چرا و چگونه زبان را در مدت کوتاه بیاموزیم

 

دنیای ما در طی چندین سال اخیر روز به روز کوچک تر شده است و مردم روز به روز به یکدیگر نزدیک تر شده اند و لذا احساس نیاز به ایجاد ارتباط در بین افراد مختلف به طور چشم گیری افزایش یافته است و اولین اصل برای ایجاد، برقراری و تدارم یک ارتباط مناسب داشتن زبانی مشترک برای برای برقراری ارتباطی مطلوب است. لذا جهانیان به دلایل متنوع و متعددی زبان انگلیسی را به عنوان واحد جهانی برگزیدند و اکنون شاهد این حقیقت هستیم که در سراسر جهان افراد علاوه بر توانایی برقراری ارتباط به زبان مادری خویش، قادر هستند تا با زبان انگلیسی نیز به عنوان یک زبان بین المللی به ایجاد ارتباط با دیگران بپردازند و این در حالی است که در کشور ما یادگیری زبان انگلیسی همچنان برای بسیاری از زبان آموزان یک تابو محسوب می شود.

ریشه ی این مسئله را می توان در روش هایی یافت که در موسسات مختلف کشور ما مورد تدریس قرار می گیرند که یادگیری زبان را به یک پروسه ی طولانی، وقت گیر و دشوار تبدیل نموده اند و بسیاری از افراد که در این دوره ها شرکت کرده اند و در امر یادگیری زبان به موفقیت چندانی نائل نگردیده اند دچار حس نا امیدی گشته اند و خود را در امر یادگیری زبان انگلیسی ناتوان یافته اند در حالی که این افراد درگیر یادگیری زبان انگلیسی به روش نامناسبی بوده اند و در اصل می توان این گونه بیان کرد که نقص کار نه از زبان آموزان و توانایی های آن ها که از روش هایی هستند که در کشور ما رایج می باشند

روش های مرسوم در کشور ما نه تنها بویی از آخرین تغییر و تحولات متدهای آموزشی روز دنیا بویی نبرده اند که روش هایی هستند که در جهان پر از تغییر و تحولات امروزی تاریخ مصرف خود را پشت سر گذاشته اند. روش های مرسوم در کشور ما بر مبنای کتاب های آموزشی دهه های گذشته بوده و آن قدر طولانی می باشند که برای 3 تا 4 سال وقت یک فرد را می گیرند اما نهایتا بازدهی مناسبی که بایستی داشته باشند را نخواهند داشت.

پس موسسه زبان انگلیسی MIE تحت مدیریت و رهبری استاد ملک پور با الهام از دوره ای که شخص ایشان در مهد این زبان کشور انگلستان گذرانده اند دوره ای را در ایران پایه گذاری نموده است که به SIC یا Super Intensive Course موسوم می باشد. همان طور که از نام این دوره واضح است این دوره بسیار فوق فشرده بوده و برای زبان آموزان با پایین ترین سطح پیش زمینه و دانش زبانی در مدت تنها 7 ماه امکان اخذ مدرک IELTS با حداقل نمره ی 6 را فراهم خواهد آورد و زبان آموزان بسته به تلاش و پشتکار بیشتر خود خواهند توانست تا نمره ی مطلوب تری نیز در آزمون  IELTS کسب نمایند.

در دنیای امروزی ما زمان حکم کالایی ارزشمند تر از طلا را دارد و لذا افراد علاقه ای ندارند که بازه ای زمانی طولانی را صرف انجام امری نمایند و تضمینی نیز در نتیجه گیری آن نباشد. همین دلایل باعث شد که موسسه زبان انگلیسی MIE با توجه به نیازی که در جامعه ی امروزی خود حس کرد اقدام به بنیان گذاری این روش در کشور نماید. زیرا اکثر اوقات شاهد این بوده ایم که موقعیت های طلایی کاری و یا تحصیلی در برابر بسیاری از افراد قرار گرفته اند اما چون آن ها توانایی لازم را در زبان انگلیسی نداشته اند ناچار آن موقعیت مناسب را از دست داده اند.

     موسسه زبان انگلیسی MIE پیشنهادی فوق العاده را در برابر زبان آموزان علاقمند قرار داده است که می توانند در کمترین زمان بهترین نتایج ممکن را کسب نمایند. در نتیجه پیشنهاد ما این است که با برقراری تماس با شماره های موسسه و دریافت وقت قبلی برای حضور در جلسه تعیین سطح رایگان، در یک جلسه ی حضوری بیشتر با روش و محیط آموزشی ما آشنا شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *