کلاسهای خصوصی ما چه ویژگی هایی دارد ؟

یکی از بهترین روشها در امر فراگیری زبانهای خارجی شرکت در کلاسهای خصوصی است که البته انتخاب موسسه و کلاسهای مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است  کهکوتاهی در این امر،مشکلاتی در پی خواهد داشت که از مهمترین آنها از دست دادن سرمایه و از آن مهمتر وقت و عمر زبان اموز می باشد، در نتیجه باید همیشه از مشاوره و راهنمایی افراد مجرب در این امر سود برد.

موسسه MIE با بهره گیری از اساتید و مشاوران با تجربه همواره برای ارائه بهترین روشها در امر آموزش ،تلاش میکند و بدین منظور ،کلاسها را به صورت ترمیک و خصوصی و بر اساس نوع نیاز افراد برگذار میکند. کلاسهای خصوصی این موسسه به ویژه برای افرادی که تا زمان شرکت در آزمون IELTES  فرصتی کوتاه دارند،بسیار مفید است، چراکه با برنامه ریزی اساتید مجرب و زمان بندی مناسب و ارائه کلاسهای مختلف مهارتی و پایه ، هرچه سریعتر و در زمانی مناسب ، زبان آموز را در رسیدن به هدفش یاری می رسانند.کلاسها مستمر و فوری می باشند.

در جلسه مصاحبه و تعیین سطح و با توجه به زمان آزمونهای گوناگون مد نظر زبان آموز، و با توجه به وقتی که او می تواند به این امر اختصاص دهد، برنامه ریزی ویژه صورت میگیرد. در طی این دوره ها و کلاسها، نقاط ضعف و قدرت زبان اموز ، شناسایی میگردد و مناسب با نیاز وی کلاسهای خصوصی مختلف برایش در نظر گرفته میشود.

کلاسهای خصوصی موسسه MIE بسیار گسترده و گوناگون هستند که نه تنها برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت دارند،بلکه برای قشرهای گوناگون زبان آموز موثر و مفید می باشند. کلاسها دارای زمانبندی دقیق می باشند و در طی این دوره ها، زبان آموزان مواردی را که در آنها بیشترین ضعف را دارند، با همراهی مدرسان مجرب کشف و برطرف می نمایند.

کلاسهای خصوصی موسسه مذکور،شامل مهارتهای زبانی و دانش پایه است که با دقت و نظمی خاص ارائه میگردند و همچنین با جاری بودن حس مثبت در محیط و بین افراد، زبان آموز به دور از هر جو و انرژی منفی، تنها به یادگیری بهتر و بهره گیری از زمان تمرکز خاص دارد، چراکه رابطه موجود بین مدرس و زبان اموزدوستانه ، اما محترمانه است.

زبان اموزان همیشه از زمان بندی نامناسب برای یادگیری زبان رنج میبرند که این مشکل در MIE وجود ندارد، چراکه افراد از زمان حضورشان بیشترین بهره را میبرند و همچنین مطالب ارائه شده را مناسب با نوع نیازشان می دانند.

از دیگر ویژگیهای کلاسهای خصوصی ما می توان به بازدهی موثر انها برای زبان اموزان و کسب بهترین نمره ها در ازمونهای مدنظرشان و مهمترین نکته، ایجاد حس رضایتمندی در آنها اشاره کرد. از بهترین دلایل ثمربخش بودن نوع آموزش ما در کلاسهای خصوصی می توان معرفی به دوستان از طریق زبان اموزان مجموعه را نام برد که این امر در صورت نتیجه بخش بودن، اتفاق

می افتد.

ایجاد انگیزه و پیشرفت در امر یادگیری بسیار حائز اهمیت است که مدرسان مجموعهMIE  این موضوع را مدنظر دارند و در ایجاد و انتقال آن به زبان آموزان نیز تلاش میکنند، چراکه داشتن انگیزه از مهمترین عوامل برای یادگیری بهتر و موثر می باشد. در طی برگزاری این کلاسها، مدیریت شایسته مجموعه نیز نظارت کافی و شایسته را بر روند آموزشی زبان اموزان و تدریس مدرسان دارند.

در انتها ضرورت تاکید بر حضورمستمر و پر تلاش در کلاسهای خصوصی موثر و مفید بر اساس نیاز اموزشی شما برای یادگیری زبان خارجی برای رسیدن هرچه سریعتر و البته پربارتر به نتیجه و هدف، لازم است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *