در MIE ما به داشتن دانشجویانی با انگیزه و کوشا می بالیم و از ابتدا فعالیت این موسسه با مدیریتی توانمند از سوی استاد ملک پور همیشه دانشجویانی خاص و دستچین شده به یادگیری زبان در این موسسه پرداخته اند. از این روست که بهترین تبلیغ ما نتایجی است که این عزیزان در امتحانات بین المللی به ویژه IELTS که در حال حاضر معتبرترین مدرک زبان انگلیسی جهان می باشد، کسب کرده اند. این نتایج در طول مدت بسیار کوتاه تر از مدت معمول در موسسات دیگر به دست آمده است به طوری که طولانی ترین آنها به مدت 7 ماه و نیم و کوتاه ترین آنها در طول مدت 1 ماه با استفاده از روش اعجاب انگیز SIC در موسسه آموزش زبان MIE به دست آمده است. گزیده ای از مدارک IELTS که بعضا در زمانی کمتر از 2 ماه به دست آمده اند در گالری همین وب سایت موجود می باشد که خود دلیل بر برتر بودن متد SIC بر روش های موجود و مرسوم آموزش زبان می باشد. با نگاهی نزدیکتر به این نتایج در خواهید یافت که Total Band Score آنها بسته به مدت زمان گذراندن دوره از ۶ تا  ۵/۸ در Academic module متغیر است.

همچنین به دلیل فعالیت گسترده دپارتمان مهاجرت این مجموعه بسیاری از دانشجویان در حال حاضر مشغول تحصیل و یا زندگی در کشورهای خارجی  به زبان انگلیسی می باشند که این امر تنها به موجب کارآمدی و تاثیر گذاری بسیار عالی و بالای  متد انحصاری موسسه MIE یا SIC ممکن می باشد که در حال حاضر بهترین و به روزترین روش آموزش زبان انگلیسی در ایران می باشد و طبیعتا آموزش زبان به طوری که به صورت روزمره و حتی حرفه ای در دانشگاه ها بتوان از آن استفاده کرد امری بسیار پیچیده و سخت است که ما در موسسه زبان MIE  با استفاده از متد نوین SIC به آن دست پیدا کرده ایم. این مطلب فقط یک ادعا نیست و شما عزیزان میتوانید از طریق صفحه Facebook موسسه ( facebook.com/mieinc )با دانشجویان و فارغ التحصیلان این متد به تبادل نظرات بپردازید و یا حتی با اساتید این روش ارتباط داشته باشید و سوالات احتمالی خود را بپرسید.

موسسه آموزشی  نخبگان ملک پور ، تنها یک موسسه زبان نیست بلکه  یک متد ویژه مدیریتی است که شما را به این احساس میرساند در محیطی خانوادگی ، مقید به اصول خواهد دید از جمله این که کلاس های ما مانند جاهای دیگر در کشور نیست که ۱۵ تا ۲۰ نفر با هم در کلاس بنشینند بلکه کلاس ها بین ۳ تا ۵ نفر میباشد و به یاد داشته باشید استاد وقت دارد با شما تمرین نموده و شما را به سوی آنچه میخواهید ، هدایت نماید.

کلاس های آرام و کم جمعیت نه از باب کمبود دانشجوست ، زیرا همه دانشجویان ۲ تا ۳ ماه در نوبت میمانند ، علت این کم بودن دانشجویان این است که ما به اهدافمان پایبندیم و هر چند کلاس های پر جمعیت تر سود ده تر است اما کیفیت برای ما مهم ترین هدف می باشد.

پیشنهاد میکنیم از کسانی که در کلاس های ما شرکت نموده اند در خصوص ما تحقیق کنید.امیدواریم بتوانیم نمی خوش در فرهنگ و دانش ایران عزیز باشیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *