چیزی که MIE به کارمندان و کارفرمایان ارائه می دهد

یادگیری یک زبان دوم در جهان امروز ارتباطات دارای بالاترین اهمیت است، ولی شیوه زندگی پرمشغله اکثر ما مجال چنین کاری نمی دهد. اگر شما کارمندی به دنبال یادگیری یک زبان جدید هستید اما با فرآیند های درازمدت و ناکارآمد موسسات دیگر کلافه شده اید، یا کارفرمایی هستید که به دنبال سرمایه گذاری در آینده شرکت خود با فراهم آوردن شرایط یادگیری زبان برای کارکنانتان هستید، جستجوی شما به پایان رسیده است.

موسسه MIE مطالب و متدهایی برای آموزش به کار می گیرد که در طول زمان ارزش خود را اثبات کرده اند، و با دقت مورد مطالعه و تحقیق قرار گرفته اند. در نتیجه می توانیم از بهره وری و اثربخشی فرآیند یادگیری شما بر اساس بازه زمانی مورد نظرتان مطمئن باشیم.

در موسسه MIE دو نوع کلاس موجود است: کلاس های خصوصی و ترمیک. کلاس های ترمیک به صورتی برنامه ریزی شده اند که هر روز از ساعت ۸ صبح  به بعد آغاز شوند، تا از راحتی و در دسترس بودن آنها برای دانشجویان و کارمندان اطمینان حاصل شود.  کلاس های خصوصی حتی الامکان برای دانشجویان با ساعتی که مایل باشند ، ارایه میشود.

لطفا دقت بفرمایید این امکان هست که شما کلاس ها را در محل خودتان یا با مولم با حضور فیزیکی یا بر روی اسکا یپ داشته باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با موسسه  ما تماس حاصل بفرمایید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *