برگزاری کلاس های ویژه برای شرکت ها :

امروزه یادگیری زبان انگلیسی در جهان ارتباطات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ولی شیوه زندگی پرمشغله اکثر ما مجال چنین کاری را به ما نمی دهد. اگر شما بسیار پر مشغله هستید وبه دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید اما از  فرآیند های درازمدت و ناکارآمد موسسات دیگر کلافه شده اید، یا کارفرمایی هستید که به دنبال سرمایه گذاری در آینده شرکت خود، با فراهم آوردن شرایط یادگیری زبان برای کارکنانتان هستید، جستجوی شما به پایان رسیده است. موسسه ما مطالب و متدهایی برای آموزش زبان انگلیسی به کار می گیرد که در طول زمان ارزش خود را اثبات کرده اند، و با دقت مورد مطالعه و تحقیق قرار گرفته اند. در نتیجه می توانیم از بهره وری و اثربخشی فرآیند یادگیری شما بر اساس بازده زمانی مورد نظرتان مطمئن باشیم.

کلاسهای خصوصی و ترمیک زبان انگلیسی:

کلاسهای ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی موسسه MIEهم امکان برگزاری در محل کار یا منزل شما و هم در محل MIE (موسسه زبان) را دارد. به این نحو که اگر بخواهید استاد در محل به شما تدریس می‌کند. این کلاس‌ها به نحوی طراحی شده اند که شما را به بهترین شکل جهت مکالمه، شنیدن، فهم و درک زبان در مدت زمان کوتاه آماده می‌سازد.

ما در فرآیند آموزش از سیستم SIC یا همان متد فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی بهره می‌گیریم که شخص ظرف سه تا چهار ماه به طور کامل زبان انگلیسی را می‌آموزد.

دوره های ترمیک این تکنیک حدود هفت ماه می‌باشد که شامل نامه‌نگاری، قدرت فهم صحیح، ترجمه فیلم انگلیسی و مفاهیم ضروری دیگر جهت ارتباط به زبان انگلیسی می‌باشد.

کلاس خصوصی MIE به صورت یک تا سه نفره برگزار می شود و هزینه های آن چه برای یک یا سه نفر یکسان می باشد بهترین کلاس خصوصی انگلیسی با هزینه مناسب و کیفیت بالا شما را تحت تأثیر توان و سرعت بالای ما قرار خواهد داد. ما باور داریم که زبان اگر با تکنیک درست تدریس شود سرعت فراگیری بسیار بالا خواهد بود تنها ذکر این نکته حائز اهمیت است که این کلاس‌ها با هر آنچه پیش از این آزمودید متفاوت است.همچنین دوره های ترمیک ما نیز که ۷ ترم می باشد به صورت شش تا هفت نفره برگزار می گردد.

کلاس‌های خصوصی و ترمیک زبان برای  IEITS:

کلاس های خصوصی ما، فرد را هر چه سریعتر در جهت نیل به هدف مورد نظر که شرکت در آزمون IEITS می‌باشد سوق می‌دهد. در صورتی که فرد از نظر انگلیسی عمومی از سطح مناسبی برخوردار نباشد ابتدا کلاس‌های ترمیک را در قالب خصوصی برای وی برگزار کرده و پس از رسیدن به سطح مورد نظر که سومین ترم ما را شامل می‌شود کلاس‌های خصوصی را همراه با کلاس‌های بعدی ترمیک آغاز خواهد کرد.

در دوره های خصوصی و ترمیک از کتبی استفاده می‌شود که در دانشگاه‌هایی ‌مانند میشیگان و کمبریج به عنوان مرجع استفاده می‌شود و اساتیدی با نمره IEITS بالای8 با استفاده از تجربه بالایی که در اختیار دارند،کلاس های آموزش مهارت‌های چهارگانه Listening, Writing, Reading, Speakingرا تشکیل داده و به صورت عملی بعد از آموزش تکنیک‌ها روی نمونه‌های امتحانی IEITS کار کرده و به رفع اشکال می‌پردازند و بسته به نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز تمرین‌های لازم را ارائه می‌دهند.

کلاس های خصوصی و ترمیک  IEITS با یک تعیین سطح رایگان، آغاز و سپس برنامه‌ریزی ویژه بر اساس آن برای دانشجو  صورت می‌گیرد.

دانستن این نکته نیز لازم و حتی ضروری است که امتحان آیلتس (IEITS) اساساً فقط نیاز به دانستن زبان عمومی ندارد،  بلکه تکنیک‌های ویژه‌ای نیز مورد نیاز است که به تمامی آن ها در کلاس های خصوصی IElTS و ترمیک زبان اشاره خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *