مشکلات اصلی جهت یادگیری زبان انگلیسی

مشکلات اصلی جهت یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی امروزه به یکی از اولویت های اصلی افراد در جوامع مدرن تبدیل شده است و هر کسی بر خود لازم می داند تا با این زبان آشنایی کامل را پیدا کرده تا بتواند نیازهای خود را برآورده سازد. گاه افراد برای ادامه ی تحصیل نیازمند اخذ مدارک بین المللی از جمله IELTS و TOEFL هستند، گاه برای توسعه ی کسب و کار یا حرفه ی خود لازم می دانند تا با این زبان آشنا شوند و بتوانند به وسیله این زبان با سایرین ارتباط برقرار نمایند.


لکن در مسیر یادگیری زبان انگلیسی مشکلات و چالش های متعددی در پیش روی زبان آموزان هستند که این عوامل دست در دست هم داده و آن ها را به نتیجه ی می رساند که خلاف واقع می باشد. زبان آموزان پس از آن که با استفاده از روش های متعدد نتوانستند نتیجه ی مطلوب را کسب نمایند خود را سرزنش می کنند که توانایی یادگیری زبان انگلیسی را ندارند در حالی که عوامل متعدد و گوناگونی دست به دست یکدیگر داده اند و این وضعیت نشات گرفته تنها از یک فاکتور نمی باشد و عوامل زیادی شکل دهنده ی این حالت از نا امیدی شده اند.
اولین مشکلی که همه ی زبان آموزان با آن مواجه می باشند عدم وجود روشی است که مطابق با متدهایی روزی باشد که در حال حاضر در دنیا در حال تدریس می باشند. زبان انگلیسی در عین سادگی دارای پیچیدگی های خاص خود است که با استفاده از آشنایی با اصول زبان شناسی و روانشناختی و ترکیب آن ها می توان به ساده ترین راه ها برای آموختن زبان انگلیسی دست یافت. موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) با الهام گرفتن از دوره ای که استاد ملک پور در کشور انگلستان گذرانده اند دوره ای را در کشور پایه گذاری کردند موسوم به SIC یا Super Intensive Course که هم اکنون با کسب تجربه ی کافی و نتیجه ای که زبان آموزان موسسه کسب نموده اند می تواند این ادعا را نماید به بهترین شکل ممکن یادگیری زبان انگلیسی را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است. در این روش با استفاده از اصول زبان شناسی و روانشناختی به روز دنیا بهترین چالش های موجود در راه یادگیری زبان انگلیسی نیز کمرنگ شده اند و زبان آموزان به راحتی توانسته اند نتیجه ای که مطلوبشان هست را کسب نمایند.
دوره های طولانی مدتی که در بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی مورد تدریس قرار می گیرند از جمله عواملی است که باعث دلسردی زبان آموزان در مسیر یادگیری آموزش می شود، زیرا مدت بسیار مدیدی برای یادگیری زبان انگلیسی صرف می نمایند ولیکن نتیجه ای که باید را پس از گذشت 3 یا 4 سال نیز کسب نمی نمایند. موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) در دوره ی فوق فشرده ی خود یادگیری مباحث زبانی را از پایه ترین بخش ها آغاز می نماید و نهایتا پس از گذشت 7 ماه کسب نمره ی 6 در آزمون IELTS برای زبان آموزان ضمانت می گردد.
نکته ی دیگری که در بسیاری از موسسات به آن اهمیتی داده نمی شود برنامه ریزی درسی و آموزشی برای زبان آموزان می باشد. بسیاری از افراد نیازمند آن می باشند که در طول مسیر از راهنمایی اساتید حرفه ای و مجرب بهره ببرند تا آن ها را در باب روش های مطالعه و تکنیک های مطالعاتی را به بهترین شکل دنبال نمایند. موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) برای هر زبان آموز برنامه ی ویژه ای دارد که در طول پروسه ی اخذ مدرک IELTS همراه زبان آموزان خواهد بود و کسب حداقل نمره ی 6 را برای زبان آموزان تصمین می نماید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *