با تشکر از این که به ما فرصت معرفی می‌دهید…

موسسه برگزیدگان ملک‌ پور در راستای گسترش آموزش و ارتقای سطح کیفی آموزش با بهره‌گیری از گروهی باسابقه و قدرمتند در امر آموزش زبان انگلیسی، که پیش از این با نام گروه آموزشی ملک پور شناخته می‌شدند، اقدام به ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی با استفاده از جدیدترین شیوه‌های آموزش زبان در دنیا کرده‌است.

ما با آگاهی از تمام مسائل و مشکلاتی که ایرانیان در امر آموزش صحیح زبان انگلیسی داشته‌اند، اقدام به راه اندازی مجموعه‌ای نموده‌ایم که آخرین متدهای آموزش زبان انگلیسی در حال استفاده در بهترین کالج‌ های زبان دنیا را در اختیار شما قرار می‌دهد. آموزش زبان انگلیسی امری است که نیاز به تخصص دارد و مانند هرگونه روند آموزشی دیگر نیازمند صرف زمان، دقت و توجه است. روش های میان بر و خیالی در عرصه آموزش زبان مانند هر عرصه آموزشی دیگر بی استفاده هستند. همه ما می دانیم که بدون تلاش و زحمت رسیدن به موفقیت در هیچ زمینه ای امکان پذیر نیست و آموزش زبان انگلیسی از این امر مستثنی نیست. لذا ما از راه دانش و تخصص و با بهره گیری از تجربیات بهترین کالج های زبان دنیا در کشورهای انگلیسی زبان، دوره هایی را آماده نموده ایم که در نوع خود منحصر به فرد هستند. در عین این که این دوره ها زبان انگلیسی را با سرعت به شما آموزش می دهند، مهارت های شما را از راه علمی و با تمرین و تکرار به شیوه درست پرورش می دهند و سطح زبان شما از راه کسب مهارت، نه از طریق حفظ کردن و یا سایر روش های نامناسب، ارتقا می یابد. زبان درس نیست، بلکه مهارت است و مهارت با تمرین اصولی کسب می شود. ما با فراهم کردن محیط انگلیسی مناسب برای شما در موسسه و شیوه های علمی آموزش زبان، این امر را برای شما امکان پذیر نموده ایم.

هرچند متخصصان ما با هزینه‌ای گزاف در خارج از کشور این متدها را آموخته‌اند، ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت این امکانات را در راستای آموزش هرچه بهتر زبان انگلیسی در اختیار شما قرار می‌دهیم. این دوره‌ها مهارت های زبان شما را در هر 4 مهارت Speaking، Listening، Reading و Writing ارتقا می دهد. در نهایت شما آماده خواهید بود که با گذراندن دوره‌های ویژه IELTS بتوانید با قدرت در این آزمون شرکت کنید و ما موفقیت شما را در آیلتس تضمین می‌کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *