گارانتی موسسه برگزیدگان ملک پور برای اخذ مدرک آیلتس

تضمین یکی از امتیازاتی است که شرکت های مختلف در قبال محصولات ارائه شده توسط ایشان به مشتریان خود ارائه می دهند. مشتریانی که از این خدمت استفاده می کنند با آرامش خاطر بیشتری از محصول یا خدمت ارائه شده استفاده نموده و تجربه و تحقیقات نشان داده است که معمولا این افراد از رضایت خاطر بیشتری برخودار خواهند بود . مقاله را با دوسوال شروع می کنیم ؛

  1. چه مراکزی حاضر به ارائه ضمانت هستند ؟
  2. آیا تضمینی برای یادگیری زبان در میان موسسات زبان وجود دارد ؟

در جواب سوال اول می بایست گفت که معمولا مراکز و شرکت هایی حاضر به تضمین محصولات خود هستند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده چرا که در غیر این صورت ناگزیر به پرداخت هزینه ی گزافی برای وفای به عهد خود در قبال تضمبن مذکور دارند و در جواب سوال دوم می بایست گفت که در اتفاقی نادر در میان جامعه موسسات زبان ایران موسسه زبان MIE اقدام به تضمین نمره ی IELTS زبان آموزان در سراسر ایران کرده است. موسسه زبان MIE به لحاظ کیفیت بالا از نظر آموزشی و تجربه بسیار زیاد در امر تدریس IELTS در اقدامی نادر اقدام به ارائه کلاس های تضمینی نمره IELTS کرده است .

نحوه ی استفاده از خدمات تضمینی نمره IELTS به چه صورتی است ؟

شما با حضور در موسسه ی زبان MIE می توانید از خدمات رایگان تعیین سطح اساتید زبان موسسه برگزیدگان ملک پور بهره مند شوید. سپس این موسسه با توجه به سطح شما اقدام به ارائه کلاس های مرتبط با سطح شما  کرده و شما می توانید لذت یادگیری زبان انگلیسی در محیطی متفاوت و متدی متفاوت را تجربه نمایید . سپس این موسسه اقدام به برگزاری دوره های مخصوص تکنیک های آیلتس برای شما تحت تدریس اساتیدی که خود نمره ی 9 آزمون IELTS  را کسب نموده می نماید. کلاس های تاکتیک IELTS موسسه زبان MIE در چهار بخش متفاوت Speaking ، Listening ، Writing و Reading طراحی شده و در هر کدام از مهارت های ذکر شده تمامی نکاتی که در آزمون آیلتس ایجاد مزیت می نماید به شما آموزش داده می شود .پس از تکمیل دوره های آموزش تاکتیک های IELTS شما می توانید در آزمون های شبیه سازی شده IELTS شرکت کرده تا علاوه بر کاهش استرس های کاذب مربوط به آزمون IELTS بتوانید از نمره تقریبی خود در آزمون اصلی با خبر شوید . لازم به توضیح است ما در موسسه زبان MIE محیطی کاملا مشابه برای شما فراهم می آوریم.

موسسه زبان MIE نمره بالای 6 را برای زبان آموزان برای زبان آموزان خود تضمین می نماید لازم به توضیح است در صورتی که زبان آموزان نتوانند پس از شرکت در دوره های IELTS موسسه زبان MIE نمره مذکور را کسب نمایند این موسسه برای آنها 20جلسه کلاس خصوصی رایگان اختصاص داده تا پس از شرکت در این کلاس ها کسب نمره مذکور برای آنها به قطعیت تبدیل شود .لازم به توضیح است که به لحاظ کیفیت آموزشی بی نظیر در موسسه زبان MIE  بیشتر زبان آموزان از این تضمین استفاده نکرده و در همان ابتدا می توانند به نمره 6  نایل آیند.

متاسفانه دیده شده است که تضمین نمره IELTS در برخی موسسات در حد ادعا باقی مانده و هرگز به واقعیت تبدیل نمی شود . اما ما در موسسه زبان MIE صداقت را سنگ بنای اصلی تمام فعالیت های خود قرار داده و رضایت مشتری را در اولویت امور قرار داده ایم . موسسه زبان MIE برای اثبات ادعای خود به مشتریان و زبان آموزان خود سند ارائه می دهد . شما می توانید به موسسه زبان MIE آمده و کارنامه ی زبان آموزان ما را در آزمون های IELTS که در دوره های مختلف برگزار شده است تماشا کنید .

متدی که برای تدریس در دوره های مختلف موسسه زبان MIE انتخاب شده است متدی نوین است که با همت و تلاش مضاعف استاد ملک پور گردآوری شده است . ایشان این دوره را از مهد زبان انگلیسی یعنی کشور انگلستان فرا گرقته و با کسب مجوز از مراکز آموزشی این کشور آن را برای  کشور عزیزمان به ارمغان آورده اند.

از دیگر مزایای دوره های مربوط به IELTS در موسسه زبان ملک پور انعطاف پذیری آن برای افرادی است که شاغل با دانشجو بوده و فرصت کافی برای خصور در کلاس ها ندارند. موسسه زبان MIE با برگزاری کلاس ها در خارج از تایم اداری این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با خیالی آسوده در کلاس های ما شرکت نمایید . همچنین موسسه زبان MIE پا را فراتر گذاشته و اقدام به برگزاری کلاس های خود در SKYPE  نموده است. لذا شما می توانید در هرجای ایران که هستید در منزل خود به اینترنت متصل شده و بدون دغدغه ترافیک در سروقت به کلاس های خود برسید .

مطابق معمول به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی تحقیق کنید . چرا که بدون تحقیق نمی توان تفاوت ها را تشخیص داد و نهایتا انتخاب های خوبی داشت.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *