در ۷ ترم SIC چه میگذرد؟

در اولین ترم دوره فوق فشرده و موثر SIC دانشجویان با مفاهیم اولیه زبان انگلیسی آشنا شده و تا پایان ترم علاوه بر فهمیدن کامل صحبت های استاد، خواندن داستان های کوتاه و فهمیدن فایل های صوتی آنها، قادر به معرفی کامل خود به زبان انگلیسی و همچنین رفع نیاز کامل خود از صحبت های روزمره البته در سطح ابتدایی می شوند و مقداری از لهجه British هم فرا خواهند گرفت.

در ترم دوم از این دوره در موسسه آموزش زبان MIE، با تکیه بر تدریس گرامرهای کاملا کاربردی و روش استفاده آنها، توانایی صحبت کردن دانشجویان به طرز خارق العاده ای افزایش می یابد و در کنار تقویت توانایی شنیداری دانشجویان مقدمه ای از تکنیک های Listening و Speaking در امتحان بین المللی IELTS و ادامه لهجه British هم تدریس خواهد شد.

در ترم سوم علاوه بر شروع به یادگیری گرامر های کاربردی و البته پیچیده تر، مهارت های Speaking و Listening به طور حرفه ای تر دنبال شده و پیش درآمدی بر تکنیک های Reading هم به مطالب اضافه می شود و البته مقدمه ای هم بر لهجه American داده خواهد شد تا دانشجویان از تسلط کافی بر این دو لهجه برخوردار باشند.

در ترم چهارم علاوه بر دنبال کردن 3 تکنیک قبلی، مهارت Writing هم اضافه شده که البته از آموزش نوشتن نامه های کاری و شخصی شروع شده و به توصیف نمودارهای مختلف اعم از Line Graph، Bar Chart، Pie Chart، Map، Table و Diagram و البته روش نوشتن انشا و متون بلندتر، که برای امتحان بین المللی IELTS و همچنین Assignment های دانشگاهی کاربرد دارند. در کنار این مواد درسی همچنان گرامرهای کاربردی و البته بسیار پیشرفته تر هم تدریس خواهند شد تا بتوانند در ارتقا سطح نوشته تاثیر گذار باشند.

در ادامه ترم ها تا ترم آخر یا هفتم متد SIC، تکمیل، تمرین و نهادینه سازی این تکنیک ها در کنار تقویت هرچه بیشتر مهارت های Speaking و Listening در دستور کار قرار گرفته است به طوری که در پایان دوره 7 ترمه SIC ما کسب مدرک IELTS Academic را گارانتی می کنیم که با توجه به دوره زمانی بسیار کوتاه و باور نکردنی 8 ماهه بیشتر شبیه به معجزه ای است و فقط در موسسه آموزش زبان MIE امکان پذیر است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *