کلاس های ویژه خصوصی زبان انگلیسی MIE بر روی Skype برای شهرستان ها

 

طبق آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن که در سال 1390 هجری شمسی صورت گرفت جمعیت کل کشور در آن زمان 669،149،75 برآورد گردید که از این مقدار 10.85 درصد از آن یعنی 051،154،8 نفر در شهر تهران سکونت دارند و مابقی در شهرستان ها و استان های دیگر کشور سکونت دارند. و این امر در حالیست که به علت سیاستگذاری های نادرست شاید بتوان به جرات گفت که بخش اعظمی از امکانات کشور علی الخصوص در زمینه های فرهنگی و آموزشی در شهر تهران متمرکز گردیده است و این امر باعث شده ایجاد اختلاف طبقاتی فرهنگی- آموزشی بزرگی در میان شهرهای مختلف کشور گردیده است. مردمانی که به خاک و اصالت خود پایبند بوده اند و کوچ به پایتخت کشور را برنگزیده اند حال به ناچار از بهترین امکانات کشور – که در پایتخت کشور متمرکز گردیده اند- محروم هستند و مسافت بسیار زیاد اکثر شهرهای کشور از تهران امکان بهره جستن از امکانات خاص این شهر را برای بسیاری از هموطنانمان غیر ممکن ساخته است.

از جمله مسائلی که شاید در شهرستان ها به اندازه تهران توجه کافی به آن صورت نگرفته است امر آموزش زبان انگلیسی است که متاسفانه تنها تعداد معدودی از مدرسین – و نه حتی آموزشگاه ها- هستند که آموزش زبان انگلیسی را با کیفیتی مناسب و مقبول ارائه می دهند و حتی می توان با قطعیت این گونه بیان کرد که در شهر تهران نیز اکثر موسسات آموزش زبان انگلیسی کیفیت لازم را ندارند و  ترم های متعدد و طولانی آن ها تنها برای کسب سود بیشتر از زبان آموز می باشد و شاید حتی بعد از یک سال تحصیل در این آموزشگاه ها باز هم زبان آموز قادر به صحبت در حد رفع نیازهای روزانه و عامیانه خود نباشد.

موسسه آموزش زبان انگلیسی MIE با مدیریت استاد ملک پور سالیان است که به آموزش زبان انگلیسی با تکنیک منحصر بفرد SIC مشغول می باشد و اکنون توانسته خود را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و متعاقبا ایران معرفی نماید. تکنیک SIC که توسط شخص استاد ملک پور از انگلستان برای هموطنان عزیز به ارمغان آورده شده است موفق ترین تکنیک آموزش زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان ممکن و با برترین کیفیت ممکن می باشد. ما در موسسه زبان انگلیسی MIE خود را موظف به ارائه بهترین خدمات ممکن به تمام هموطنان عزیز خود می دانیم و نه تنها عزیزانی که مقیم شهر تهران هستند. لذا با بهره جستن از بهترین تکنولوژی روز دنیا امکانات برتر خود را با بالاترین کیفیت ممکن در خدمت دوستداران یادگیری زبان انگلیسی در سراسر میهن عزیز قرار می دهیم.

ارائه کلاس برای عزیزان مقیم شهرستان با استفاده از نرم افزار رایگان Skype می باشد که مکالمه تصویری با بهترین کیفیت ممکن را از طریق اینترنت فراهم می آورد. تنها چیزی که مورد نیاز شما می باشد یک سرویس اینترنت پر سرعت می باشد تا بتوانید اساتید مجرب و سرآمد و روش فوق پیشرفته و فوق سریع ما را در خانه ی خود داشته باشید و در بهترین مکان ممکن به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید و این سرویس حتی از نظر زمانی و هزینه ای نیز شما را نسبت به شهروندان مقیم تهران برتری می بخشد زیرا مشکلات حمل و نقل و ترافیک و آلودگی شدید تهران برای شما مشکلی به وجود نخواهند آورد.

اما مهم ترین نکته ای که بایستی به آن اشاره کرد کیفیت کلاس های Skype می باشد. روش SIC به گونه ای طراحی شده است که شما در کلاس درس کوچک ترین نیازی به کتاب خود نخواهید داشت و این مدرس مجرب ماست که با مدیریت خود و شیوه ی تدریس ویژه ما تمام خوراک ورودی برای ذهن شما را فراهم می آورد. در زبان انگلیسی اصطلاحی است که می گوید practice makes perfect و روش SIC نیز بر همین مبنای تمرین و تکرار زیاد پایه گذاری شده است و زبان آموز سر کلاس درس مربوطه را آموخته و بر روی آن مسلط می شود و تنها کاری که بایستی خود انجام دهد تمرین بیشتر برای نیل به تسلط بیشتر و مطلوب تر است. لذا به جرات می توان عنوان کرد که کلاس های Skype همان قدرت و کیفیتی را دارند که زبان آموزان در کلاس های حضوری شاهد آن هستند.

موسسه زبان انگلیسی MIE توانسته آن چنان در ارائه کلاس های خود با استفاده از Skype موفق باشد که تا کنون ما زبان آموزانی از جای جای این میهن عزیز را پذیرا بوده ایم، از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب و فلات مرکزی ایران و توانسته ایم نتیجه ی مطلوب را در کمترین زمان ممکن برای آن ها به ارمغان آوریم.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *