برگزاری کلاسهای فشرده زبان برای نامه نگاری:

در دنیای پیشرفته امروز و با توجه به نیاز برقراری ارتیاط با سایر کشورها ، فراگیری نامه نگاری به زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت می باشد. بدین منظور شرکت در کلاسهایی که بدین هدف فراهم است ، میتواند کمک شایانی به اشخاص شاغل در این زمینه باشد.

یکی از موسسات ارائه دهنده این کلاسها، MIE می باشد که با استفاده از اساتید باتجربه و دارای تحصیلات آکادمیک،  تلاش در یاری رسانی به اشخاص ، در این حوزه می نماید تا بتوانند بهترین عملکرد را در راستای کار خود داشته باشند. به هدف یاری رسانی به افراد متقاضی، این کلاسها به صورت فشرده خصوصی و در صورت درخواست به شکل ترمیک نیز ارائه میگردد.

طی گذراندن این دوره ، زبان آموز با روش نگارش نامه های رسمی  و غیر رسمی آشنا می شود و مدرس با استفاده از نمونه نامه ها و بیان نکات به ارائه هر چه بهتر و موفق تر course مربوطه می پردازد. در بخش نامه های رسمی که به منظور مکاتبات تجاری و اداری انجام میگیرد به موضوعاتی از قبیل دعوت به همکاری، سفارش کالا، درخواست شغل و استعلام پرداخته می شود.

در این مورد فراگیری واژگان و اصطلاحات مربوطه دارای اهمیت خاصی می باشد که MIE  با گردآوری مطالب مربوطه از کتب دانشگاهی و معتبر دنیا ، این امر را محقق ساخته است. مدرسین موفق مجموعه MIE به این موضوع به روشی خاص و منحصر به فرد می پردازند که طی آن زبان آموز با استفاده مکرر از، برای همیشه آنها را ملکه ذهن خود

می کند.

زبان آموزان مرکزMIE ، طی این دوره از زبان آموزان درخواست ارائه چند نمونه واقعی از نامه نگاریشان با شرکتهای خارجی را دارد تا بتواند اشکالات را کشف و برایشان راهنمایی هایی را ارائه دهد.

در پایان شرکت کنندگان در این دوره فشرده و مفید، موفق به کسب اهداف ،در زمینه شغلی خود

می گردند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *