چرا آموزشگاه زبان ملک پور بهترین موسسه در غرب تهران است ؟

آموزش زبان و استفاده از آن برای کسب اطلاعات و پیشرفت زندگی برهمگان امری واضح و مبرهن است و بدین منظور همواره باید تلاش کرد که بهترین و موثرترین روش فراگیری زبان را برای رسیدن هرچه سریعتر به هدف خود برگزید. انتخاب روشی مفید و کارآمد و موسسه ارائه دهنده آن ، بسیار حائز اهمیت میباشد. اکنون این پرسش مطرح است که چگونه میتوان چنین آموزشگاه و روشی را یافت و از آن بهره برد. یکی از بهترین راهها جستجو در نت و یافتن آموزشگاهی است که روشی قوی و متفاوت و البته منحصر به فرد را ارائه میدهد. با بررسی بیشتر می توانید دریابید که موسسه زبان ملک پورMIE، واقع در غرب تهران روشی را ارائه میدهد که درهیچ آموزشگاهی وجود ندارد و منحصر به فرد و بی نظیر میباشد، چراکه بنیانگذار این مجموعه بی همتا ،استاد ملک پور، با تلاش و کوششی شبانه روزی و مطالعه کتابهای گوناگون موجود در دانشگاههای دنیا و گردآوری مطالب مفید و کارآمد، اقدام به ایجاد سیستمی نموده اند که در آن زبان آموز با گذراندن تنها 7 ترم فوق فشرده میتواند ادعا نماید که در زبان به سطحی عالی رسیده است. پس از گذراندن سه ترم ، زبان آموز به سطحی از دانش زبانی میرسد که  به سهولت قادر به برقراری مکالمه تلفنی با خارج از کشور میگردد و حتی با افراد به گفتگو و تبادل نظر میپردازد و اگر خواستار شرکت در آزمون IELTS باشد ، میتواند همراه با گذراندن این سطوح به فراگیری مهارتهای زبانی لازم و مدنظر بپردازد. روش استثنایی MIE از ابتدا بر مهارتهای listening و speakingتاکید کرده و در ادامه و در سطوح بالاترwriting  و reading هم مورد بررسی قرار میگیرد.

از آنجاییکه موسسه مورد نظر یک موسسه حقوقی می باشد که کارهای مربوط به مشاوره حقوقی در زمینه ی مهاجرت را نیز انجام میدهد، سیستمی را آماده و ارائه می نماید که اشخاصی که قصد مهاجرت برای تحصیل و یا کار در کشورهای دیگر را دارند، به راحتی و پس از گذراندن این کلاسها چه انگلیسی و چه آلمانی، برای شرکت در آزمون آماده و با موفقیت آن را پشت سر بگذارند.

به دلیل استقبال از روش منحصر به فرد و استثنایی ارائه شده، به جرات میتوان اظهار داشت که افراد از سراسر ایران و جهان ،خواستار شرکت در این کلاسها از طریق Skype  نیز میباشند و افراد بسیاری نیز از شهرهای دور و نزدیک برای شرکت و حضور در این کلاسها ، سختی و دوری راه را به جان میخرند. دلیل استقبال از آموزشگاه و روش بی همتایش علاوه بر ذکر مورد فوق، وجود کادر متعهد و دلسوز می باشد که در نهایت صبر و بردباری ، در برابر افراد پاسخگو بوده و همیشه تلاش در کسب رضایت مشتری دارند و معلمان دلسوز و آگاه نیز در ارائه هر چه بهتر ومفیدتر بودن مطالب ، کوشا هستند.

زبان آموزان این مجموعه نیز خود را بسیار مسئول و متعهد میدانند و در کنار پیگیری اساتید و تلاش آنها ، خود نیز مصمم و کوشا هستند تا با بهره گیری از این روش یکتا، برای رسیدن به مقصود خود استفاده نمایند. مدیریت مجموعه استاد ملک پور نیز خودشان پیگیری مستمر و مدیریتی آگاهانه دارند و با ارائه بهترین پیشنهادها و روشها به بهبود سطح آموزشی بر اساس نیاز افراد و چگونگی بهره مندی از مطالب می پردازند. از این رو میتوان به جدیت موسسه زبان ملک پور را بهترین نه تنها در منطقه غرب تهران، بلکه در سطح ایران و از آن فراتر در سطح جهان دانست، دلیل این امر هم کسب موفقیت زبان آموزان و دیگر افراد مراجعه کننده در رسیدن به هدفشان میباشد. افراد می توانند با شرکت در کلاسهای مجموعه چه به صورت ترمیک و چه به صورت خصوصی، در آزمون مورد نظر خود چه IELTS و چه آزمونهای مهم و سرنوشت ساز دیگر، نمره مورد نظر را برای زندگی در کشورهای دیگر به دست آورند و با فکری آسوده به موارد دیگر بپردازند.

روش پیش رو به قدری موفق و کارآمد است که حتی افراد غیر ایرانی و ساکن سایر کشورها که با سیستم آشنا می شوند نیز اشتیاق و علاقه ای وافر برای شرکت در کلاسها به صورت غیر حضوری دارند و این خود دلیلی دیگر برای موفقیت این موسسه و روش فوق فشرده و عالی آن می باشد. در انتها باید خاطرنشان ساخت که انتخاب درست شما منجر به نتیجه ی دلخواهتان می شود.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *