مدرس خصوصی زبان انگلیسی

دنیای امروز ما انسان ها دنیای دغدغه ها و گرفتاری هاست که لاجرم آدمی را از پرداختن به بسیاری از امور لازم زندگی محروم می سازد و یا در این زندگی پر مشغله در بهترین حالت ، فرصت محدودی را برای به ثمر رساندن هدف ها و امور ضروری به ما می دهد. یکی از ملزومات دنیای مدرن و یکپارچه ی امروزی بهره ی کافی از دانش زبان انگلیسی است. چه برای آن دسته از افرادی که نیازمند شرکت در آزمون های IELTS و TOEFL هستند و چه برای آن دسته از افرادی که نیازمند استفاده از زبان انگلیسی برای فعالیت های حرفه ای و یا دانشگاهی خود هستند.
موسسه آموزش زبان MIE همواره درصدد پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده زبان آموزان است به ویژه آن دسته از علاقمندانی که مشکلاتی همچون کمبود زمان و یا روش آموزشی نامناسب و غیر کاربردی مانع نیل آن ها به اهدافشان گردیده است و لذا طیف گسترده ای از شرایط مختلف دوره های آموزشی را در اختیار علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار داده است.
در ابتدا ذکر این نکته لازم و ضروری است که روش تدریس در موسسه MIE موسوم به SIC از پیشرفته ترین، به روز ترین و فوق فشرده ترین روش های موجود می باشد که در صورت همت و ممارست زبان آموز در کوتاه ترین زمان ممکن حداکثر بازدهی را برای زبان آموز به همراه خواهد داشت.
دوره های آموزشی ما در قالب دو گونه ی کلاس های ترمیک و کلاس های خصوصی برگزار می شوند. برنامه ی کلاس های ترمیک طوری در اوقات عصر برنامه ریزی شده اند که شرایط را برای کارمندان و دانشجویان تسهیل سازند. ولیکن کلاس های خصوصی به گونه ای هستند که شرایط خاص تر و ویژه تری برای داوطلبان مهیا می سازند.
کلاس های خصوصی موسسه MIE بر دو مبنای اساسی استوار هستند:
انعطاف پذیری فوق العاده بالا
اساتید مجرب و آموزش دیده
موسسه آموزش زبان MIE در طول ایام هفته از ساعت 9 الی 21 آمادگی برگزاری هر گونه کلاس خصوصی را دارا می باشد و ساعات کلاس را باب طبع زبان آموز برنامه ریزی می نماید تا علاقمندان با هر گونه مشکلات زمانی امکان شرکت در کلاس های خصوصی ما را داشته باشند. کلاس های خصوصی هم در محیط آموزشگاه و هم در منزل شما بنا به درخواست زبان آموز ارائه می شوند. همچنین ما برای آن دسته از کارفرمایانی که تمایل دارند در شرکت خود یک سرمایه گذاری علمی نمایند و شرایط یادگیری زبان انگلیسی را برای کارمندان خود فراهم سازند نیز پیشنهادات ویژه ای داریم.
کلاس های خصوصی ما این امکان را برای شما فراهم می آورند که کلاس را در محیط آموزشگاه و یا در منزل و محیط کار خود برگزار نمایید و لازم به ذکر است که کلاس های خصوصی که در محیط خود شما برگزار می شوند این امکان را برای شما فراهم می آورند که از حضور فیزیکی استاد بهره ببرید و یا در صورت تمایل کلاس را بر روی Skype دنبال نمایید. بنابر مطالب عنوان شده صد در صد یکی از پیشنهادات ما برای شرایط شما مناسب است.
دومین اصلی که موسسه آموزش زبان MIE خود را بر آن استوار می داند مدرسین مجرب و آموزش دیده ی این موسسه هستند که از فیلترهای بسیاری عبور نموده اند تا صرفا آن دسته از مدرسین که صلاحیت و دانش کافی را دارند در این مجموعه گرد هم آیند.
مدرسین MIE به ویژه آن دسته که به امر تدریس خصوصی می پردازند دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که آن ها را بی اغراق کم نظیر نموده است. علاقه به امر تدریس و فن بیان شیوا و روان، توانایی ایجاد و برقراری ارتباط و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف زبان آموز. صبر، بردباری و خضوع در برابر زبان آموز و در راس تمامی موارد دلسوزی و تعهد در قبال زبان آموز و آشنایی با اصول روانشناسی و انگیزشی.
علیرغم وجود موارد فوق موسسه آموزش زبان MIE برای بهبود پیوسته و مداوم کیفیت کلاس های خود به طور منظم جلساتی را به منظور بررسی وضعیت آموزش با مدرسین خود برگزار می نماید و آن ها را در جهت پیشرفت و تعالی یاری می رساند تا بتوانیم با کیفیتی بهتر زبان آموزان خود را آموزش دهیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *