کلاس های تخصصی آیلتس در  MIE

آزمون آیلتس (IELTS) که مخفف عبارت International English Language Testing System می باشد امروزه در تمام دنیا به عنوان معتبرترین آزمون سنجش توانایی افراد در استفاده از زبان انگلیسی شناخته شده است و مورد پذیرش تمامی دانشگاه ها و کالج های معتبر دنیا به زبان انگلیسی است. از سوی دیگر آزمون General آیلتس برای افرادی که قصد مهاجرت کاری یا عناوین دیگر غیر از تحصیلی را دارند مناسب می باشد. لذا این آزمون در جامعه ی جهانی اهمیت و ارزش فوق العاده ای دارد.

در کشور ما نیز افراد زیادی بنا بر دلایل و انگیزه های متفاوت و متعدد تمایل به اخذ مدرک آیلتس دارند ولیکن روش هایی که برای آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرند به دو دلیل نتیجه ی مطلوب را برای زبان آموزان به همراه نخواهند داشت.

دلیل اول طولانی بودن بیش از حد فرآیند یادگیری زبان انگلیسی می باشد که در بسیاری از موسسات زبان آموزان بایستی 2 تا 3 سال را بگذرانند تا به حد آیلتس 5.5 یا 6 برسند و دلیل دیگر آن است که کلاس های مربوط به تکنیک های آیلتس با تعداد 10 تا 15 نفر زبان آموز تشکیل می گردند که لذا مهم ترین بخش پروسه که رفع اشکال مناسب می باشد را غیر ممکن می سازد و به همین دلیل این کلاس ها کمترین بازدهی ممکن را دارند.

موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) – با مدیریت شخص استاد امیر محمد ملک پور- که در حوزه ی حقوق بین الملل نیز حرف اول را در سطح کشور می زند دوره هایی برای اخذ مدرک آیتس در کمترین زمان ممکن در کشور اجرا می کند موسوم به SIC یا Super Intensive Course که در کمترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموزان به همراه خواهد داشت.

 دوره ی SIC 7 ترم دارد و هر ترم حدود 1 ماه به طول می انجامد، نهایتا پس از گذراندن این مدت موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) کسب حداقل نمره ی 6 را در آزمون آیلتس تضمین می نماید. تضمین ما – بدون هیچ گونه آگاهی از توانایی های افراد- بر پایه ی اطمینان به روش منحصر به فرد مان است که کسب نمره ی 6 آزمون آیلتس را تنها در مدت حدود 7 ماه برای تمامی افراد ممکن است.

در بسیاری از موسسات شناخته شده در حوزه ی آیلتس، پس از آزمون تعیین سطح در صورتی که فرد آمادگی کافی را داشته باشد اجازه ورود به دوره های آیلتس را دارد ولیکن در موسسه زبان انگلیسی ملک پور دوره تدریس آیلتس بدون در نظر گیری سطح زبان افراد صورت می پذیرد. این امر با تدریس پایه ای ترین مباحث زبان انگلیسی آغاز شده و نهایتا فرد را در کمترین زمان ممکن به بیشترین پیشرفت ممکن نائل می آورد بدین صورت که در کنار تقویت مهارت های عمومی (General) زبان انگلیسی از همان ابتدا نگرشی به سوی کار و تقویت مهارت های تخصصی آیلتس نیز وجود دارد.

   آن چه از سوی دیگر موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) را در تدریس آیلتس نسبت به موسسات دیگری برتری می بخشد کلاس های تخخصی و انحصاری آیلتس می باشد که به صورت خصوصی برگزار می گردند تا نهایت کیفیت را داشته باشند. در این کلاس ها بر روی چهار توانایی اصلی زبانی مورد سنجش در آزمون آیلتس (Listening- Reading- Writing- Speaking) به طور کامل، جداگانه و تخصصی کار می شود تا توانایی زبان آموز را به طور موثر در هر بخش به حداکثر برسانیم.

موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) با سابقه ای کافی در این زمینه دارای نتایج بسیار درخشانی می باشد که دست چینی از این نتایج را می توانید در بخش گالری سایت مشاهده فرمایید.

2 دیدگاه

 • سیماابوالحسنی

  سلام. متاسفانه نمیتونم با موسسه تماس بگیرم. چطور میتونم در کلاسهاس آیلتس شما شرکت کنم

  • shohreh shokri

   با سلام خدمت شما
   شما از طریق همین سایت میتوانید به قسمت دوره های غیر حضور در نوار اطلاعات بالای صفحه مراجعه کرده و در کلاس مورد نظر ثبت نام نمایید

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *