برای اولین بار در ایران فراگیری زبان انگلیسی در 7 ماه

 

زبان انگلیسی در زندگی امروزی ما تبدیل به یکی از الزامات و بایدهای اساسی شده است که همه ی افراد به طور ناگریزی نیازمند آن هستند. علی الخصوص که تکنولوژی، دنیای ما را تبدیل به یک دهکده ی جهانی کوچک نموده است و همه انسان ها با ملیت و نژادهای متفاوت در ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر بوده و نیازمند ارتباط با یک زبان واحد و مشترک هستند که زبان انگلیسی به دلایل متنوعی -که در این مقال نمی گنجد- به عنوان این زبان واسطه مورد پذیرش جامعه ی بین المللی قرار گرفته است. پس ما نیز همانند جهانیان نیازمند یک روش موثر، کاربردی، تضمینی و با بازدهی زمانی کوتاه مدت هستیم تا بتوانیم با اعتماد به روش برگزیده ی خود و با خیالی آسوده به یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم.

در حال حاضر در کشور ما روش های متنوع و متعددی بر اساس کتاب های گوناگون در حال تدریس می باشند روش هایی که با هدف کسب حداکثر سود از مشتری خود بسیار طولانی، دیر بازده و نا کارآمد می باشند و متاسفانه به راحتی چشم خود را بر روی حق و حقوق زبان آموز می بندند و زبان آموزانی نیز که آموزشگاه های متعددی را در بازه های زمانی 6 تا 12 ماهه امتحان نموده و نتیجه ای کسب نکرده اند، کم کم در خود به این باور می رسند که توانایی یادگیری زبان انگلیسی را ندارد در حالی که این روش ها هستند که توانایی انتقال موثر دانش را ندارند.

موسسه ی زبان انگلیسی ملک پور MIE افتخار این را دارد که اعلام نماید برای اولین بار در ایران، موثر ترین و کارآمدترین روش آموزش زبان انگلیسی در بازه ی زمانی کوتاه مدت 7 ماهه را بنیان گذاری نموده است. این روش منحصر به فرد که SIC (Super Intensive Course) نام دارد برای اولین بار توسط شخص استاد ملک پور در ایران بنیان گذاری شده است و امکان فراگیری زبان انگلیسی در 7 ماه را فراهم می آورد.

استاد ملک پور با الهام از دوره ای که خود در کشور انگلستان گذرانده اند برای اولین بار امکان فراگیری زبان انگلیسی در 7 ماه را برای زبان آموزان علاقمند و کوشا فراهم آورده اند. این روش منحصر بفرد در طول 7 ماه یک فرد را از سطح مبتدی به سطح IELTS 7 می رساند که معجزه ای در یادگیری زبان انگلیسی محسوب می شود.

یادگیری زبان انگلیسی در 7 ماه برای بسیاری از زبان آموزان امری غیرممکن و حتی غیرمحتمل به نظر می رسد که دلیل آن یاس و نا امیدی آن ها پس از تلاش برای آموختن زبان انگلیسی با روش های ناکارآمد می باشد که منجر به ایجاد باوری در ذهن زبان آموزان شده است که یادگیری زبان انگلیسی امری سخت و دشوار است. در حالی که حقیقت امر طور دیگری ست، یادگیری زبان انگلیسی به هیچ وجه امری سخت و دشوار نیست بلکه نیازمند یک روش مناسب و پشتکار زبان آموز است.

موسسه ی زبان انگلیسی MIE با بهره گیری از روش منحصر به فرد SIC، یادگیری زبان انگلیسی را از کاری دشوار به کاری سهل و آسان آن هم در مدت زمانی 7 ماه تبدیل نموده است. با استفاده از این روش بخش اعظم یادگیری زبان انگلیسی در کلاس صورت می گیرد و با بهره گیری از تمرینات طراحی شده ی انحصاری این روش یادگیری در ذهن دانش آموز تثبیت می گردد و با تکالیفی که به دانش آموز داده می شود یادگیری دروس ارائه شده و کاربرد آن چه آموخته است وارد ذهن ناخودآگاه زبان آموز می شود که این امر باعث می شود زبان آموز بدون فکر کردن و اتلاف وقت در صحبت خود بتواند از آن چه آموخته است استفاده کند.

این روش زبان آموزان مبتدی را قادر می سازد تا پس از تنها یک ماه درک کاملی از صحبت های استاد خود داشته باشند و بتوانند درباره ی مسائل روزمره به زبان انگلیسی سخن بگویند و پس از تنها 7 ماه کسب نمره ی IELTS 7 برای زبان آموزان موسسه ی زبان انگلیسی MIE کاری سهل به نظر خواهد رسید.

2 دیدگاه

 • محمد مهدی فرطوسی

  سلام
  محمد مهدی فرطوسی هستم میخواستم بدونم‌ که تعیین سطح جهت وبینار زبان اینگلیسی به چه صورت هست و اینکه کلاس ها در چه تاریخی شروع میشن و در رابطه با وبینار زبان المانی هم به همین صورت ممنون میشم تاریخ شروع کلاس رو اطلاع بدین🙏🙏

  • mie teacher

   با سلام خدمت شما
   آیکن قسمت تعیین سطح رایگان در بالای سایت قرار دارد که شما میتوانید در این قسمت اطلاعات خود را وارد کرده تا همکاران ما جهت انجام تععین سطح به شما ایمیل ارسال نمایند.
   و همچنین برای اطلاع از شروع کلاس ها میتوانید در کانال تلگرام ما که در بالای سایت با ایکن ابی مشخص شده غضو شوید.
   سپاسگزارم

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *