اخذ مدرک آیلتس خود را با شرکت در کلاس های mie گارانتی کنید  :

ارائه دهندگاه خدمات و کالاهای مختلف در سرتاسر جهان برای ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان خود خدماتی مختلفی را ارائه می دهند تا از این طریق علاوه بر افزایش فروش محصولات خود ، مشتریانی وفادار را برای خود به دست آورده و به معامله ای برد-برد دست یابند. تا سال های پیش گارانتی بیشتر شامل کالاهی مختلف می شد ولی امروزه بازار خدمات گوی سبقت را از کالاها گرفته و صاحبان سرمایه به گارانتی کردن خدمات خود روی آورده اند .

موسسه زبان MIE در اقدامی نادر مبادرت به ایجاد دوره های آموزش زبان انگلیسی خاصی نموده است که از به وسیله آن مدرک آیلتس زبان آموزان خود را تضمین می کند. در ابتدای مقاله به توضیح دوره های پرداخته و شرایط بهره مندی از گارانتی را برایتان توضیح خواهیم داد.

شما می توانید با شرکت در دوره های SIC موسسه زبان MIE بعد از هفت ترم از این خدمات بهره مند شوید . دوره های SIC  در هفت ترم مختلف برگزار می شود که مدت زمان هر ترم 20 ساعت و 20 جلسه می باشد. شما می توانید بعد از دوره های بیست ساعت که بعد از 5 هفته به ترم بعد ارتقا پیدا کرده و بعد از گذراندن آزمون مربوط به هر ترم ، ترم بعد را شروع نمایید. دوره های SIC  از به روز ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی بوده که به صورت انحصاری مجوز اجرای این روش را استاد ملک پور با تلاش فراوان به کشور ایران آورند و هم اکنون موسسه زبان MIE تنها موسسه ای است که در ایران این روش را در کلاس های خود جاری نموده است .

دوره های SIC موسسه زبان MIE به طور همزمان باعث دانش عمومی زبان انگلیسی شما و مهارت های چهارگانه آیلتس می شود. بدین صورت که در دو ترم اول علاوه بر گرامر های پرکاربرد زبان انگلیسی مهارت های SPEKING و LISTENING  زبان آموزان در این دو ترم بهبود بخشیده شده و بسیاری از نکاتی که در آزمون آیلتس برای زبان آموزان ضروری است توضیح داده می شود.

ترم سوم موسسه زبان MIE علاوه بر حفظ و تقویت دو مهارت فوق الذکر مهارت READING را به مجموعه درسی افزوده کرده و در ترم چهار آخرین مهارت ضروری یعنی WRITING نیز وارد سرفصل موارد درسی می شود. در ترم های بعد کورس به گونه ای طراحی شده که گرامر های پیشرفته تر و باقی مهارت های به صورت هم زمان تکمیل و بهبود داده می شود .

زبان آموزان با گذراندن دوره های ترمیک فوق الذکر بعد از هفت ترم تحت پوشش گارانتی موسسه زبان MIE قرار می گیرند و نمره آیلتس بالای  6 برای آنها تضمین خواهد شد .

شاید برای برخی غیرقابل باور باشد که در این مدت بتوان به چنین نمره ای در آزمون آیلتس دست یافت لیکن موسسه زبان MIE به علت به روز بودن روش های قابل استفاده برای شما این تضمین را قایل می شود تا شما با خیالی آسوده در این کلاس ها شرکت کرده و تفاوت های این روش با دیگر متدها را متوجه شوید .

می بایست توجه داشته باشید نمره 6 کم ترین نمره ای است که زبان آموزان پس از شرکت در دوره های هفت ترمه SIC کسب می نمایند. شما می توانید با حضور در موسسه و شرکت در تعیین سطح رایگان به دفترچه کارنامه های آزمون آیلتس زبان آموزان ما مراجعه کرده و نتیجه های درخشان آن ها را تماشا کنید

یقین داشته باشید در صورتی که برای زبان روشی مناسب را اتخاذ نمایید می توانید به راحتی بر تمامی قواعدی که بر آن حاکم است مسلط شوید و به سادگی هر چه تمام تر مانند زبان مادری تان از آن بهره مند شوید. این همان روشی است که موسسه زبان MIE در سیستم SIC از آن بهره مند است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *