اعزام اساتید زبان انگلیسی و آلمانی

تدریس خصوصی زبان گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که نیاز به پیشرفت سریع دارند و یا از نظر زمانی محدودیت هایی دارند که نمی توانند در کلاس های گروهی زبان خارجی شرکت نمایند. همچنین آموزش زبان انگلیسی و آلمانی از آنجایی که دارای قوائد و دایره لغات گسترده ای میباشد از این رو تمرکز و آرامش فردی را خواهان میباشد تا سطح یادگیری را بالا برده و موجب سرعت دهی به یاد گیری افراد متقاضی شود.

به موجب این امر افرادی که خواهان آموزش زبان انگلیسی و آلمانی به این روش میباشند موسسه آموزش زبان ملکپور MIE اقدام به ارائه این خدمات اعم از آموزش زبان انگلیسی و آلمانی به صورت خصوصی و در منزل را فراهم آورده است.

همچنین از ویژگی های این کلاس ها میتوان به بهره گیری از آخرین و پیشرفته ترین روش ها و همچنین کتابها نظیر ESS, English Grammar In Use که در دانشگاه های معتبر دنیا همچون اکسفورد و کمبریدج تدریس میشوند اشاره نمود که معتبر ترین کتابهای حال حاضر دنیا جهت آموزش زبان انگلیسی و کتابهای  Studio dجهت آموزش زبان آلمانی میباشند.

شایان به ذکر است که تمامی اساتید زبان انگلیسی این مجموعه دارای مدرک IELTS بالای ۸ و اساتید زبان آلمانی این مجموعه از اساتید آموزشگاه گوته آلمان که معروف ترین آموزشگاه زبان آلمانی در ایران میباشد هستند به همین منظور آموزش افراد در سطحی کاملا پیشرفته و قابل توجه و درخور افراد متقاضی صورت خواهد گرفت.

و در آخر شایان به ذکر است که تمامی این کلاس ها چه به صورت گروهی و یا خصوصی دارای تضمین و گارانتی  همراه با ضمانت نامه کتبی میباشند که در صورت عدم موفقیت زبان آموزان ۴۰ جلسه کلاس خصوصی زبان به صورت رایگان  برای افراد متقاضی  برگزار خواهد شد تا دانشجویان به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود دست یابند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *