تفاوت کلاسهای آنلاین و حضوریMIE چیست؟

 

در دنیای مدرن و مملو از تکنولوژیهای گوناگون، نیاز به فراگیری زبان انگلیسی امری واجب و تاثیرگذار می باشد که برای آن همانند سایر کارهای مهم باید سرمایه گذاری کرد و تلاش نمود تا روشهای درست و مفید را جایگزین متدهای کهن و بی تاثیر کرد تا به نتیجه دلخواه دست یافت.  یادگیری در زمانی کم و حضور در کلاسهایی مفید میتواند افراد را در رسیدن سریعتر به اهدافشان رهنمون سازد. با توجه به حجم بالای کاری و کمبود وقت برای افراد در سطوح مختلف کاری ، یکی از بهترین روشها استفاده از کلاسهای آنلاین است که دیگر نیازی به حضور افراد در کلاس نمیباشد و تنها با دسترسی به اینترنت پرسرعت، میتوان از حضور استاد و راهنماییهایش بهره برد. شرکت در کلاسهای آنلاین و داشتن اطمینان خاطر از روشی مطمئن و درست و البته ثمربخش، این آرامش را در افراد ایجاد میکند تا با خاطری آسوده زمان و سرمایه خود را صرف یادگیری سودبخش و تاثیرگذار نمایند. یکی از موسسات ارائه دهنده این نوع آموزش، مجموعه موفق و پرتلاش MIE میباشد که  با در نظر گیری شرایط افراد برای آنها این کلاسها را فراهم میاورد. حضور در این کلاسها استفاده از همان روش موثر حضوری است که تنها از طریق Skype این امر محقق میگردد. این نوع آموزش در دنیای پر از مشغله امروزی، برای  شاغلین و آنهایی که مشکل رفت و  آمد و یا بعد مسافت دارند، بسیار ثمربخش می باشد. هستند افرادی که به دلیل زندگی در شهر و یا کشوری دیگر شانس حضور در کلاسهای حضوری را ندارند که این را دلیلی برای استفاده از کلاسهای آنلاین میباشد.

همانطور که در کلاسهای حضوری به مواردی تاکید میشود که در بسیاری از موسسات نادیده انگاشته میشوند، در کلاسهای آنلاین نیز به آنها پرداخته میشود. دلیل استقبال از اینگونه کلاسها نیزعدم حضور فیزیکی در کلاس و تشابه آن با کلاس حضوری میباشد. زبان آموز به همان میزان شرکت در کلاسهای حضوری از این کلاسهای آنلاین بهره خواهد برگزاری کلاس ها از طریق Skype امکانپذیرنمیشد مگر با روش منحصر به فرد MIE که در ان زبان آموز نیازی به خواندن از روی کتاب ندارد و میتواند مستقل از کتاب و روشهای قدیمی و به گونه ایی نوین و شیرین زبان را بیاموزد.

برگزاری کلاسها با روش تکرار و تاکید بر listening و speaking آموزش از راه دور را آسان و ملموس میکند. در این کلاسها علاوه بر کتاب های اصلی و داستان ،که زبان آموز را در مواجه در محیط واقعی ،قادر به گفتگوی سلیس و روان میکند ، کتاب لغت هماهنگ با سطح زبان آموز نیز ارائه میگردد که در سطوح بالاتر این لغات ، آکادمیک میگردد که برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشوری دیگر را دارند نیز بسیار مفید و کاربردی میباشد. این روش منحصر به فرد توجه بسیاری از زبان آموزان از سراسر دنیا  را به خود جلب نموده است، و این محقق نمیگردد مگر با تلاش دلسوزانه مدرسان که همواره سعی در به روزرسانی دانش خود و یافتن راهکارهای موثر و مفید در جهت پیشرفت زبان اموز دارند.

در راستای رسیدن به این هدف کلی که کسب رضایت افراد میباشد، MIE همواره در تلاش است تا با ارائه راهکارهای مناسب افراد گوناگون آنها را یاری رساند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *