تاریخچه و ضمانت موسسه برگزیدگان ملک پور

موسسه زبان MIE((Malekpour Institute of Educationمفتخر است با بالاترین میزان رضایت مشتری مداری شما را در  امر اخذ مدرکIELTS کمک کند.موسسه MIE با 12 سال سابقه درخشان در زمینه IELTS, TOFEL, GRE برای  شما مشری گرامی این امکان را به وجود می اورد که در مجموعه ای کاملا متفاوت دوره زبان را سپری کنید.متدی که در این موسسه اموزش داده می شود یک متد منحربه فرد است که جناب استاد ملک پور در دانشگاه های مشیگان اموزش دیده اند وبنیان گذار این متد به صورت تخصصی در ایران هستند و این متد  ضمانت شده است که با سپری کردن ترم 3 در این موسسه این امکان برای شما زباناموز گرامی وجود دارد که با یک دانشگاه انگلیسی زبان محاوره داشته باشید و با سپری کردن 7 ترم می توانید مدرک IELTS 6 – 6.5 اخذ کنید که این 7 ترم تضمین شدهدر صورتی که شما زبان اموز گرامی نتوانستید نمره 6-6.5  در هر یک از Band score IELTS اخذ کنید 60 جلسه کلاس بهصورت رایگان  برای شما زبان اموز گرامی در نظرگرفته می شود که در سابقه ای که موسسه MIE توانسته در مدت 12 سال بدست اورد به موردی در این زمینه برنخورده است و این وجه  تمایز موسسه برگزیدگان ملک پور با سایر موسسات در زمینه اخذ مدرک IELTS  می باشد.

اولین گامی که در موسسه برگزیدگان ملک پور برای شما زبان آموز در نظر گرفته می شود خواسته شما مشتری گرامی مطرح است پروسه ایی که برای شما سپری می شود از زمان تماس با موسسه و دریافت وقت تعیین سطح 2 الی 3 روز زمان میبرد و وقتی به موسسه تشریف می اورید و پروسه تعیین سطح را سپری کردید اگر کلاس شما کلاس ترمیک باشد در لیست رزرو خواهید ماند و اگر کلاس به صورت خصوصی مطرح باشد تا 24 ساعت برنامه کلاسی را دریافت خواهید که این برنامه ریزی با توجه به نمره IELTSشما انجام می شود.

دومین اصل که در فراگیری زبان انگلیسی مطرح است محیط فراگیری است شما در موسسه برگزیدگان ملک پور می توانید در محیطی کاملا ارام و متفاوت که با سایر متفاوت با سایر موسسات دیگر زبان را فرا بگیرید و این امکان را برای خود فراهم کنید. محیطی که این امکان را به شما زبان اموز گرامی میدهد که زیرنظر مجرب ترین اساتید دوره زبان را سپری کنید و مدرسینی که دوره زبان انگلیسی خود را با جناب استاد ملک پور بنیان گذار موسسهMIE سپری کردند دارای مدرک IELTS  می باشند.

موسسه زبان ملک پور با سابقه ای درخشان در ضمینه برنامه ریزی برای زبان اموزانی که قصد شرکت در ازمون IELTS دارند توانسته این رتبه رو به خود اختصاص دهد که برنامه ریزی رو برای زبان اموز طوری فراهم اورد که حتی در مدت زمان کمتر از 4 ماه به سطح IELTS برسد.که این برنامه ریزی با هماهنگی با مشاوره تخصصی زبان در زمینه IELTS . TOFEL . GRE انجام می شود. این برنامه ریزی با اعتماد شما زبان اموز گرامی به موسسه برگزیدگان ملک پور می باشد. برنامه ایی که در کلاس ها برای شما اجرایی می شود برنامه ایاست که با هماهنگی اساتید با شاگردان در زمینه مطالعه دورس و در برخی موارد گزارش هر روز زبان آموز در خصوص مطالعه دروس و در بعضی موارد رفع اشکال می باشد.که این هماهنگی می تواند از طریق ارتباط شاگردان با ایمیل انجام می شود و گزارش مطالعه دروس که مطالعه شده و اشکالات می تواند مطرح شود و مشکل برطرف شود.

موسسه MIE این حق انتخاب  را به زبان آموزی که قصد شرکت در کلاس دارند ولی به دلیل بعد مسافت نمی توانند از کلاس حضوری استفاده کنند این امکان را فراهم اورده است که از کلاس های غیرحضوری موسسه از طریق Skype اقدام کنند.

بخش مدیریت مشتری موسسه برگزیدگان ملک پور (RM)

مدیر بخش RM موسسه زبان MIE  موظف است  طی جلسات متععد با شاگردان در خصوص پیشرفت کلاس برنامه ایی برای شاگردان قرار می دهند که این  باعث تقویت نقاط ضعف شاگردان می باشد و سعی رو در این بخش بر این قرار داده ایم که شما زبان اموز گرامی در موسسه زبان MIEبنحوی زبان انگلیسی رو فرا گیرید که هیچ گونه ضعفی در زبان انگلیسی نداشته باشید.

این موسسه با برنامه ریزی دقیق شما را به هدف مورد نظر در کمترین زمان می رساند و با داشتن کادری مجرب این امر  را برای شما محیا کرده است که که در محیطی کاملا متفاوت زبان انگلیسی را بیاموزند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *