دلایل برتری منابع درسی موسسه MIE به سایر موسسات

در حال حاضر یکی از مباحثی که در بحث یادگیری زبان های خارجی میان مردم وجود دارد این است که چگونه زبان جدیدی که هیچ اطلاعاتی راجع به آن نداریم را فرا بگیریم؟ چه مباحثی را می بایست ابتدا فرا گرفت تا به وسیله ی آن بتوان به باقی مباحث آن زبان تسلط یافت؟ معتبرترین آزمون ها که در سایر کشورها مورد تایید می باشند کدام آزمون ها می باشد و چه مدرکی در این کشورها مورد تایید می باشد؟ منابع تدریس این آزمون ها حاوی چه مطالبی می باشند و چه موسسه یا موسساتی این خدمات و این متد را ارائه می دهند؟

موسسسه برگزیدگان ملک پور(MIE) با بیش از 15 سال سابقه در امر آموزش زبان های خارجه میان جامعه ی آموزش زبان های خارجه  گوی سبقت را از بقیه ی موسسات ربوده و روشی نوین را در این زمینه ارائه نموده است که زبان آموزان را از قدیم الایام تحت تاثیر قرار داده و آنان را جذب این روش نموده است. این روش SIC نام دارد که توسط موسس این مجموعه استاد ملک پور از انگلستان به ایران آورده شده است و شما با  گذراندن این دوره قادر خواهید بود در کمتر از 8 ماه بهترین نمره های آزمون IELTS که معتبرترین آزمون توانایی افراد در استفاده از زبان انگلیسی می باشد را اخذ نمایید.

دوره های فوق فشرده ی SIC دوره های فوق فشرده ی زبان می باشند که در این مدت زمان شما قادر خواهید بود هم دانش زبانی خود را به سطح بالایی برسانید و  هم چنین بر روی 4 مهارت اصلی خود که شامل Listening ، Speaking ، Reading و Writing می باشد و برای آزمون های معتبری همچون IELTS مورد نیاز می باشد را ارتقا دهید.

جزواتی که در حال حاضر در موسسه برگزیدگان ملک پور تدریس می شوند گلچینی از بهترین کتاب های آموزشی زبان و منابع تدریس بهترین دانشگاه های جهان اعم از کمبریج و میشیگان می باشد. جزواتی که در هر دوره به روز می شوند و شامل مهم ترین مطالب مورد نیاز جهت ارتقا سطح زبان انگلیسی زبان آموزان گرامی می باشد.

آنچه که موسسه MIE را از باقی موسسات متمایز می نماید و ما را در امر آموزش زبان به یکی از بهترین موسسات حال حاضر خاور میانه مبدل ساخته است همین روش و منابع تدریسی می باشد که تنها در این موسسه خواهید یافت و گواه این ادعا نتایج کسب شده در آزمون های IELTS می باشد که شما قادر خواهید بود تعدادی از آن ها را در بخش  Gallery همین سایت مشاهده نمایید.

برخی از شما زبان آموزان گرامی ممکن است در موسسات دیگر به قصد آموزش زبان انگلیسی مراجعه کرده باشید. هزینه های گزافی جهت آموزش پرداخته اما در آخر نه تنها نتیجه مطلوب خود را کسب نکرده اید بلکه متحمل خسارت شده باشید. مورد دیگری که موسسه MIE را در صدر موسسات آموزش زبان قرار می دهد گارانتی کسب حداقل نمره ی 6 در آزمون IELTSمی باشد تا تمامی دغدغه های شما جهت کسب نتیجه مطلوب خود از بین برود.

دوره های ترمیک موسسه MIE برای زبان انگلیسی به صورت 7 ترم می باشد که اگر با باقی موسسات مقایسه نمایید خواهید دید که از لحاظ صرف وقت و هزینه زبان آموزان بیشترین سود را می کنند. زیرا در زمان کوتاه تر کمترین هزینه را برای بهترین متد آموزش زبان انگلیسی حال حاضر خاور میانه می نمایند.

موسسه ملک پور در آینده ای نه چندان دور بهترین سیستم آموزش زبان آلمانی را نیز ارائه خواهد نمود تا علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی نیز بتوانند با بهترین سیستم های روز دنیا به یادگیری زبان مورد علاقه خود بپردازند.

در نهایت به شما علاقه مندان به یادگیری زبان توصیه می نماییم تا بهترین را انتخاب نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس های موسسه که در سایت ذکر شده تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *