فراگیری زبان فرانسه در کوتاهترین زمان 

آیا شما هم از آن دسته زبان آموزانی هستید که تا کنون برای یادگیری زبان فرانسه اقدام کرده اید اما در همان گام نخست خود را در برابر این قول بی شاخ و دم ناتوان یافته اید؟ تبریک ما را پذیرا باشید؛ اگر تا پایان مطلب ما را همراهی کنید بدون تردید دیدگاه شما درباره این زبان شیوا و دلنشین تغییر خواهد کرد!

گام نخست: به MIE بپیوندید

مهم ترین عاملی که باعث بی انگیزگی و احساس شکست در هنگام رویارویی با یک زبان جدید می شود، متد آموزشی نامناسب است. چه بسا آموزشگاه هایی که علیرغم دریافت هزینه هایی گزاف از زبان آموزان، با استفاده از متد های تاریخ گذشته و برنامه ریزی فرسایشی، شما را از میل به هدف اصلی که فراگیری زبان در کمترین زمان ممکن با بهینه ترین هزینه ممکن است، دور می سازند. ناگفته پیداست که گاهی حتی اساتید باتجربه با قرار گرفتن در ساختار چنین موسساتی بازده آموزشی خود را از دست می دهند و رفته رفته آموزشگاه و اساتید با بن بستی روبرو می شوند که خودشان با بی دقتی در جزئیات کار آن را ساخته اند. در این میان موسسه برگزیدگان ملک پور با بهره گیری از اساتید مجرب، استفاده از به روزترین و جدیدترین متدهای آموزش زبان فرانسه (LE NOUVEAU TAXI! & ALTER EGO+)، فراهم سازی محیطی مناسب و البته برنامه ریزی هدفمند افتخار دارد شما را در یادگیری زبان فرانسه همراهی نماید.

گام دوم: هدفمند باشید

از رایج ترین اهداف یادگیری زبان فرانسوی در میان علاقمندان می توان به سفرهای تحصیلی، سفرهای کاری و یا مهاجرت به یکی از کشورهای فرانسه، کانادا (به ویژه استان کِبِک) و دیگر کشورهای فرانسوی زبان (francophone) یا کشورهایی مانند سوئیس و بلژیک که این زبان در بخشی از آنها متداول است، اشاره کرد. بنابراین تمامی عزیزانی که اهداف مشابه آنچه بالاتر گفته شد دارند در یک مرحله مشترکند؛ شرکت در یکی از آزمون های:

TEF  یا TEFaQ

TEF یا آزمون ارزشیابی زبان فرانسه بی شک پرآوازه ترین آزمون بین المللی زبان فرانسه برای خارجیان است که جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور فرانسه و دیگر کشورهای یاد شده بالا و یا مهاجرت به کانادا الزامیست. اما TEFaQ همانطور که از نامش پیداست آزمون ارزشیابی زبان فرانسه مختص اخذ اقامت و یا پذیرش از دانشگاه های کِبِک است که البته از نظر نحوه برگزاری فرق چندانی با TEF ندارد. با توجه به توضیحات داده شده و یادآوری این نکته که ما در MIE مفتخر به ارائه خدمات حقوقی جهت اخذ ویزای تحصیلی، کاری و یا مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله فرانسه و کانادا می باشیم، صمیمانه شما را با برنامه ریزی هدفمند جهت شرکت در آزمون ها همراهی می نماییم.

گام سوم: شرکت در کلاس های فشرده آماده سازی TEF و TEFaQ

همانطور که در گام نخست اشاره شد، نحوه برنامه ریزی و اجرای کلاس ها در MIE وجه تمایز اصلی این مجموعه با دیگر فعالان در زمینه آموزش زبان های خارجیست. با فرض اینکه شما هیچگونه آشنایی با زبان فرانسوی نداشته باشید تنها با گذراندن پنج ترم می توانید جهت شرکت در هر یک از آزمون های زبان در سفارت فرانسه ثبت نام کنید. کلاس های آموزش زبان فرانسوی در موسسه برگزیدگان ملک پور تنها بصورت فشرده به دو حالت خصوصی و جمعی (که طبق استاندارد های تعریف شده در MIE تعداد زبان آموزان از هشت نفر بیشتر نمی شود) برگزار می شود. شایان ذکر است که تعداد جلسات هر ترم در بازه ای مشخص بنا به نیاز زبان آموز و نظر اساتید قابل تغییر می باشد تا بهترین سطح آمادگی و در پی آن بهترین نتیجه در آزمون حاصل شود. ناگفته نماند که هم اکنون اکثر مراکز آموزش عالی کشورهای هدف سطح B2 را، که به عقیده برخی کارشناسان معادل IELTS پنج الی شش می باشد، هنگام پذیرش مطالبه می نمایند که در صورت قبولی شما در ترم های تعریف شده در MIE، موفقیت شما در آزمون های سفارت تضمین شده است.

1 دیدگاه

  • دیکشنری

    ممنون مطلب خوبی بود

  • دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *