بهترین متد زبان در ایران در MIE

با توجه به نقش زبان انگلیسی در دنیای امروز یادگیری آن پا را از یک حرفه و هنر فراتر گذاشته و نام خود را به ضرورت تغییر داده است. در دنیایی که امروز دیگر به دهکده ی جهانی تبدیل شده است زبان مرسوم بین اهالی این دهکده انگلیسی بوده و بدون دانستن این زبان در این دهکده منزوی خواهیم ماند. با علم بر این ضرورت بحث را ادامه میدهیم.

غالب ایرانی ها خصوصا اقشار تحصیلکرده و جوان برای یک ترم هم که شده به یک موسسه زبان رفته و بعد از مدتی فکر یادگیری زبان را از سر خود بیرون کرده اند. یا شاید یادگیری خود را ادامه داده اند و ترم های زیادی مشغول تحصیل زبان در این موسسات بوده اند اما حتی در ترم های آخر وقتی از آنها می خواهیم که خودشان را معرفی کنند و اندکی انگلیسی حرف بزنند به شدت  مضطرب شده و نهایت طول مکالمه آنها یه دو دقیقه هم نمی رسد. اما ضعف این فرآیند در کجاست؟ آیا استعداد این افراد پایین است ؟ آیا بعضی ها قرار نیست هیچ وقت انگلیسی یادبگیرند؟ مشخصا هیچ کدام از این فرضیه ها دال بر ناتوانی آنها نیست و در غالب موارد راه و روشی را که انتخاب می کنند اشتباه است .

موسسه زبان MIE با سابقه بالای تدریس زبان در سطوح مختلف مفتخر است که یکی از بهترین روش های روز دنیا را در تکنیک های آموزش خود دنبال کرده و از پیش قراولان تدریس به روز زبان است. موسسه زبان MIE  دارای مشخصاتی است که متد آن را از دیگر موسسات جدا می کند. در این جا سعی می کنیم به این مطلب بپردازیم که چرا متد زبان MIE  بهترین است.

  1. به روز بودن

بیشتر موسسات سطح کشور هم چنان از کتاب هایی که سال ها پیش در خیلی از کشور ها استفاده می شد بهره می برند. این کتاب ها گاها روش هایی خسته کننده و تدوینی کسالت آور دارند که در غالب موارد بر روی گرامر تمرکز داشته و تازه گرامر را هم کامل بیان نمی کنند. موسسه زبان MIE برگزیده ای از بهترین کتاب های دانشگاه های معتبر دنیا را انتخاب کرده و آن را در جزوات خود دسته بندی کرده است. همچنین این موسسه همه ساله برای متدی که اجرا می کند هزینه ای را به برخی از این دانشگاه ها می پردازد تا آنها آخرین تغییرات را به این موسسه ابلاغ کرده و موسسه زبان MIE خود را ملزم می داند که این تغییرات را در جزوات خود اعمال نماید.

  1. فشرده بودن و احترام به زمان زبان آموزان

دوره های موسسه زبان MIE به صورتی تدوین شده است که زبان آموز در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند بیشترین نتیجه را از حضور در کلاس ها به دست آورند. این دوره ها به صورت SIC(فوق فشرده) بوده و زمان آن به گونه ای طراحی شده که شاغلین و دانشجویان محترم بتوانند در آن حضور یابند. در واقع کلاس های ترمیک در تایم خارج از ساعات کار اداری برگزار می شوند. هم چنین اساتید به گونه ای مدیریت زمان می کنند که زبان آموزان بدون احساس کسالت و خمودگی حجم بالای از مطالب را یاد بگیرند.

  1. تاکید بر یادگیری و پرهیز از حفظ کردن

روانشناسان معتقد که یادگیری تغییر  نسبتا دایمی در رفتار است در حالی که حفظ کردن را تغییری موقتی در رفتار می دانند. در موسسه زبان MIE تمرکز ما بر روی یادگیری زبان آموزان بوده و به آنها توصیه می کنیم که از حفظ کردن پرهیز کنند. به همین دلیل است که بیشتر کسانی که از در کلاس های زبان MIE شرکت می کنند در آزمون های آیلتس بهترین نتایج را کسب می نمایند. چرا که در شرایط پر اضطراب این امتحان ، یادگیری است که به کمک شما می آید نه حفظ کردن مطالب.

  1. استفاده از شورت استوری ( داستان های کوتاه به زبان انگلیسی)

متد جاری در موسسه زبان MIE روشی است که استاد ملک پور ، موسس این مجموعه پس از سال ها تلاش در کشور انگلستان آن را آموخت و پس از گرفتن مجوز های قانونی آن را وارد کشورمان کرد. یکی از اولویت ها وسرفصل های امتحانی در این دوره استفاده از داستان های کوتاه به زبان انگلیسی است. این بخش از این روش به شدت در مهارت های شنیداری و گفتاری زبان آموزان مفید بوده و باعث می شود که از قدرت های غریزی آن های در امر یادگیری زبان استفاده شود. شما می توانید با شرکت در این کلاس ها به اعجاز این بخش بیشتر پی برده و تغییر را در خودتان حس کنید.

  1. استفاده از فیلم

همانند آن چه که در باره ی داستان های کوتاه به زبان انگلیسی گفته شد فیلم های مختلف به زبان انگلیسی یکی از سرفصل های آموزشی موسسه زبان MIE بوده و مدرسین برای ارتقا سطح زبان آموزان به سطوح بالاتر از زبان آموزان موسسه از این فیلم ها امتحان می گیرند. هم چنین چگونه تماشا کردن این فیلم ها به زبان آموزان آموزش داده می شود.

  1. فضای آموزشی متناسب با متد

متدی که در موسسه زبان MIE در حال تدریس است متدی است که نیازمند تعداد دانش آموزان کم و فضایی منحصر به فرد است. تعداد زبان آموزان در این کلاس ها از سقف 6 نفر عبور نکرده و می توان گفت که این کلاس ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می شوند این در حالی است زبان آموزان شهریه ی خیلی کم تری نسبت به دیگر کلاس های نیمه خصوصی در سطح شهر می پردازد.

  1. گنجاندن سرفصل های آیلتس در این متد

زبان آموزان در پایین ترین سطح در کلاس های موسسه زبان MIE با نحوه سوالات و برخی از سرفصل های آزمون آیلتس آشنا شده و وادار به تمرین کردن آنها از همان ابتدای کار می باشد.

بسیار ویژگی های دیگر که موسسه زبان MIE را تبدیل به  برترین موسسه ایران کرده و شما می توانید با حضور در تعیین سطح رایگان در موسسه زبان MIE به صورت مبسوط و کامل از آن ها باخبر شوید. اگر قصد شرکت در کلاس زبان دارید قبل از تماس با ما تحقیق کنید تا تفاوت ها را هنگام ورود به موسسه زبان MIE احساس کنید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *