگیری و تسلط بر این تکنیک ها میتوانند به راحتی نمره مورد نیاز را در ازمون آیلتس به دست اورند. موسسه برگزیدگان ملک پور برای این دسته از افراد که زمان زیادی برای کلاس های طولانی مدت نداشته دوره های برگزار میکند که به صورت کاملا فشرده، در عین حال جامع، این تکنیک ها را به زبان اموزان اموزش داده و با استفاده از تمرین های کاربردی و متعدد و با ایجاد فضای کاملا مشابه ازمون واقعی آیلتس، انها را برای ازمون اصلی اماده میکند.

از طرف دیگر، برخی از افراد هنوز به سطحی از زبان نرسیده اند که بتوانند کار بر روی تکنیک های آیلتس را شروع کنند. موسسه برگزیدگان ملک پور برای این افراد کلاس های ترمیک را در نظر گرفته است. این دوره که  شامل شش ترم است (هر ترم حدودا یک ماهه است) به صورت تضیمنی زبان اموز را برای رسیدن به سطح پیشرفته زبان و شروع یادگیری تکنیک های آیلتس اماده میکند. سپس در یک دوره کاملا کوتاه، فرد تکنیک های آیلتس را نیز فرا گرفته و مشکلی از بابت ازمون ایلتس نخواهند داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *