مزایای دوره ی SIC نسبت به سایر روش ها

امروزه اهمیت فراگیری زبان به طورفشرده و فوق فشرده و تاثیر آن بر هیچ کس پوشیده نمی باشد. متد فوق فشرده ی زبان انگلیسی که در موسسه برگزیدگان ملک پور  (MIE)برای علاقه مندان یادگیری زبان انگلیسی ارائه می شود یکی از بهترین دوره های آموزش زبان در خاورمیانه می باشد که در آن مطالب فوق العاده مهم زبان انگلیسی در دوره های آموزشی فشرده با سیستم روز دنیا در کلاس های ترمیک و خصوصی برای شما تدریس می شود. شما قادر خواهید بود پس از اتمام ین دوره ها که فشرده بودن آن اهمیت بسیار بالایی دارد و خصوصیت بارز این دوره های آموزشی می باشد، هم دانش زبانی و هم 4 مهارت اصلی خود در زبان انگلیسی را که شامل Listening، Speaking، Reading و Writing می باشد به سطح بسیار بالایی برسانید و پیشرفت چشمگیری در این مباحث داشته باشید.

از مزایای دوره ی SIC می توان به موارد بسیاری اشاره کرد. ماهیت فشرده بودن این دوره ها برای تمام کسانی که می خواهند با افزایش و ترقی مهارت های زبان انگلیسی خود نهایتا به سطح بسیار بالایی از دانش زبان انگلیسی دست یابندکمک می نماید تا بتوانند پس از گذراندن این دوره های آموزشی به طور کامل به این مهم دست پیدا کنند. این دوره به صورت ترمیک در 7 ماه و به صورت خصوصی در مدت زمان کمتر نیز قابل تدریس است.

یکی از مزایای دیگر دوره SIC کامل وکافی بودن آن است. بدین معنا که شما پس از اتمام این دوره ها قادر خواهید بود مانند یک انگلیسی زبان سخن بگویید، بنویسید و به طور کلی چنانچه در یک محیط انگلیسی زبان قرار گیرید بتوانید به راحتی با مردم ارتباط برقرار کنید. اثبات این حرف تصاویر مدارک ILETS زبان آموزان ما می باشد که تصاویر تعدادی از آن ها در بخش گالری سایت موجود می باشد.

آنچه که  سبب شده موسسه برگزیدگان ملک پور (MIE) سرویس بهتری نسبت به سایر موسسات آموزش زبان انگلیسی ارائه دهد و در کمترین زمان ممکن بهترین نتایج را برای زبان آموزان به ارمغان آورد،  این بوده است که این موسسه از گذشته تا کنونبا پرچمداران آموزش روش SIC در کشور انگلستان تعامل مستقیم داشته و دیگر دلایل آن به روزسانی روش های آموزشی و جزاوتی می باشد که گلچین برترین کتاب های در حال تدریس در معتبر ترین دانشگاه های بریتانیا و جهان اعم از کمبریج و میشیگان می باشد که در حال حاضر در این موسسه موجود بوده و تدریس می شوند.

موسسه برگزیدگان ملک پور (MIE) با بیش از 12 سال سابقه در امر آموزش زبان انگلیسی و با تجربه ای که در این امر در اختیار دارد تضمین می نماید که پس از پایان این دوره ها شما قادر به اخذ نمره حداقل 6 در آزمون IELTS می باشید. ما شما را در احقاق این امر یاری می نماییم تا بتوانید به این مهم دست پیدا کرده و به نتیجه مطلوب دست یابید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *