چگونه در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کنیم؟ چگونه نمره بالایی در امتحان  IELTSکسب کنیم  و مزیت کلاسهای خصوصی  IELTS MIEدر جهت هر چه بهتر یاد گرفتن زبان انگلیسی چیست؟

 

قبل از اینکه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید ابتدا باید این سوال را از خود بپرسید چرا من می‌خواهم زبان انگلیسی را بخوانم؟ یادگیری زبان انگلیسی میل شخصی خودم است یا به اصرار شخص دیگری می‌خواهم زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟ برنامه‌ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی ممکن است فقط برای پیشرفت در چهار مهارتWriting, Reading Speaking, Listeningباشد، اما بهترین راه برای آمادگی آزمون  IEITSیادگیری انگلیسی عمومی به بهترین روش و در سریع‌ترین زمان ممکن است که متاسفانه اغلب کاندیداهای امتحان IEITS این نکته مهم را فراموش می‌کنند و به یادگیری استراتژی‌های چهار مهارت  Writing, Reading, Speaking, Listeningمی‌پردازند، غافل از اینکه یادگیری این استراتژی فقط چند هفته طول می‌کشد درصورتی ‌که برای یادگیری زبان(General English) ماه‌ها باید زمان گذاشت که مؤسسه MIE با برخوردار بودن از تجربه بالا و به کارگیری روش‌های نوین و به روز در یادگیری زبان انگلیسی و برگزاری کلاس‌های ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی با معلمینی که دارای IELTS  با نمره بالای8هستندبه کسب افتخارات بسیاری نائل شده است.

دوره‌های ترمیک و خصوصی آموزش زبان انگلیسی مؤسسه MIE به گونه ای طراحی شده است که به مسئله زمان در این دوره‌ها چه خصوصی و چه ترمیک توجه بسیاری کرده است و به صورت فوق فشرده طراحی شده و به هر دو مورد یادگیری انگلیسیعمومی و استراتژی‌های مربوط به هر چهار مهارت Writing, Reading, Speaking, Listening می‌پردازد و زبان آموز را از وابستگی کامل به معلمین به حداکثر بی‌نیازی سوق می‌دهد.

البته بهره‌گیری از مجموعه کتاب‌هایی که در دانشگاه‌هایی چون میشیگان، کمبریج و… به عنوان مرجع استفاده می‌شود بسیار مؤثر است.

چگونه نمره بالایی در امتحان IEITS کسب کنیم؟

مثل هر تصمیم‌ دیگری در زندگی یادگیری زبان انگلیسی هم باید هدفی باشد  که واقعاً می‌خواهید به آن برسید. ناگفته نماند که یادگیری زبان انگلیسی به صورت فشرده نیازمند انگیزه بسیار بالایی است و هر چه بیشتر به تمرین زبان انگلیسی بپردازید سریع‌تر پیشرفت خواهید کرد.

حضور در محیطی کاملاً انگلیسی، راه مؤثری برای یادگیری زبان انگلیسی است. گاهی اوقات شما ابتدا صحبت می‌کنید و بعد گوش می‌دهید. گاهاً چیزی را که می‌شنوید می‌نویسید، بنابراین برای درک درست مخاطبتان باید در چهار مهارتWriting, Reading, Speaking, Listeningتبحر داشته باشید که این چهار Skill شامل ورودی‌ها و خروجی‌ها است.

 

اکنون برای کسب نمره  بالا در امتحان IEITSبه چندی از پیشنهادهای عملی ما برای آمادگی آزمون  IEITS  توجه کنید:

امتحان IEITSساختار خاصی دارد بنابراین می بایست از آنچه در امتحان IEITS با آن مواجه خواهید شد آگاهی داشته باشید و تمام دستورالعمل های امتحان IEITS دنبال کنید.

پیدا کردن یک استاد زبان انگلیسی آگاه، متعهد و باتجربه قدم اول در جهت رسیدن  به این هدف است که مؤسسه  MIE این امکان را در اختیار زبان‌آموزان قرار داده است و با فراهم کردن کلاس‌های ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی در ساعت‌های مختلف روز، گام اول را در جهت این امر برداشته است.

مزیت کلاس های خصوصی در مؤسسهMIE:

تمرکز زبان آموز در این کلاس ها بیشتر بوده و کلاس همراه با او پیش میرود.

اگر متوجه نشود سوال می پرسد.

با توجه به این که تمام وقت در اختیار زبان اموز است با صحبت کردن مداوم و پرسش و پاسخ مهارت های وی افزایش پیدا میکند.

این روش برای کسانی که وقت آزاد ندارند بسیار مفید است چرا که امکانات ویژه در جهت تشکیل کلاس برای زبان آموز فراهم شده است.

میتوان کلاس زبان را از طریق  skype برگزار کرد که صرفه جویی در وقت و هزینه میباشد.

از تمامی دقایق کلاس به بهترین نحو می توان استفاده کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *