دوره های زبان از مبتدی تاIELTS

 

به منظور گذراندن دوره های فراگیری زبان، و به هدف شرکت در آزمون IELTS باید بسیارآگاهانه عمل نمود، چراکه برای کسب موفقیت و نمره مورد نظر در این آزمون مهم، باید عوامل و نکاتی را مدنظر داشت. یکی از این نکته ها،داشتن سطح دانش عمومی  زبان است که بدون آن به این هدف رسیدن کاری دشوار است.

گذراندن دوره های زبانی که بتوانند به دانش زبانی زبان آموز یاری رسانند، باید با تعقل و تفکر همراه باشد. موسسه MIE یکی از برترین مراکز ارائه دهنده این دوره ها با استفاده از اساتید باتجربه و تحصیلکرده ، بستری را برای افزایش سطح زبانی زبان آموزان فراهم میکند که در آن ،دانش آموختگان زبانی به راحتی میتوانند در مدتی کوتاه به یادگیری مهارتهای لازم برای شرکت در آزمون IELTS بپردازند.

گذراندن این دوره های فشرده که SIC نامیده میشوند به دلیل در نظرگیری موارد لازم و مهم چه برای شرکت در آزمون و چه در موارد دیگر بسیار مفید و موثر می باشند. دوره های زبانی شامل تمام نکات مورد نیاز زبان آموز است و در برگیرنده هر دو لهجه آمریکایی و بریتانیایی می باشد.

دوره های مذکور به دلیل درنظرگیری زمان و نیاز زبان آموزان و به دلیل عدم مشابهت به سایر دوره ها منحصربه فرد میباشند و از آنجاییکه نیاز شخص زبان آموز بسیار با اهمیت است، بر اساس نوع نیاز آنها می توان و زمان محدودشان برنامه ریزی نمود و به نتیجه مورد نظر رسید.

برنامه ریزی منظم و مدون و بر پایه نیاز و زمان افراد ،در حقیقت شاهراه اصلی رسیدن به هدف است که در MIE به آن اهمیت ویژه ای داده میشود. برنامه ریزی موثر و مفید است که میتواند انسان را در رسیدن به اهداف و آرزوهایش رهنمون سازد و بدین سبب است که مدیر و مدرسان دلسوز و باتجربه ، با برنامه ریزی درست ،اشخاص را یاری میرسانند.

دوره های زبانی ترمیک شامل 7 ترم آموزشی یک ماه است که زبان آموز با گذراندن حداقل سه ترم برای شروع کلاسهای مهارتهای آزمون IELTS اماده میشود که با گذراندن آنها و البته پیروی از گفته های مدرسان و برنامه منحصر به خودشان و مطالعه موارد آموزشی به آسانی می توانند در آزمون مذکور نمره مورد نظر را کسب نمایند، چراکه به سطحی از دانش و اعتماد به نفس میرسند که از پس آزمونی چنین مهم و سرنوشت ساز برمی آیند. در طی این دوره ها زبان آموزان به روش یادگیری زبان مادریشان یعنی در ابتدا شنیدن و سپس کلام به یادگیری زبان میپردازند.

کلاسهای یاد شده همچنین در صورت نیاز و درخواست زبان اموزان به صورت خصوصی نیز برگزار میگردد که در این مورد مبحث زمان مشهودتر است. موردی که کلاسهای پایه مجموعه MIE را از دیگران متمایز مینماید، در ابتدا پرداختن به مهارت شنیداری با بهره گیری از روشی ویژه و منحصر به فرد  می باشد که بسیار هم مورد استقبال زبان آموزان است، چراکه تاثیر شگرف آن را در یادگیری زبان خود مشاهده می نمایند و همزمان با پرداختن به دانش گرامری ، به مهارت گفتاری فرد نیز می پردازد که این امر میسر نمیگردد مگر با استفاده از رهنمونهای مدرسان آگاه به امر آموزش که زمانی را به این موضوع اختصاص میدهند. شاید بسیاری از مراکز آموزشی به استفاده از movie و داستانهای کوتاه بپردازند، اما در روش استثنایی این مجموعه به روشی به این موارد پرداخته میشود که بهترین استفاده و بهره را زبان آموز از آنها میبرد.

پس از گذراندن این کلاسها و آمادگی برای شرکت در کلاسهای مهارتهای listening, speaking, reading, writing ،زبان آموزان با آنها آشنا شده و با تلاش خود و مدرسانشان به هدف نزدیک شده و در نهایت به آن دست میابند.

دوره های پایه تا آمادگی IELTS با اهمیت ویژه به تمامی ابعاد چه اموزش و چه خود شخص زبان آموز ،نشان میدهد که چه میزان اهمیت برای شخص و زمان و هدفش قائل است . در نتیجه باید آگاهانه و مدبرانه در انتخاب کلاس مناسب اقدام نمود تا با خاطری آسوده به گذراندن دوره پرداخت تا بتوان نتیجه دلخواه را کسب نمود.

 

2 دیدگاه

 • مینا برخورداری

  سلام وقت بخیر من جهت مهاجرت نیاز به یادگیری زبان انگلیسی و مدرک آیلتس دارم.
  اعتماد به نفسم تو زبان بسیار پایینه کاملا صفر صفر هستم همیشه تو دوران تحصیلم نمره زبان انگلیسیم از همه نمره هام کمتر بوده و همیشه علاقه خاصی نداشتم والان چون مجبورم اومدم دنبالش میشه راهنماییم کنید که باید چکار کنم و چه دوره هایی رو باید بگذرونم

  • mie teacher

   با سلام و وقت بخیر
   ما در کنار شما هستیم تا هر انچه برای شما دست نایافتنی است اسان شود
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02149196000داخلی 3 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند
   ممنون از پیام شما

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *