آیا روش SIC با استانداردهای بین المللی تطابق دارد ؟

آیا روش SIC با استانداردهای بین المللی تطابق دارد ؟

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است ، هنگامی که در جست و جوی کلاس زبان برای ارتقای سطح انگلیسی خود می باشید با انواع و اقسام تبلیغ ها مواجه شوید ، به راستی می بایست به کدام یک از این تبلیغ ها که روی بیلبورد های سطح شهر پراکنده شده است اعتماد کرد . در این مقاله سعی بر آن شده است که توضیحاتی درباره روشی که در موسسه زبان MIE در حال تدریس است ، داده شود .


روشی که در موسسسه زبان MIE در حال تدریس است یکی از به روز ترین روش های حال حاضر دنیا می باشد که از آن به عنوان SIC یا د می شود. SIC فرم کوتاه شده دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی می باشد که در آن زبان آموزان می بایست 7 ترم را پشت سر گذاشته و بعد از این دوره موفق شوند در آزمون بین المللی آیلتس به بهترین نتیجه ممکن دست یابند.
در حال حاضر در کشور دوره های فوق فشرده زیادی در حال تدریس است اما در بحث علمی بودن روش شبهات زیادی وجود دارد. چرا که موسسات ارایه دهنده این روش فقط فشار را بر روی زبان آموزان زیاد کرده و همان دوره های عادی را در مدت زمان کمتری به اجرا در می آورند و منابعی که بر روی آن مانور می دهند و تدریس می کنند منابعی است که در خیلی از موسسات آموزش عالی خارج از کشور منسوخ شده می باشد.
دوره های SIC در موسسه زبان MIE از تمامی ابعاد با سرفصل های روز دنیا منطبق می باشد . چرا که منابع گنجانده شده در این دوره ها از کتاب هایی Grammar in Use و Three or tree و بسیاری دیگر می باشد که تماما مورد تایید دانشگاه های سراسر دنیا می باشد. در دوره های این موسسه زبان آموز مجبور نیست ساعت های زیاد را در موسسه حضور یابد و عملا وقتی را که برای مطالعه و تحقیق برای ایشان باقی نماند. چرا که اساتید تمام نکاتی که زبان آموز به تنهایی نمی تواند به آن پی ببرد برای او توضیح داده و باقی مطالب جنبه ی خود مطالعه ( Self study) خواهند داشت و فعالیت هایی هم چون مطالعه بر روی فیلم ها و کار بر روی داستان های کوتاه به خود زبان آموز واگذار می شود. و این بدین معنا نیست که زبان آموز تنها خواهد ماند. چرا که روش کار کردن به او آموزش داده شده است و می بایستی گزارشی از فعالیت های خود را فراهم کرده و در دوره های مختلف زمانی از اون امتحان گرفت خواهد شد.

1 دیدگاه

  • Wanita

    I have been browsing online more than three hours as of late, but I never found any fancnsatiig article like yours. It¡¦s lovely price enough for me. In my opinion, if all site owners and bloggers made excellent content as you did, the internet will likely be a lot more useful than ever before.

  • دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *