یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان ممکن در MIE

یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی امروزه تبدیل به یکی از نیازهای اساسی در جامعه بشری علی الخصوص در جوامع در حال پیشرفت شده است و جامعه ی ما نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. هموطنان ما به دلایل متنوع خواهان یادگیری زبان انگلیسی هستند، بسیاری قصد ادامه ی تحصیل در دانشگاه های معتبر انگلیسی زبان را دارند تا دریچه های تازه ای از پیشرفت را بر روی خود بگشایند، عده ای دیگر به اقتضای تجارت و کسب و کار خود نیازمند برقراری ارتباط با تجار و شرکت های خارجی می باشند که لذا تسلط بر زبان انگلیسی تاثیر بسزایی در روند مراودات آن ها خواهد داشت و بسیاری دیگر به زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی علاقمند بوده و تمایل زیادی به یادگیری زبان انگلیسی دارند.

علیرغم وجود تمایل و اشتیاق وافر برای یادگیری زبان انگلیسی در کشور ما روش های مرسوم در کشور در مدتی بسیار طولانی بازدهی دارند که چندان متناسب مدت زمان و انرژی صرف شده برای آن ها نیست. در بسیاری از موسسات بنام کشور ما نیز با استفاده از روش های آموزشی بسیار قدیمی و خارج از رده، دوره هایی را ارائه نموده اند که تعدد ترم ها باعث شده است که دانش آموزان نیازمند گذراندن سال ها برای کسب مهارت های لازم زبان انگلیسی می باشند و در گذر سالیان متمادی مشکلات متعدد سبب می شوند که زبان آموز در مسیر یادگیری زبان انگلیسی متزلزل شده و در میانه راه منصرف گردند.

از سوی دیگر وقتی زبان آموزی مدت یک تا دو سال زمان، انرژی و پول خود را صرف یادگیری زبان انگلیسی می نماید ولیکن پس از گذشت این مدت نتیجه ی مطلوب خود را کسب نمی کند لذا پس از چندی انگیزه ی خود را از دست می دهد و در میانه دوره یادگیری را متوقف می کند و بعد از مدت ها آموزشگاه دیگری را می آزماید اما باز هم نتیجه نمی گیرد و با تکرار چند باره ی این امر می اندیشد که وی توانایی و استعداد کافی برای یادگیری زبان انگلیسی را ندارد در حالی که این روش های آموزشی هستند که به گونه ای نامناسب طراحی شده اند و کمترین بازدهی ممکن را دارند.

روشی که در موسسه زبان انگلیسی MIE ارائه گردیده است موسوم به SIC یا Super Intensive Course می باشد که روشی بسیار فشرده با بازدهی فوق العاده بالا در حداقل زمان ممکن می باشد. این روش که توسط موسس مجموعه ی MIE استاد ملک پور در ایران بنیان گذاری شده است تاکنون آن چنان در ارائه کلاس های آیلتس تضمینی موفق بوده است که یادگیری زبان انگلیسی را به بهترین نحو برای شما تضمین می نماید.

اخذ تضمینی مدرک آیلتس برای افرادی که در پایین ترین سطح دانش زبانی هستند آن هم در مدت تنها 7 ماه نیازمند بهره گیری از روشی به روز و پر بازده می باشد که نتایج کسب شده توسط زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی MIE گواه این قضیه هستند که زبان آموزان ما در کوتاه ترین زمان موجود موفق به کسب نتیجه ی مطلوب خود شده اند که نتایج برخی از این زبان آموزان را می توانید در بخش گالری سایت موسسه زبان انگلیسی MIE مشاهده بفرمایید.

از سوی دیگر شما که در محدودیت زمانی برای اخذ مدرک آیلتس هستید می توانید با حضور در جلسه ی تعیین سطح رایگان و مشاوره با اساتید مجرب و کارآزموده ی ما راهنمایی های لازم برای کسب بهترین نتیجه ی ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تصمینی را دریافت نمایید.

آن چه اخذ تضمینی مدرک آیلتس را برای ما سهل آسان نموده است استفاده از به روز ترین و بهترین روش آموزشی روز بریتانیا و دنیا از یک سو و برنامه ریزی مهندسی شده برای زبان آموز توسط دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی از سوی دیگر می باشد و لذا به جرات ادعا می کنیم که ما در پروسه اخذ تضمینی مدرک آیلتس از صفر تا صد با شما هستیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *