معرفی ترم ها در مؤسسه زبان MIE

 

ترم ۱ برای کسانی طراحی شده است که یا مدت زمان طولانی از زبان دور بوده اند یا قصد دارند از ابتدا شروع به خواندن زبان انگلیسی کنند. منابعی که در این جزوه گردآوری شده از کتبی است که منبع تدریس در دانشگاه های معتبر دنیا میباشند. همچنین کتاب های داستان و منابعی که بر روی لهجه و تلفظ زبان آموز تاثیرگذار است به هر ۲ لهجه آمریکایی و انگلیسی مکمل این بخش میباشند. در بخش گرامر روش تدریس به گونه ای است که زبان آموز نیازی ندارد که در حین تدریس به کتاب نگاه کند و این وابستگی بر خلاف تصور زبان آموز در چند جلسه اول کاملا از بین میرود. بخش شنیداری و گفتاری از ترم ۱ وارد سر فصل آموزشی شده تا همراه با انگلیسی عمومی روی انگلیسی آکادمیک هم کار شود. در ابتدای هر جلسه از زبان آموز تعداد مشخصی لغت پرسیده میشود که روش درست بخاطر سپاری لغات در کوتاه ترین زمان ممکن و این که چگونه بعد از مدت زمان طولانی قادر باشیم این لغات را به یاد آوریم در جلسه اول ترم ۱ آموزش داده میشود. داستان هایی که برای هر ترم انتخاب میشود مطابق با سطح همان ترم است. با روش آموزش داده شده زبان آموز قادر است به طور اتوماتیک بعد از مدت زمان کوتاهی جملات استاندارد انگلیسی را به کار برد و همچنین با آموزش صحیح که چگونه بر روی ضعف شنیداری خود کار کند به تقویت این مهارت میپردازد. تکنیک مهارت های شنیداری و گفتاری آیلتس در سر فصل آموزشی ترم ۱ گنجانده شده است.

در ترم ۲ پایه های زبانی زبان آموز تقویت میشود و گرامرهای پیشرفته تری آموزش داده میشود لذا انتظار میرود در انتهای این ترم زبان آموز بتواند به صورت محدود در مورد موضوع های مختلف صحبت کند. بخش شنیداری و گفتاری نیز در ترم ۲ گنجانده شده است. کار بر روی داستان های متناسب با سطح این ترم نیز صورت میگیرد.

ترم ۳ در موسسه MIE کاملا متفاوت با ۲ ترم اول میباشد و علاوه بر داستان ها movie هم از مواردی است که برای تقویت شنوایی زبان آموز در نظر گرفته شده است. مهارت خواندن و درک مطلب امتحان آیلتس از ترم ۳ آموزش داده میشود.

ترم ۴ با اندکی تفاوت نسبت به ترم 3 نامه نگاری را نیز آموزش میدهد که به خصوص مدیران و کارمندان شرکت های بازرگانی برای مکاتبات بازرگانی خود به آن نیاز دارند.

ترم ۵ شامل آموزش تمام موارد بالا و همچنین writing آکادمیک میباشد. و در ترم های ۶ و ۷ سطح زبان آموز به سطح پیشرفته ارتقا مییابد.

با توجه به روش آموزشی منحصر به فرد در موسسه زبان MIE که توسط جناب دکتر ملک پور ارائه گردیده است انتظار میرود که زبان آموز بعد از مدت زمان کمتر از ۱ سال به هدف مد نظر که کسب نمره آیلتس بالای ۶ میباشد برسد در صورتی که با برنامه ی کلاس های فوق فشرده که ۷ ترم ۱ ماهه است پیش برود. در بخش گالری سایت آیلتس های کسب شده توسط زبان آموزان قابل مشاهده میباشد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *