به دلیل اهمیت بالای زبان انگلیسی در دنیای امروز، موسسات زیادی نیز به آموزش این زبان مشغول هستند. بعضی از این موسسات مورد توجه مردم قرار میگیرند و بعضی دیگر از محبوبیت چندانی برخوردار نیستند. موفقیت موسسه زبان به متد تدریس و بازدهی کلاس بستگی دارد. در موسسه برگزیدگان ملک پور متد های مختلفی را مورد بررسی و مطالعه قرار دادیم تا عوامل مختلفی که در افزایش بازدهی کلاس موثر هستند را بشناسیم و با بهره مندی از انها بتوانیم اموزش زبان انگلیسی را در کمترین زمان ممکن با بالاترین سطح بازدهی ممکن سازیم. در نتیجه این مطالعات به هفت مورد دست یافتیم که به وسیله آنها میتوان پیشرفت چشمگیر را در یادگیری زبان شاهد بود و متدی را طراحی کردیم تا این “هفت ویژگی طلایی” را در آن به صورت کاربردی به اجرا درآوریم. با این هفت مورد همه محدودیت ها (سن، فرصت اندک و…) برطرف میشود.

اولین و مهمترین ویژگی ایجاد دوره های فشرده ای بود که در عین کوتاه بودن مدت زمان آموزش از بازدهی شگفت انگیزی برخوردار است زیرا هفت ترم MIE کاربردی ترین و مهمترین مطالب گرامری، لغات و اصطلاحات و … مشمول میشود. به این ترتیب که با کاربردی ترین حالت ممکن آموزش داده میشود. بنابراین، زمان از دست نمیرود و در مدت زمان کوتاه نیز میتوان به تسلطی از زبان انگلیسی دست یافت.

به دلیل مدت زمانی محدود که بسیاری از افراد برای یادگیری زبان دارند، به خصوص افرادی که قصد مهاجرت داشته و مدرک زبان جز ضروریات پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای انها محسوب میشود، تکنیک خاصی برای اموزش زبان مورد نیاز است. تکنیکی که با کاربردی ترین صورت ممکن بتوان مطلب را انتقال داد. به همین منظور به جای اموزش زبان از طریق دستور زبان یا روش های سنتی دیگر ما مبنای کار را بر روی تمرین و تکرار قرار دادیم و این یکی از دلایلی است که تعداد زبان اموزان بیشتر از 6 نفر نمیباشد، زیرا باید فرصت کافی برای هر یک از زبان اموزان باشد که بتوانند یک قاعده زبانی را بارها و بارها در قالب مثال های مختلف، پرسش و پاسخ و … تکرار کنند تا به اصطلاح مطلب برای آنها جا بیفتد، چون همانطور که همه ما میدانیم مکالمه زبان عادت است و با تکرار فراوان حاصل میشود. به همین ترتیب، نه تنها گرامر بلکه لغات و اصطلاحات نیز از طریق تکرار به صورت ناخوداگاه و مانند زبان مادری آموخته میشود.

از دیگر مزایای کلاس های MIE ایجاد فضای آموزشی مناسب در کلاس هاست. مطالعات و تجربه به ما نشان داد که با ایجاد فضای گرم و صمیمی در کلاس و رابطه ای دوستانه بین شاگردان و استاد میتوان بازدهی کلاس را بالا برد و از یادگیری نیز لذت برد. به همین منظور سیاست های خاصی در این باره اندیشیده شده است و اساتید نیز طی فراینده اموزشی بسیار حرفه ای در طول چندین ماه برای ایجاد فضای مورد نظر اماده میشوند. اساتید زبان  MIE گلچین شده از بین تعداد بسیار زیادی بوده اند و تمامی اولویت ها از جمله دانش زبانی بسیار بالا، تکنیک های تدریس و نحوه انتفال مطلب، پر انرژی حاضر شدن در کلاس و … را در سطح بالایی دارا هستند.

با اجرای موارد بالا در سطح عالی، آموزش مکالمه زبان به طرز فوق العاده ای در کلاس حاصل میشود و با تمرین هایی که زبان اموز در خانه انجام میدهد به تثبیت میرسد. اما موضوع دیگر مهارت شنیداری است که نیاز به تمرین بیشتری دارد زیرا فهمیدن صحبت های یک فرد انگلیسی زبان با سرعت های بالا کار آسانی نیست. به همین منظور کلاس هایی با عنوان Short Story, Movie  طراحی کردیم تا این مشکل نیز برطرف شود.

کلاس ها با داشتن تمامی موارد فوق به بالاترین سطح بازدهی خود میرسند و زبان اموز میتواند در هر سنی، با هر سطح زبانی که از قبل داشته و در زمان محدود زبان را فرا بگیرد و در صورت نیاز مدرک زبان (IELTS, TOEFL, GRE etc.) را نیز به دست آورد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *