چرا زبان آموزان در موسسه MIE به این برند وفادار هستند؟

     بسیاری از افرادی که تاکنون قصد یادگیری زبان انگلیسی را داشته اند صد در صد با این مشکل مواجه شده اند که موسسات متعددی را امتحان کرده اند. برای مدت زمانی در این موسسات، زبان انگلیسی را مطالعه نموده اند ولیکن بعد از مدتی که نتیجه ی مطلوب را کسب نمی کنند ادامه ی کار را رها کرده و بعد از گذشت چندی دوباره نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را احساس می کنند، این بار موسسه ی دیگری را برمی گزینند به این امید که نتیجه ی مطلوبی را که قبلا کسب نکرده اند بتوانند در این موسسه ی جدید بدست آورند اما دوباره درگیر این چرخه ی معیوب می شوند. چرخه ای که ناشی از وجود عناصر و مشکلات مختلفی است در حوصله ی این بحث نمی گنجد و در مقالات دیگر موجود در سایت به طور مبسوط بر روی آن ها بحث های گوناگونی از دیدگاه های علمی و روانشناختی صورت گرفته است.

     با وجود تمامی این اوصاف موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) شاید تنها موسسه ای باشد که همواره زبان آموزان خود را وفادار به نام و برند خود نگاه داشته است. بسیاری از زبان آموزان در موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) با وجود آن که دوره های فوق فشرده ی IELTS را گذرانده اند و نمره ی مطلوب خود را نیز کسب نموده اند ولی حتی پس از آن نیز به منظور حفظ ارتباط خود با زبان انگلیسی و به روز نگاه داشتن دانش خود در زبان انگلیسی باز هم از دوره های گوناگون آموزشی موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) استفاده می نمایند. یا بسیاری دیگر از دانشجویان که هر چند نیازی به اخذ مدرک IELTS ندارند، هر یک به دلایل گوناگونی موسسه ی زبان انگلیسی ملک پور (MIE) را برای گذراندن دوره های آموزشی زبان انگلیسی برمی گزینند و همواره موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) را به عنوان بهترین در امر آموزش به دوستان و آشنایان خود معرفی می نمایند.

موفقیتی که موسسه زبان انگلیسی (MIE) توانسته اند کسب نماید تابع چندین پارامتر متعدد و گوناگون می باشد:

     اولین نکته ای که موسسه ی زبان انگلیسی ملک پور (MIE) را از سایر موسسات همکار ما متمایز می سازد روش منحصر بفردی است موسوم به SIC یا Super Intensive Course که توسط استاد ملک پور با الهام گرفتن از برترین و به روزترین متدهای آموزشی جهان و بر پایه ی اصول زبان شناسی و روانشناختی در ایران بنیان گذاری شده است. این روش خیلی سریع جای خود را در میان علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی باز کرد و اکنون زبان آموزان زیادی این روش را به عنوان بهترین متد موجود در کشور شناخته اند و آن را همواره به سایر دوستان و آشنایان خود که علاقمند به                                       یادگیری زبان انگلیسی هستند معرفی می نمایند.

     در موسسه ی زبان انگلیسی (MIE) ما تنها به شما تدریس نمی کنیم، بلکه در تمامی طول مسیر دستیابی به اهداف تان در کنارتان خواهیم بود. نکته ای که بسیاری از زبان آموزان بدان اشاره می کنند توجه و اهمیتی است که دپارتمان آموزش زبان انگلیسی ملک پور (MIE) به زبان آموزان خود دارند. برای هر دانشجو برنامه مدون و منسجم موجود است و اساتید در تمام طول دوره تمام توان خود را برای کمک به شما برای کسب هدف خود صرف می نمایند. به کرات وقت بسیاری در خارج از زمان کاری اساتید صرف طرح و تصحیح تکالیف هر جلسه ی زبان آموزان می شود تا کلاس برآیند بهتر و مطلوب تری داشته باشد. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که اساتید موسسه زبان انگلیسی ملک پور (MIE) تنها در این موسسه مشغول به تدریس می باشند و لذا تنها بار فکری آنان زبان آموزان این موسسه می باشند و با توجه به پایبندی آنان به اهداف زبان آموزان لذا در تمام طول مسیر همراه آنان خواهند بود.

     خوشنامی اعتباری نیست که به راحتی کسب گردد ولیکن به آسانی خدشته دار می گردد و خوشنامی که موسسه زبان انگلیسی ملک پور در طول سال ها کسب کرده و حفظ نموده است به عنایت همراهی زبان آموزانی بوده است که همواره مهر تاییدی بر کیفیت کار موسسه ی زبان انگلیسی ملک پور (MIE) زده اند و برند ما را به عنوان بهترین در کشور به سایرین توصیه نموده اند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *