چرا بایستی زبان را در کوتاه ترین زمان ممکن آموخت ؟

     زبان انگلیسی یکی از پرکاربرد ترین زبان های دنیا می باشد که همواره بحث یادگیری آن و بهترین روش های فراگیری آن مورد بحث بوده اند ، حال این سوال مطرح می شود که کدام یک از این رویه ها بهتر بوده و می بایستی برای فراگیری از آن استفاده کرد؟ در این مقاله سعی بر آن شده است که یک از مهم ترین ویژگی های روش یادگیری زبان ، یعنی سرعت یادگیری بررسی شود که مطایق استانداردهای روز دنیا بوده وشما می توانید از آن بهره مند شوید .

     اولین دلیلی که باعث می شود یادگیری زبان در مدت زمان بسیار کوتاه تبدیل به یک ضرورت شود ، فراهم کردن بستری است که شما را از زبان انگلیسی دور نکند ، بسیار اتفاق افتاده است که زبان آموزان در با حضور در موسساتی که فاصله بین سطح اول آن تا سطح پیشرفته بیش از 3 سال بوده ، اواسط فرایند یادگیری به دلایل مختلف از ادامه حضور در کلاس خودداری کرده اند. دلیل آن خسته کننده بودن فرآیند و  توجیهات مختلف آن ها برای فرار کردن از پروسه یادگیری می باشد.

     حال تصور کنید که شما فراّیند یادگیری را به هشت ماه کاهش دهید ، بدین صورت مزایایی را کسب می کنید که در دوره های طولانی مدت قادر به کسب آن نخواهید بود ؛ امکان برخورد با مشکلات متعدد در طول یک دوره هشت ماهه به مراتب کم تر از دوره های طولانی مدت زبان انگلیسی است ، همان گونه که استحضار دارید هنگامی که شما زبان را حتی برای مدت یک یا دوهفته کنار می گذارید بسیار در آن افت می کنید. حال آن که وقتی که شما در دوره های طولانی مدت هستید احتمال این مورد که شما چندین بار برای ترم های مختلف وقفه به وجود آورید بالا می رود و کیفیت یادگیری و سرعت آن به مراتب پایین تر خواهد بود.

شرایطی را فرض کنید که به دلایلی شما نیازمند به مهاجرت به خارج از کشور بوده یا می خواهید برای انجام یک ماموریت کاری به یکی از این کشور های سفر کنید. برای آن که بتوانید به مقاصد خود در این سفر ها برسید در درجه اول نیازمند ایجاد ارتباط زبانی می باشید ؛ برای نیل به این هدف دوره های کوتاه مدت انگلیسی بیش از هرچیزی می توانند برای شما مفید واقع شوند و نیاز های شما را در این سفر ها برطرف نمایند.

هنگامی که زبان آموزان در دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی شرکت می کنند به دلیل حضور بیشتر در کلاس ها در بازه زمانی زمانی یکسان در نسبت به دوره های کوتاه مدت ، زمان بیشتری را با زبان انگلیسی صرف می کنند که این خود باعث می شوند شرایط محیطی به صورت بهتر برای آنها مهیا شود. چرا که مدام با استاد خویش دیدار و گفت و گو می کنند و شرایط شبیه سازی شده محیطی برای آنها حاصل می شود .

دوره های کوتاه مدت انگلیسی زبان آموزان را وادار می کند که تکالیف بیشتری را در زمان هایی که در کلاس ها حضور ندارند انجام دهند ، و این خود باعث می شوند در منزل هم با زبان در ارتباط باشند و کیفیت یادگیری آنها بالاتر رود.

لذا پیشنهاد ما حضور در دوره های فوق فشرده موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) است که زبان انگلیسی را تضمینی به شما می آموزد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *