کلاس های مخصوص مکالمه MIE  چه تکنیکی را ارائه می دهند

 

بدون تردید افراد زیادی هستند که به اصول گرامری زبان انگلیسی به خوبی واقف هستند ولی هنگامی که می خواهند در مکالمه و گفتار روزمره از این قواعد گرامری استفاده کنند یا دچار خطاهای گرامری زیاد می شوند یا اصلا نمی توانند این قواعد گرامری را در گفتار خود به کار ببرند. بسیاری از زبان آموزان وقت بسیار زیادی را صرف حفظ کردن لغات انگلیسی می کنند و برای به خاطر سپردن این لغات تلاش زیادی میکنند ولی هنگامی که می خواهند از این لغات در مکالمه روزمره خود استفاده کنند دچار مشکلات زیادی شده و هیچ کدام از این لغات به ذهن آنها تبادر نمی کند هم چنین با وجود دانستن این لغات وقتی همان ها را از زبان یک انگلیسی زبان می شنوند از تشخیص آن عاجزند . اما ریشه این ناتوانی ها چیست ؟ در این مقاله که از سوی زبان شناسان موسسه زبان MIE  نگارش شده است تلاش شده است راهکاری را برای حل این مشکل ارائه نماییم.

در جواب سوال بالا می بایست گفت برای به خاطر سپردن لغات می بایست آنها را در خلال مکالمات آموخت تا با جایگاه آنها و نحوه استفاده از آنها آشنا شد. موسسه زبان MIE با برگزاری کلاس های مخصوص مکالمه فضایی را فراهم آورده است که زبان آموزان بر مشکلاتی که در بالا به آن اشاره شد فایق آمده و بتوانند در مورد موضوعات مختلف با اساتید مجرب به بحث و گفتگو بنشینند.

ویژگی هایی که کلاس های مخصوص مکالمه موسسسه زبان MIE برای زبان آموزان در نظر گرفته است :

  1. مروری بر داشته ها و دانسته های قبلی
  2. افزایش دایره لغات کاربردی
  3. افزایش اعتماد به نفس برای مکالمه
  4. آشنایی با واژه های مربوط به اماکن و محافل مختلف
  5. افزایش قدرت شنیدن و صحبت کردن
  6. درک لغات پر کاربرد و تخصصی
  7. آشنایی با اصطلاحات روزمره و پرکاربرد
  8. افزایش درک عمومی نسبت به لغاتی که به ظاهر هم معنی بوده ولی جایگاه استفاده از آنها متفاوت است
  9. افرایش آگاهی نسبت به فرهنگ کشور های انگلیسی زبان
  10. تمرکز بر لهجه British و American بنا به خواست زبان آموز

همچنین بسیاری از ویژگی هایی که منحصر به موسسه زبان MIE بوده و با حضور در آن تفاوت را احساس خواهید کرد . در کلاس های مکالمه موسسه زبان MIE سعی می شود مباحث به صورت موضوعی به بحث گذاشته شده و افراد بتوانند به فهرست واژگان به صورت موضوعی دست یابند تا بدین صورت به حافظه سپردن لغات و به کار بردن آنها ساده تر  شود .

گاها دیده شده زبان آموزان به اصطلاحات موجود در زبان انگلیسی وقوف کامل نداشته و سعی می کنند آنها را با ترجمه تحت الفظی به فارسی برگرداند که این کار بسیار مبتدیانه بوده و به هیچ عنوان منظور گوینده اصطلاح را منتقل نمی کند. مدرسان در موسسه زبان MIE و در کلاس های مربوط به بحث آزاد موسسه برگزیدگان ملک پور افرادی بوده که در محیط های انگلیسی زبان مختلف زندگی کرده و به غالب اصطلاحات رایج در میان فرهنگ انگلیسی وقوف داشته و شما را در امر اصطلاحات انگلیسی به خوبی یاری می کنند .

بسیاری از افراد که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند ، بخش اسپیکینگ آیلتس را یکی از بخش های سخت این آزمون می دانند . چرا که در این بخش توانایی صحبت کردن آنها مورد آزمون قرار گرفته و بسیاری به خاطر استرس های زیاد ناشی از این بخش از این قسمت نمره های خوبی را دریافت نمی کنند. با شرکت در کلاس های مکالمه موسسه زبان MIE  مدرس آنقدر شما را به صحبت کردن اصولی راغب می کند که این بخش از آزمون آیلتس به یکی از راحت ترین بخش های این آزمون تبدیل شده چرا که استرس ناشی از این بخش کاملا از بین رفته و آنها به راحتی می توانند قدرت اسپیکینگ خود را در مقابل آزمون گیرنده به نمایش بگذارند.

مطابق معمول شعار ما تحقیق پیش از انتخاب است و همه می دانیم که انتخاب بر نحوه زندگی انسان ها تاثیر می گذارد پس قبل از این که به موسسه زبان MIE بیایید تحقیق کنید تا هنگام ورود به MIE تغییرات را احساس کنید .

 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *