دوره ی ویژه ی آزمون IELTS تنها در مدت 4 ماه

     آزمون IELTS امروزه به عنوان معتبرترین آزمون برای سنجش سطح دانش و توانایی استفاده از زبان انگلیسی برای افرادی که به سایر زبان ها سخن می گویند شناخته شده است و در حال حاضر تمامی دانشگاه های معتبر انگلیسی زبان در سراسر دنیا آزمون IELTS را دارای اعتبار کافی برای تایید صلاحیت توانایی افراد در به کارگیری زبان انگلیسی در مهارت های چهارگانه ی Listening، Reading، Writing و Speaking می دانند. از سوی دیگر بسیاری از افرادی که قصد کار در کشوری انگلیسی زبان یا حتی سایر کشورهای اروپایی را دارند می توانند از مدرک IELTS خود استفاده نموده تا توانایی خود در ارتباط با قرار کردن با زبان انگلیسی ثابت نمایند.

     همان طور که از آن چه گفته شد می توان نتیجه گرفت، آزمون IELTS از درجه ی اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و گاهی اوقات داوطلبین شرکت در آزمون IELTS نیازمند کسب این مدرک در مدت زمانی بسیار کوتاه هستند، ولیکن از سوی دیگر کسب نمره ی مطلوب در چنان بازه ی زمانی کوتاهی با متدها و روش های معمول آموزش زبان انگلیسی در کشور کاملا غیر ممکن به نظر می رسد و زبان آموزان بایستی حداقل 2 الی 4 سال را بگذرانند تا بتوانند به نمره ی مدنظر خود دست یابند که متاسفانه این امر از یک سو به علت وجود روش های نامناسب و از سوی دیگر به علت سودجویی برخی موسسات آموزش زبان انگلیسی می باشد.

     لذا موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) تحت هدایت و رهبری استاد ملک پور روشی را در کشور بنیان گذاری نموده و در حال ارائه آن است که در کمترین زمان ممکن کسب نمره ی 6 را در آزمون IELTS برای زبان آموزان تضمین می کند. این دوره ی فوق فشرده که SIC نام دارد متشکل از 7 ترم است که هر ترم حدود یک ماه به طول می انجامد و داوطلبین با طی نموده این 7 ترم به راحتی قادر خواهند بود تا حداقل نمره ی 6 را در آزمون IELTS کسب نمایند، هر چند شایان ذکر که افراد زیادی توانسته اند که نمرات بسیار بالاتری کسب نمایند که می توانید تعدادی از این نمرات را در بخش گالری سایت مشاهده فرمایید.

     تجربیاتی که در طول سالیان تدریس، اساتید و اعضا دپارتمان آموزش زبان انگلیسی ملک پور (MIE) کسب کرده اند به آن ها کمک نموده است تا بتوانند حتی این بازه ی زمانی 8 ماهه را نیز تقلیل نمایند و زبان آموزان زیادی توانسته اند تنها در بازه ی چهار (4) ماهه نمره ی مطلوب خود را کسب نمایند.

     اخذ مدرک IELTS در بازه ی زمانی 4 ماهه نیازمند توجهات و الزامات ویژه ای می باشد. نکته ی مهم، برنامه ریزی بسیار خاصی است که دپارتمان آموزش زبان انگلیسی موسسه ی ملک پور (MIE) برای زبان آموزان ارائه خواهد داد. لذا نکته ی مهم قابل توجه این است که کلاس های این دوره به صورت خصوصی می باشند زیرا تعداد جلسات کلاس ها در طول هفته بیش از تعداد معمول در کلاس های گروهی می باشد.

     دپارتمان آموزش زبان انگلیسی موسسه ی ملک پور (MIE) در تمام این دوران همراه داوطلبین شرکت در آزمون IELTS خواهد بود و در تمام طول این مسیر پر پیچ و خم هدایتگر زبان آموزان خواهد بود و بهترین روش های انحصاری یادگیری و تسلط بر مهارت های مختلف زبان انگلیسی را به آن ها آموزش خواهند داد ولیکن آن چه زبان آموزان بایستی همواره در ذهن داشته باشند ان است که آنان درصدد انجام کاری دشوار هستند که بارها و بارها توسط سایر افراد و زبان آموزان انجام شده است. لذا کاری کامل ممکن است ولیکن زبان آموزان بایستی تلاش بسیاری به خرج دهند و می توانند مطمئن باشند با تلاش کافی و اطمینان به برنامه ریزی های دپارتمان آموزش زبان انگلیسی می توانند به نتیجه ی مطلوب خود در آزمون IELTS برسند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *