تاثیر یادگیری زبان انگلیسی بر موفقیت های تحصیلی

تاثیر یادگیری زبان انگلیسی بر موفقیت های تحصیلی

برای درک و انتقال مفاهیم حاصله از تفکر های علمی در سراسر جهان همواره رسیدن به یک زبان مشترک اولویت بوده است.زبانی که در آن افراد به وحدت کلمه برسند و بتوانند بهتر با یکدیگر تعامل داشته باشند.

هم اکنون زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک میان تمامی ملل شناخته می شوند. به همین دلیل است که در صورتی که شما به این زبان تسلط کافی نداشته باشید به عنوان فردی بی سواد تلقی می شوید. از این رو بر آن شدیم که درباره اهمیت زبان انگلیسی در موفقیت های تحصیلی شما مواردی را متذکر شویم .
افرادی که در سطح دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند حتما نیازمند این هستند که با منابع تحصیلی به روز دنیا در در تماس باشند. چرا که در بسیاری از مجلات معتبر سراسر جهان تازه هایی از علم همواره در حال چاپ و نشر هستند و موفقیت در رشته ای در آن در حال تحصیل هستید تا حد زیادی مرهون این تماس می باشند . شما می توانید با تقویت زبان انگلیسی خود در امور پایان نامه و چاپ مقاله نسبت به تمام هم کلاسی های خود پیشتار باشید و راه را برای مهاجرت به خارج از کشور هموار کنید .
یکی دیگر از رویاهایی که دانشجویان ایرانی از ابتدا در سر می پرورانند مهاجرت به دیگر کشور ها برای ارتقای سطح تحصیلی آنها می باشد . در صورتی که شما هم در نظر دارید به دیگر کشور ها مهاجرت کنید فراموش نکنید که اولین پیش شرط برای هموار سازی این هدف تقویت زبان انگلیسی شما می باشد. چرا که در امتیاز بندی دانشگاه ها از اولویت ها نمره شما در آزمون های بین المللی مانند آیلتس و تافل می باشند.
شما می توانید با تقویت زبان انگلیسی خود دانش خود را درباره موضوعات مورد تحقیقی که اساتید از شما می خواهند به حد اعلی رسانده و با مطالعه سایت های انگلیسی معتبر در مقابل دیگر رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید.
موسسه زبان MIE با سابقه بالا در زمینه تدریس زبان انگلیسی به شما کمک خواهد کرد که با بهبود سطح زبان انگلیسی خود در زمینه تحصیلی خود به توفیق های روز افزون دست یافته و پله های دانش جهانی را پشت سر بگذارید. شما می توانید با تماس با موسسه ما علاوه بر شرکت در تعیین سطح رایگان ما در کلاس های فوق فشرده ما شرکت کرده و به توفیق مورد نظر خورد خود در زمینه تحصیلی دست یابید

2 دیدگاه

 • امیر فرجامی

  سلام میخواستم بپرسم برای دوره های زبان از کجا باید اقدام کنم ممنونم.

  • MJ - Support

   سلام، دوست عزیز از اونجایی که کلاس های ترم یک و ترم دوی ما به اتمام رسید، شما باید لطف بفرمایید با شماره 02149196000 داخلی 3 تماس بگیرید، تا اساتید ما در خصوص برنامه کلاسی ترم های آتی شما را راهنمایی بفرمایند. ساعات کاری به این شکل هست: شنبه تا 4شنبه 10 تا 19،پنجشنبه تا 17. از ایمیل [email protected] هم میتونید استفاده کنید. هرچند زمان ثبت نام برای ترم های جدید نیز در کانال تلگرام ما نیز به نشانی https://t.me/mielanguage اعلام خواهد شد. معمولا زمان و ظرفیت ثبت نام محدود خواهد بود، بخاطر همین بعد از یک دوره اطلاع رسانی عمومی، دیگر لینک ها از کانال ما برداشته خواهد شد.
   ممنون موفق باشید

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *