چرا در موسسه زبان MIE لهجه از اهمیت زیادی  برخوردار است ؟

تمامی زبان ها و البته زبان انگلیسی شامل بخش هایی می باشند که یادگیری آنها در زبان مربوطه بسیار حایز اهمیت است ، به عنوان مثال می توان به دستور زبان مربوطه ، تلفظ ، واژه های جدید و …. اشاره نمود . هر کدام از این ویژگی ها به سهم خود درصدی از آن زبان را در برمیگیرند و تمرین و تسلط ما بر آن ها می تواند مشابهت های ما را با آن بیشتر کنید . اما بخشی که در موسسه زبان MIE بسیار حایز اهمیت می باشد لهجه زبان انگلیسی می باشد .

                شاید برای شما این سوال ایجاد شود چرا با وجود این که در کلاس های گوناگون زبان انگلیسی بوده اید هیچ گاه بر این نکته اشاره ای نشده بود و چرا اصلا هیچ گاه در پی تقویت این بخش بسیار مهم در زبان انگلیسی نبوده اید . موسسه زبان MIE با سال ها سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی با انتشار این مقاله شما را به دلیل اصرار تیم آموزشی زبان انگلیسی بر لهجه آگاه می کند.

            بسیاری از زبان آموزان دلایل متعددی برای شرکت در زبان انگلیسی دارند ، برخی قصد مهاجرت داشته و عده ای نیازمند شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند ، و شاید گروهی برای نیازهای شغلی خود نیازمند به یادگیری این زبان ارزشمند می باشند . حال آن که تمامی افراد مذکور به نوعی درگیر ایجاد رابطه با شخص و اشخاصی هستند که زبان مادری آنها انگلیسی می باشد و این سبب می شود که لهجه برای آنها حایز اهمیت می باشد.

            فرض کنید که در تجارتی مشغول به انجام آن هستند ناچار به مراودات با اشخاص انگلیسی زبان هستند . می دانید که با لهجه مناسب و فصیح صحبت کردن چقدر می توانید در رونق کسب و کار و بیان منظور خود به صورت سلیس پیشرفت ایجاد کنید ؟یا این که بخواهید که به کشوری مهاجرت کنید هنگامی که شما شبیه آن مردم صحبت کنید یقین داشته باشید که در مراودات خود موفق تر خواهید بود چرا که بسیاری از مراودات ریشه در مشابهات افراد دارند. و از همه مهم تر برای شرکت در آزمون آیلتس شما نیازمند به یادگیری لهجه و استفاده از ان در گفتار خود میباشید. همانجور که می دانید لهجه مرسوم در آزمون آیلتس می باشد. چگونه می توان به راحتی سوالات امتحان گیرنده در این آزمون را متوجه شد . در حالی که به لهجه آن وقوف کافی نداریم ؟بسیاری از بخش های listening نیازمند آن هستند که شما لهجه را بدانید تا بتوانید سوال مربوط با آن بخش جواب دهید .

                اساتیدی که در موسسه زبان MIE تدریس می کنند با تسلط کامل بر لهجه  بریتانیایی زمینه کامل را برای فراگیری بهتر لهجه را برای شما مهیا می کنند. در بخش های مختلف جزوات موسسه آیتم هایی طراحی شده است که زبان آموزان با تکیه بر آن می توانند در ترم های پایین تر اصول اولیه را یادبگیرند و در ترم های بالاتر به مطالب ریز تر آن برای پیشرفت هرچه بیشتر در بحث لهجه واقف شوند .

            شما می توانید برای شرکت در کلاس های موسسه با شماره های موجود در سایت اینترنتی تماس گرفته و با شرکت در تعیین سطح رایگان علاوه بر آگاهی از سطح خود لهجه خود را در زبان انگلیسی را به بهترین نحو ممکن بهبود دهید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *