کلاس زبان تضمینی

 

بشر همواره به دنبال یافتن راهی است که بتواند راه رسیدن به مقاصد و اهداف خود را هموار کند ، راهی که قوت قلب وی را افزایش داده و هدف او را ملموس تر می کند .ضمانت در کالا و خدمات ارائه شده یکی از فاکتورهایی است که آدمی را نسبت به آن خدمت یا کالا مطمئن تر کرده و رغبت وی را برای تهیه آن افزایش می دهد . هر انسان عاقلی میان دو کالای مشابه گزینه ای را انتخاب می کند که متضمن گزینه های خاصی می باشد . شرکتی که خدمات ضمانتی به مشتریان خود ارائه می دهد لزوما از کیفیت کالا و خدمت خود با خبر می باشد چون در غیر این صورت مجبور است مقدار زیادی از سرمایه های خود را صرف جبران خسارت های تحت تضمین خود کند و این مقرون به صرفه نیست . اما آیا کلاس زبان تضمینی  در میان انبوه موسسات زبان وجود دارد ؟

موسسه زبان MIE   یکی از نادر ترین موسسات است که علاوه بر کیفیت آموزشی بالا اقدام به تضمین دوره های خود نموده است. موسسه زبان MIE با وجود اساتید با تجربه در زمینه تدریس زبان ها ی مختلف تا حدی از موفقیت زبان آموزان خود پس از اتمام دوره های زبان در این موسسه مطمئن می باشد که اقدام به ارائه کلاس های زبان با تضمین کرده است .

در ابتدای مقاله عنوان شد مراکزی که از کیفیت خود با خبر هستند اقدام به تضمین خدمات خود می کنند . کیفیت متد آموزشی در موسسه MIE  ناشی از زحمات استاد ملک پور در امر تدریس و فراگیری متد های جدید از کشور های مختلف می باشد. روش تدریس در موسسه زبان MIE  برگرفته شده از به روز ترین روش مهد زبان انگلیسی یعنی کشور انگلستان می باشد که توسط استاد ملک پور به ایران آورده شد . بدیهی است که با وجود چنین کیفیتی بر آن شدیم که اقدام به اراِیه کلاس های زبان تضمینی کنیم .

بزرگ ترین سوال افراد برای یادگیری زبان این است که آیا می توانم در مدت زمان کوتاه به زبان مریوطه مسلط شوم ؟ چه تضمینی برای موفیقت در این زمینه برای من وجود دارد ؟ آیا تضمین فقط یک شعار است یا به آن جامه عمل پوشیده می شود ؟  ما در موسسه زبان MIE با بهره گیری از تیمی متخصص در زمینه تدریس زبان به تمامی این نیاز ها واقف بوده و برای آن ها پاسخ های تخصصی یافته ایم . شما با شرکت در دوره های فوق فشرده (SIC) می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به زبان انگلیسی مسلط شده و در صورت عدم موفقیت در این مقوله از خدمات تضمینی ما بهره مند شوید .

همه ما شنیده ایم  ضمانت در برخی کشور ها فقط در حد شعار باقی می ماند و به آن عمل نمی شود. ولی موسسه زبان MIE  صداقت را سنگ بنای اصلی خود قرار داده و برای اثبات این ادعا اسناد معتبر به شما ارائه می دهد . شما می توانید با شرکت در کلاس های زبان انگلیسی ما در آزمون آیلتس شرکت کرده و در صورت عدم کسب نمره مورد نیاز ، تحت خدمات ضمانتی ما به نمره مورد نظر خود برسد.

تعداد موسسات زبانی که در تهران اقدام به تضمین دوره های خود می کنند بسیار اندک می باشد و متاسفانه دیده شده است که به عهد خود نسبت به مشتری وفادار نیستند. اما موسسه زبان MIE  از شما می خواهد که به موسسه مراجعه کرده و نمرات درخشان آیلتس زبان آموزان را مشاهده کنید. شما می توانید با تحقیق از زبان آموزان به تعهد ما نسبت به آنها با خبر شده تا با خیالی آسوده در دوره های ما ثبت نام کنید .

پس همین الآن دیدگاه پیشین خود را نسبت به یادگیری زبان انگلیسی تغییر داده و با شماره های موسسه زبان MIE  تماس بگیرید تا در تعیین سطح رایگان ما که توسط بهترین اساتید زبان انگلیسی انجام می گیرد شرکت کرده و  زبان آموز موسسه ی زبانی باشید که موفقیت شما و نمره ی آیلتس شما را تضمین می کند .

فراموش نکنید موفقیت آدم ها مرهون  انتخاب های آن ها می باشد . شرکت در کلاس زبانی که نمره ی آیلتس شما را تضمین می کند می تواند یکی از همین انتخاب های ایده آل باشد .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *