کلاس های مهارت های  IELTS

بهترین نقطه شروع برای یادگیری زبان انگلیسی،کلاس های ترمیک و خصوصی مؤسسه    MIE  می باشد.در کلاس های خصوصی و ترمیک و کلاس های حل تمرین بر روی مهارت های چهارگانه به شما اعتماد به نفس داده و مهارت هایی را که برای گذشتن از سد امتحان IELTS  نیاز دارید به شما می آموزیم.

IELTSمخففInternational English Language Testing System می باشد و مهارت شخصی را که می خواهد در یک کشور انگلیسی زبان کار کند یا درس بخواند محک می زند. این امتحان در دو نوع General و Academicبر گزار میشود که در ذیل به شرح جزییات آن می پردازیم.

Listening     :

در کلاس های ترمیک وخصوصی  Listeningوآموزش تکنیک  های  Listeningابتدا  باید گوش را آموزش داد  زیرا لازمه  داشتن Listening خوب داشتن گوش  های  قوی  می باشد  که مدرسین IELTS ما در کلاس های خصوصیMIE  این مهارت را به زبان آموزمی آموزند. در مرحله بعد مدرسین  IELTSبه آموزش تکنیکها پرداخته وروی نمونه های امتحان IELTS شروع به کار می کنند و در نهایت در این کلاس های خصوصی با تکرار و تمرین زبان آموز به مهارت لآزم دست پیدا خواهد کرد .

Writing:

برای خوب نوشتن نیازمند داشتن دامنه لغات وسیعی  میباشیم  و همینطورباید از چگونگی ساختار جملات آگاهی کافی  داشته  باشیم  که مدرسینIELTS  ما در کلاس های ترمیک طبق برنامه ریزی انجام شده این امر را تحقق  میبخشند. مدرسینIELTS  موسسه MIE در کلاسهای ترمیک و خصوصی به آموزش تکنیک های  Writingپرداخته و چگونگی نوشتن introduction, body, و  conclusionرا در سریعترین  زمان ممکن آموزش می دهند.از آنجایی که مهارتها  و استراتژی هایی که در تعیین نمره داوطلب مورد ارزیابی قرار می گیرند گونا گون هستند  و از اهمیت بسیار بالایی برخودار میباشند موسسه MIE با انتخاب مدرسین IELTS با مدرک فوق لیسانس به بالا و نمره بالای 8 فضایی  کاملا  متفاوت با آن چه آزمودید را آماده ساخته است.

Reading:

وقتی به دانشگاه می روید یا متن های Reading بسیاری را بر عهده دارید که باید از پس درک مطلب آن ها برآیید این جاست که توانایی شما برای خواندن حدود سه هزار لغت در زمانی کوتاه و درک اطلاعات موجود در متن سنجیده میشود. مدرسین کلاسهای IELTS موسسه MIE با آموزش تکنیک های Reading و این که چگونه از عهده درک کلماتی که تا به حال نشنیده اید برآیید این امر را برای شما سهل و آسان کرده به طوری که در مدت زمان  بسیار کوتاه  قادر خواهید بود متن های Reading را خوانده و کاملا درک کنید.

قدم بعدی کار بر روی تکنیک هاست و این که چه طور بدون خواندن متن سوالات را در متن  پیدا کرده و در سریع ترین زمان ممکن جواب سوالات بدهید.

Speaking:

در کلاس Speaking مدرسین  کلاس های IELTS موسسه MIE بر روی معیارهایی که مورد ارزیابی قرار میگیرند از قبیل : روان صحبت  کردن، دامنه لغات، گرامر، تلفظ و… کار میکنند و با کار بر روی موضوعات متنوع امتحان Speaking خلاقیت را در شخص در زمینه Speaking به وجود می آورند و با آموزش تکنیک های Speaking و غالب های صحبت برای موضوعات مختلف این امکان را فراهم می سازد تا دانش جویان نمره مورد نظر را در امتحان IELTS کسب کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *