معلم خصوصی زبان (آیا به دنبال معلم خصوصی زبان انگلیسی یا آلمانی هستید مدرس خصوصی زبان را از ما بخواهید ،با نظارتی کامل بر اساتید و انتخاب اساتید با تجربه و کارامد )

در امر آموزش زبانهای خارجی، نکاتی مهم و ضروری را باید مدنظر داشت که یکی از این موارد بسیار با اهمیت، شخصِ مدرس می باشد. تدریس زبان خارجی کاری بسیار ظریف و حساس است که هرکسی تنها با داشتن معلومات در این زمینه نمی تواند از عهده آن برآید.

در این زمینه علاوه بر داشتن معلوماتبه روز ، مدرس باید متعهد، با انگیزه، پرتلاش و با هدف و همچنین علاقه مند به امر آموزش باشد که بتواند علم خود را با دلسوزی و جدیت به دانشجو منتقل نماید. نکات مذکور  در موسسه MIE از اهمیت شایانی برخوردارند و بدین منظورMIE در امر انتخاب مدرسان خود به این نکات توجهی خاص دارد.

مدرسین متعهد و دلسوز MIE به ویژه در امر تدریس خصوصی درارای ویژگیهای بارز می باشند که عباتند از: علاقه مندی به امر آموزش و داشتن فن بیان ،توانایی برقراری ارتباط و برنامه ریزی برای رسیدن به هدفزبان آموز ، احترام به او و صبور و بردبار بودن و آشنایی با اصول روانشناسی.

از آنجاییکه تدریس یک زبان خارجی یک challenge محسوب میگردد، یک مدرس موفق باید توانایی رویارویی با آنرا داشته باشد.  برای کسب موفقیت در تدریس خصوصی ، مدرس باید طی هر جلسه از مطالب متنوع مرتبط با موضوع استفاده نماید تا مانع یکنواختی کلاس و خستگی  زبان آموز گردد . تاکید بر محتوی و مطالب مورد نظر نیز بسیار با ارزش می باشد. بر اساس اظهارات فوق ، MIE به مدرسان به ویژه آندسته که به امر تدریس خصوصی می پردازند، موارد زیر را یادآوری می نماید:

 1. خلاقیت ، نوآوری ، داشتن مطالعه و به روز بودن اطلاعات
 2. تاکید بر یادگیری بهینه
 3. هدایت زبان آموز از داشتن تصویری خوب از خود
 4. انعطاف پذیری
 5.  تسلط به مطالب آموزشی و انتقال هر چه بهتر آنها
 6. داشتن ظاهری آراسته
 7. وجود و حفظ آرامش در رفتار و کلام
 8. بررسی پیشرفت خود و زبان آموز
 9.  هدایت زبان آموز به سمت کسب موفقیت بیشتر در یادگیری
 10.  برقراری ارتباطی صمیمانه و دلسوزانه با وجود جدیت
 11. پیروی از روش آموزشی مورد نظر و تایید موسسه
 12. شرکت در جلسات با وجود مدیران و مدرسین با سابقه به منظور کسب دانش بیشتر و استفاده از تجارب آنها
 13. دارای روحیه انتقادپذیری

با توجه به موارد فوق، موسسه حقوقی ملک پور برای هرچه بهتر شدن امر آموزش برای مدرسین خود جلساتی را به منظور بررسی وضعیت آموزشی و انتقال مطالب کارآمدتر ، برگزار می نماید.

چنانچه مایلید درباره معلم خصوصی زبان انگلیسی یا مدرس خصوصی زبان آلمانی ما بیشتر بدانید با موسسه و شماره های ان تماس حاصل بفرمایید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *