آموزش زبان انگلیسی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

     موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) از دیرباز همواره اولین فاکتور در امور خود را خدمت رسانی به مطلوب ترین شکل ممکن به ایرانیان گرانقدر قرار داده است و در این راه نیز تمامی موانع و سختی ها را کنار گذاشته تا بهترین سرویس ها و خدمات ممکن را برای هموطنان عزیز در سرتاسر این کره ی خاکی به ارمغان آورد.

     در این راه حتی دوری از میهن نیز نتوانسته خللی در امر خدمت رسانی به علاقمندان و داوطلبان ایجاد نماید. و موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) توانسته است آموزش زبان انگلیسی را برای ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز به بهترین شکل فراهم آورد. که این امر مرهون روش منحصر بفردی است موسوم به SIC (Super Intensive Course) که هیچ حد و مرزی نمی شناسد و آموزش زبان انگلیسی را با کیفیتی بین المللی و با قیمتی بسیار نازل در اختیار هموطنان ساکن خارج از کشور قرار داده است.

     اولین نکته ای که باعث می شود هر ایرانی در سرتاسر گیتی به روش SIC تمایل پیدا کند هزینه ی بسیار کم استفاده از این دوره ها در قیاس با سایر کلاس های زبانی است که شما در هر جای دیگر دنیا می توانید از آن استفاده کنید و البته نتیجه ای مطلوب و در خور شان یک ایرانی کسب نمایید، علاوه بر موارد فوق با توجه به قیمت جهانی ارز، این تفاوت چشم گیر تر و قابل توجه تر نیز می گردد

اما اسلوب و روش کار در این روش چگونه است؟

     به دلیل محدودیت جغرافیایی موجود، این کلاس ها به صورت آنلاین (Online) و با استفاده از نرم افزار Skype تشکیل می گردد. نرم افزار Skype که محصولی  از کمپانی Microsoft می باشد امکان برقراری تماس تصویری با استفاده از اینترنت را به صورت رایگان فراهم می آورد و لذا شرایط همانند یک کلاس کامل درس برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی خواهد بود و شما هیچ تفاوتی با یک کلاس خصوصی حضوری در این کلاس ها حس نخواهید کرد. در اصل روش منحصر به فرد و اختصاصی  SIC به گونه ای طراحی شده است که هیچ احتیاجی به تخته و امثالهم برای امر یادگیری و تدریس نیست. به عبارت دیگر می توان این گونه عنوان نمود که روش SIC یادگیری زبان انگلیسی از طریق گوش را فراهم می سازد که در نتیجه با تقویت مهارت شنیداری و تبدیل آن به مهارت گفتاری بسیاری از نیازهای روزمره شما در یک جامعه انگلیسی زبان برطرف خواهند شد.

     SIC دوره ای است فوق فشرده که توسط استاد ملک پور در ایران بنیان گذاری شده است و هم اکنون خود را به عنوان یکی از موثرترین و کارآمدترین روش های آموزش زبان انگلیسی به اثبات رسانده است. با استفاده از این روش یادگیری زبان انگلیسی کمترین زمان امکان پذیر بوده و زبان آموزان به آسانی به هدف خود نائل می گردند. از سوی دیگر افرادی که تمایل به شرکت در آزمون بین المللی IELTS را دارند می توانند از تضمین موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) استفاده نمایند و قطعیت کافی برای اخذ نمره ی مطلوب خود را کسب نمایند زیرا که روش SIC اخذ مدرک IELTS را تنها در مدت 8 ماه تضمین می نماید.

     موسسه ی زبان انگلیسی ملک پور از گروه تحقیق و توسعه (R&D) مجربی بهره می برد تا بتواند همواره خود را به عنوان یکی از بهترین و به روز ترین روش های آموزش زبان انگلیسی در سطح جهان مطرح سازد و امر آموزش همواره متناسب با نیازهای روز افراد در جوامع انگلیسی زبان باشد. همچنین اساتید و دپارتمان تخصصی آموزش زبان انگلیسی خود دوره های آموزشی متعددی را با کیفیتی بین المللی تحت نظر استاد ملک پور می گذرانند تا بتوانند همواره بهترین ارائه دهنده ی خدمات آموزشی با بهترین کیفیت باشند.

     برای حضور در کلاس ها کافی است تا یک جلسه ی تعیین سطح بر روی Skype داشته باشید و پس از آن با توجه به سطح شما در ترم مناسب خود قرار خواهید گرفت و کلاس ها را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خواهید داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *