دوره های فشرده IELTS با هدف هر چه سریعتر دستیابی به نتیجه مورد نظر:

دوره های فشرده IELTS در مؤسسه MIE در ایران منحصر به فرد میباشد و توسط موسس این مجموعه جناب آقای ملک پور از کشورانگلستان به ایران آورده شده است. مؤسسه MIE به دلیل دوره های موفق زبان خود و کسب نتایج بی نظیر IELTS در کوتاه ترین زمان ممکن بر سر زبان ها افتاده است. دوره هایی که به دلیل تعامل مستقیم با خارج از کشور و با به کارگیری کتاب های جدید سبب شده تا گوی سبقت را از رقیبان خود بگیرد.

دوره های فشرده IELTS در مؤسسه MIE درراستای نیل به اهداف چهارگانه Listening, Speaking, Reading, Writing طراحی شده است و  با برخورداری از جدیدترین متدها و اساتید  nativeموفق به کسب افتخارات بسیاری گردیده است. کسب افتخارات توسط زبان آموزان منوط به برنامه ریزی منسجم بر اساس سنجش سطح انگلیسی افراد می باشد که اهداف دوره و طول دوره های آموزش طبق آن مشخص میشود.

جهت آماده شدن برای امتحان IELTS و کسب نمره مورد نظر در این امتحان بین المللی یادگیری انگلیسی عمومی الزامی است که گاهی اوقات زبان آموزان فقط به فراگیری تکنیک های Listening, Speaking, Reading, Writing  می پردازند که این روش درست نمی باشد. در موسسه MIE این تکنیک ها زمانی به کار می آیند که شما از دانش زبانی خوبی بر خوردار باشید. در بسیاری از سایت ها به نکته های بسیاری در رابطه با امتحان IELTS و چگونگی برگزاری آن اشاره شده است ولی همان گونه که ذکر کردیم مشکل زبان آموزان در ابتدا تقویت دانش زبانی می باشد. لذا دپارتمان زبان انگلیسی درمؤسسه MIE تدابیری را اندیشیده که در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه مورد نظر تامین گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *