رتبه کنکور خود را با درصد زبان خود ارتقا دهید

رتبه کنکور خود را با درصد زبان خود ارتقا دهید

یکی از دغدغه هایی که غالب نوجوانان ایرانی همواره با آن دست و پنجه نرم می کنند شرکت در کنکور در رشته های مختلف است، آزمونی که همه ساله شامل محتوای سخت تری شده و برای موفقیت در آن نیازمند آن هستیم که بر مفاهیم تکیه کنیم چرا که حفظ مطالب به تنهایی کمک نخواهد کرد و برآیند مفیدی را در بر نخواهد داشت .


یکی از مواد درسی که بسیار حایز اهمیت است و می تواند نقش تعیین کننده داشته باشد درصد حاصله در درس زبان انگلیسی است. از آنجایی که بسیاری از دانش آموزان در این مورد درسی ضعیف می باشند انتخاب روشی که بتواند شما را در این زمینه تقویت کند می تواند بسیار موثر باشد و با توجه به ضعف رقبا در این زمینه و رقابتی بودن کنکور ، شما می توانید رتبه خود را بسیار ارتقا دهید .
موسسه زبان MIE با تجربه بسیار زیاد در امر تدریس زبان انگلیسی با متدی که برای زبان آموزان به کار میگیرد راه رسیدن به رتبه های تک رقمی و دو رقمی را برای شما هموار میکند . غالب سوالاتی که در کنکور زبان انگلیسی طرح می شوند سوالاتی مفهومی بوده و صرف تکیه بر تکنیک ها و سوالات تکراری نمی تواند نتیجه خوبی را برای داوطلبین به همراه داشته باشد .
دو بخش بسیار مهم در کنکور زبان انگلیسی گرامر و واژه های جدید می باشد . ما در موسسه زبان MIE از ساده ترین گرامرها تا پیچیده ترین آن ها را تنها در مدت 8 ماه به شما ارایه می کنیم تا بدین وسیله قادر باشید به مفهومی ترین تست های کنکور زبان انگلیسی پاسخ دهید و گوی سبقت را از دیگر رقبا بربایید .
منابع درسی ترم های مختلف موسسه زبان MIE از معتبر ترین منابع دنیا بوده _ منابعی هم چون Grammar in use و … _ که در صورت یادگیری آن تست های کنکور به سادگی هر چه تمام تر برای زبان آموزان جلوه خواهد کرد و زبان آموز به هیچ مشکلی روبرو نخواهد بود چرا که مطالب کاملا به صورت ریشه ای بررسی خواهد شد و این همان چیزی هست که کنکور در سال های اخیر در پیش گرفته است .
در موسسه زبان MIE کتابی طراحی شده است که شامل واژه های جدید می باشد و دقیقا مانند یک کتاب لغت می باشد . واژه های این کتاب نه تنها تمامی واژه های کنکور های مختلف را شامل می شود بلکه تعداد بیشتری را تحت پوشش قرار می دهد و زبان آموزان از این جنبه نیز بامشکلی روبرو نخواند شد.
نکته حایز اهمیت درباره واژه های جدید این است که در موسسه زبان MIE زبان آموزان واژه ها را با ترتیبی که در سرفصل های درسی هست به خاطر می سپارند و با توجه به اجباری که از سوی موسسه می باشد تمامی زبان آموزان قادر خواهند بود که آنها را در ذهن خود بسپارند چرا که در تمامی ترم ها در هر جلسه از طرف اساتید مورد سوال قرار میگیرند و نحوه صحیح خواندن واژه ها به آنها آموزش داده خواهد شد تا بتوانند در صحبت های روزمره خود از آنها استفاده کنند .
شما می توانید با شرکت در کلاس های موسسه نه تنها توانایی خود را در تمامی آزمون های ورودی افزایش دهید بلکه نمره بالای خود را در آزمون بین المللی IELTS تضمین نمایید . شما می توانید تنها بعد از هشت ماه شرکت در دوره های این موسسه از گارانتی نمره ی 6 خود در آزمون بهره مند شوید .
درصورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر و شرکت درجلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان می توانید همین الان با شماره های موجود درسایت موسسه تماس برقرار کرده و با تعیین وقت قبلی از امکانات منحصر به فرد ما مطلع گردید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *