(SIC) کلاس فشرده آموزش زبان انگلیسی:

در متد فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی که در مؤسسه زبانMIE  به شما آموخته می‌شود، مطالب فوق العاده مهم زبان انگلیسی با برنامه ای از پیش تعیین شده و با سیستم روز دنیا در کلاس های ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی به شما تدریس می‌شود.

به یک کودک فکر کنید که چطور حرف زدن را یاد می‌گیرد؟ از طریق شنیدن و تکرار مداوم کلمات، در مؤسسه زبان انگلیسی MIE، اولین قدم کار کردن بر روی گوش شما وسپس قدرت صحبت کردن شما می‌باشد.ما این مسیررا ظرف یک ماه طی میکنیم، تقریباً بعد از یکماه، آماده اید زیرا وقتی با شما به زبان انگلیسی صحبت می کنیم، شما می‌فهمید پس اکنون حاضرید که شنیدنی ها را تبدیل به گفته ها کنید.برای سخن گفتن لازم است که ساختار جملات را به شما بیاموزیم. این کار را به بهترین نحوی که ممکن است با بهره گیری از قوی ترین منابع موجود در سطح بین المللی، انجام می‌دهیم.

مؤسسه زبانMIE  می داند که زبان انگلیسی را چطور به شما بیاموزد ودر این کار به شیوه خاصی عمل می‌کند. برای مثال برای یادگیری لغات، هر روز یک تعداد مشخص کلمه مطابق با اصول روانشناسی به شما اعلام می گردد، شما  آن لغات را هر روز تکرار می کنید، حال تصور کنید بعد از پنج ماه چقدر لغت میدانید؟

کلاسهای خصوصی و ترمیک زبان انگلیسی:

کلاسهای ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی موسسه MIE هم امکان برگزاری در محل کار یا منزل شما و هم در محل MIE (موسسه زبان) را دارد. به این نحو که اگر بخواهید استاد در محل به شما تدریس می‌کند. این کلاس‌ها به نحوی طراحی شده اند که شما را به بهترین شکل جهت مکالمه، شنیدن، فهم و درک زبان در مدت زمان کوتاه آماده می‌سازد.

ما در فرآیند آموزش از سیستم SIC  یا همان متد فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی بهره می‌گیریم که شخص ظرف سه تا چهار ماه به طور کامل زبان انگلیسی را می‌آموزد.

دوره های ترمیک این تکنیک حدود هفت ماه می‌باشد که شامل نامه‌نگاری، قدرت فهم صحیح، ترجمه فیلم انگلیسی و مفاهیم ضروری دیگر جهت ارتباط به زبان انگلیسی می‌باشد.

کلاس خصوصی MIE به صورت یک تا سه نفره برگزار می شود و هزینه های آن چه برای یک یا سه نفر یکسان می باشد بهترین کلاس خصوصی انگلیسی با هزینه مناسب و کیفیت بالا شما را تحت تأثیر توان و سرعت بالای ما قرار خواهد داد. ما باور داریم که زبان اگر با تکنیک درست تدریس شود سرعت فراگیری بسیار بالا خواهد بود تنها ذکر این نکته حائز اهمیت است که این کلاس‌ها با هر آنچه پیش از این آزمودید متفاوت است.همچنین دوره های ترمیک ما نیز که ۷ ترم می باشد به صورت شش تا هفت نفره برگزار می گردد.

کلاس‌های خصوصی و ترمیک زبان برای  IEITS:

کلاس های خصوصی ما، فرد را هر چه سریعتر در جهت نیل به هدف مورد نظر که شرکت در آزمون IEITS می‌باشد سوق می‌دهد. در صورتی که فرد از نظر انگلیسی عمومی از سطح مناسبی برخوردار نباشد ابتدا کلاس‌های ترمیک را در قالب خصوصی برای وی برگزار کرده و پس از رسیدن به سطح مورد نظر که سومین ترم ما را شامل می‌شود کلاس‌های خصوصی را همراه با کلاس‌های بعدی ترمیک آغاز خواهد کرد.

در دوره های خصوصی و ترمیک از کتبی استفاده می‌شود که در دانشگاه‌هایی ‌مانند میشیگان و کمبریج به عنوان مرجع استفاده می‌شود و اساتیدی با نمره IEITS بالای8 با استفاده از تجربه بالایی که در اختیار دارند،کلاس های آموزش مهارت‌های چهارگانه Listening, Writing, Reading, Speaking را تشکیل داده و به صورت عملی بعد از آموزش تکنیک‌ها روی نمونه‌های امتحانی IEITS کار کرده و به رفع اشکال می‌پردازند و بسته به نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز تمرین‌های لازم را ارائه می‌دهند.

کلاس های خصوصی و ترمیک  IEITS با یک تعیین سطح رایگان، آغاز و سپس برنامه‌ریزی ویژه بر اساس آن برای دانشجو  صورت می‌گیرد.

دانستن این نکته نیز لازم و حتی ضروری است که امتحان آیلتس (IEITS) اساساً فقط نیاز به دانستن زبان عمومی ندارد،  بلکه تکنیک‌های ویژه‌ای نیز مورد نیاز است که به تمامی آن ها در کلاس های خصوصی IElTS و ترمیک زبان اشاره خواهد شد.

کلاس های مهارت های  IELTS:

Listening:

در کلاس های ترمیک وخصوصی  Listeningوآموزش تکنیک  های  Listeningابتدا  باید گوش را آموزش داد  زیرا لازمه  داشتن Listening خوب داشتن گوش  های  قوی  می باشد  که مدرسین IELTS ما در کلاس های خصوصیMIE  این مهارت را به زبان آموز می آموزند. در مرحله بعد مدرسین  IELTSبه آموزش تکنیکها پرداخته و روی نمونه های امتحان IELTS شروع به کار می کنند و در نهایت در این کلاس های خصوصی با تکرار و تمرین زبان آموز به مهارت لآزم دست پیدا خواهد کرد .

Writing:

برای خوب نوشتن نیازمند داشتن دامنه لغات وسیعی  میباشیم  و همینطور باید از چگونگی ساختار جملات آگاهی کافی  داشته  باشیم  که مدرسینIELTS  ما در کلاس های ترمیک طبق برنامه ریزی انجام شده این امر را تحقق  میبخشند. مدرسینIELTS  موسسه MIE در کلاسهای ترمیک و خصوصی به آموزش تکنیک های  Writingپرداخته و چگونگی نوشتن introduction, body, و  conclusionرا در سریعترین  زمان ممکن آموزش می دهند. از آنجایی که مهارتها  و استراتژی هایی که در تعیین نمره داوطلب مورد ارزیابی قرار می گیرند گونا گون هستند  و از اهمیت بسیار بالایی برخودار میباشند موسسه MIE با انتخاب مدرسین IELTS با مدرک فوق لیسانس به بالا و نمره بالای 8 فضایی  کاملا  متفاوت با آن چه آزمودید را آماده ساخته است.

Reading:

وقتی به دانشگاه می روید یا متن های Reading بسیاری را بر عهده دارید که باید از پس درک مطلب آن ها برآیید این جاست که توانایی شما برای خواندن حدود سه هزار لغت در زمانی کوتاه و درک اطلاعات موجود در متن سنجیده میشود. مدرسین کلاسهای IELTS موسسه MIE با آموزش تکنیک های Reading و این که چگونه از عهده درک کلماتی که تا به حال نشنیده اید برآیید این امر را برای شما سهل و آسان کرده به طوری که در مدت زمان  بسیار کوتاه  قادر خواهید بود متن های Reading را خوانده و کاملا درک کنید.

قدم بعدی کار بر روی تکنیک هاست و این که چه طور بدون خواندن متن سوالات را در متن  پیدا کرده و در سریع ترین زمان ممکن جواب سوالات بدهید.

Speaking:

در کلاس Speaking مدرسین  کلاس های IELTS موسسه MIE بر روی معیارهایی که مورد ارزیابی قرار میگیرند از قبیل : روان صحبت  کردن، دامنه لغات، گرامر، تلفظ و… کار میکنند و با کار بر روی موضوعات متنوع امتحان Speaking خلاقیت را در شخص در زمینه Speaking به وجود می آورند و با آموزش تکنیک های Speaking و غالب های صحبت برای موضوعات مختلف این امکان را فراهم می سازد تا دانش جویان نمره مورد نظر را در امتحان IELTS کسب کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *