موسسه برگزیدگان ملک پور با الهام از نام استاد ملک پور خالق و ابداع کننده سبک جدید زبان در خدمت شما میباشد و پاسخگوی تمامی نیاز های شما برای فراگیری زبان انگلیسی و آلمانی میباشد .توضیحات تکنینک ما در این وب سایت به تفصیل آمده اما بهترین راه برای آشنائی بیشتر با ما تماس تلفنی رایگان می باشد .

تلفن های ثابت ما شامل :

  49196000 21 (98+)

  داخلی 3

اگر میخواهید با ما تماس بگیرید ، خاطر نشان می نماییم ساعات کاری موسسه در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 الی 16 می باشد و همه همکاران ما آماده مشاوره رایگان در باب نحوه فراگیری زبان یا نحوه برگزاری کلاس های ما هستند .

دوستان عزیز دقت بفرمایید چنانچه که در ایران هستید، بهترین راه ارتباط با ما تلفن های ثابت یا همراه موسسه می باشد و برای اخذ جدیدترین اخبار و مطالب علمی در خصوص دوره های آموزش زبان موسسه برگزیدگان ملک پور می توانید به صفحات فیسبوک ما در آدرس ذیل مراجعه نمایید :

موسسه زبان https://www.facebook.com/MIE

ایمیل موسسه :

[email protected]

همچنین میتوانید به صفحه فیس بوک ما به آدرس

facebook.com/www.malekpour.ir

همراهی با شما افتخار ما میباشد .

افتتاح دفتر همکار تهران در میرداماد :

بدین وسیله به اطلاع می رساند موسسه سفیران سروش سعادت گروهی از خبرگان و دانشمندان حقوق با مدرک وکالت پایه یک دادگستری و سابقه ای درخشان در بهترین نقطه تهران در دسترس همه عزیزان است .

این موسسه به ریاست و مدیریت عامل آقای احسان فراهانی وکیل پایه یک دادگستری با توانایی پاسخگویی در تمام موارد حقوق بین الملل و یا حقوق داخلی در خدمت شما عزیزان می باشد.

این موسسه با موسسه MIE همکاری نموده و از استاد ملک پور مشاوره دریافت می نماید، هر چند موسسه سفیران سروش سعادت کاملاً مستقل عمل می نماید اما با درخشش بی نظیری توانست از فیلترهای سخت موسسه اتریشی MIE عبور نماید و اکنون در لیست معتبرترین موسسات سطح کشور عمل می نماید .

چنانچه مایلید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمائید با شماره های ذیل تماس حاصل بفرمائید.

شماره تماس : 

26414318 21 (98+)

26415281 21 (98+)

9304665994 (98+)

9304667014 (98+)

9304665977 (98+)

9304665975 (98+)

افتتاح دفتر همکار تهران (واقع در شهرک غرب):

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان با تجربه ترین موسسه حقوقی در کشور پیشرو در ارائه ی بهترین مشاوره در باب امور حقوق بین المللی در مورد ثبت شرکت ها، ازدواج با اتباع، حقوق اتباع خارجی، اقامت ها و بحث تابعیت، سرمایه گذاری داخلی و خارجی، و مسائل مربوط به امور حقوقی دانشجویان ایرانی خارج از کشور میباشد. موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان،با بهره از مشاوره ی وکلای امور حقوق بین الملل و کادری حرفه ای همراه با وکلای زبده و برجسته ی کشوری، میتواند شایسته ترین خدمات مشاوره ای را جهت متقاضیان عزیز ارائه دهد. مدیران این موسسه مفتخرند که در مقام شاگردی استادبزرگ امور حقوق بین الملل استاد ملک پور (ایشان در حال حاضر درحال اخذ  مدرک دکتری،  در رشته ی حقوق تجارت بین الملل از یکی از بهترین دانشگاه های حقوق دنیا، یعنی دانشگاه وین میباشند) و با بهره از آموزش ها و مشاوره ی این استاد ارزنده ی علم حقوق، در داخل و خرج از ایران همواره آماده ی انجام مشاوره جهت پرونده های شما موکلین محترم میباشد. تیم مدیریت موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان، با استعانت از اصول و رسوم مدیریت استاد ملکپور همواره احترام به حقوق والای موکل را سرلوحه ی امور خود قرارداده و اوامر مشتری را مقدم بر هر امری میداند. موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان مفتخر است لقب قدیمی ترین همکار موسسه ی استاد ملک پور را بر بال خود حمل نماید. این موسسه با همکاری موسسه ی بین المللی MIE  در اتریش،  تنها مجموعه ی حقوقی کشور بوده که با گارانتی مشاوره ی پرونده ی متقاضیان عزیز را بر عهده میگیرد.

استفاده از سیستم مدیریت پروژه ی الکترونیکی پیشرفته جهت برنامه ریزی امور موکلین همراه با بهره مندی از برترین تکنیک های مدیریت پروژه در باب حفظ و اجرای پرونده های مشتریان عزیز، شاکله ی بسیار منظمی در باب رسیدگی به امور حقوقی شما عزیزان حاصل نموده است.تیم مشاورین مجرب این موسسه ی حقوقی، با تکیه بر آمار موفق و مثبت پرونده هایی که با موفقیت به پایان رسیده اند، رکورد بیشترین پرونده های به فرجام رسیده را در بین موسسات حاضر داراست. از شما عزیزان دعوت مینماییم در وبسایت مرکزی، با مراجعه به گالری سایت، تصاویر مدارک پرونده های انجام شده را مشاهده فرموده تا تصدیق عرایضمان باشد.

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان با شناسه ی ملی و شماره ثبت رسمی، با توان و سرعت عمل بالا همراه با امکانات عالی در محیطی کلاسیک در قلب پایتخت، در محدوده ی شهرک غرب تهران، مشغول به فعالیت های حقوقی گردیده و در حال حاضر بدون اغراق مورد وثوق ترین موسسه در سطح کشور در حال همکاری با موسسه ی  حقوقی MIE اتریش با همکاری استاد ملک پور می باشد و طبق اسناد ثبت شده جهت موسسه حقوقی، اختیار کامل جهت انجام مشاوره ی امور حقوقی به همراهی تیم وکلا و مشاوره در زمینه های حقوق داخلی و بین المللی می باشد. این موسسه از همکاری وکلای زبده بهره مند است و با تکیه بر اصول حقوقی ایران و سایر کشور ها میتوانددر نهایت انصاف با رعایت قوانین حاکم فی مابین وکیل و موکل، مدافع حقوق شما متقاضیان عزیز باشد و این موضوع را گارانتی نماید.

ما با افتخار در موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای در باب رفع مشکلات و مسائل شما عزیزان هستیم. شما میتوانید جهت کسب پاسخ سوالات خود به ادرس وبسایت موسسه به لینک زیر مراجعه نموده و یا جهت اخذ مشاوره ی رایگان تلفنی با شماره تلفنهای مذکور در سایت موسسه تماس حاصل نموده و با مشاورین ما بدون پرداخت هزینه مشاوره شوید.

شماره تماس :

88567340 21 (98+)

88567326 21 (98+)

(+98) 919 – 866 31 68
(+98) 939 – 009 30 68
(+98) 901 – 542 12 09

افتتاح دفتر همکار در کرمانشاه غرب ایران :

موسسه حقوقی صبح غرب از معدود موسسات حقوقی کشور است که پس ازگذراندن دوره های موسسه MIE اتریش توانست در باب امور مذکور در این وبسایت به خصوص اموری نظیر مهاجرت، تحصیل در خارج از کشور، چگونگی اخذ ویزا، سرمایه گذاری و امثالهم مشاوره تخصصی ارائه دهد. هرچند این موسسه به طور مستقیم از شخص استاد ملک پور  از برترین حقوقدانان دهه اخیر و استاد برتر حقوق تجارت بین الملل مشاوره دریافت می کند و به طور رسمی و قانونی همکار موسسه MIE است ولیکن به طور مستقل و تحت مدیریت خانم مریم نظری به ارائه ی خدمات حقوقی متعدده از قبیل امور مهاجرت، حقوق بین الملل خصوصی، طرح دعاوی در محاکم بین الملل خصوصی، دادگاهها و تمامی امور بین الملل خصوصی می پردازد.

تمامی مشاوره های تلفنی ما رایگان و بدون کسب درآمد است لذا متقاضیان می توانند جهت اخذ مشاوره و راهنمایی حقوقی خصوصا در ابواب مهاجرت یا حقوق بین الملل در ایران با ما تماس بگیرند.

شماره تماس :

۰۸۳۳۸۳۹۷۲۶۹

۰۸۳۳۸۳۹۴۹۶۲

۰۹۳۰۴۲۳۵۸۶۱

۰۹۳۰۴۲۳۵۹۷۸

آدرس: کرمانشاه_ ۲۲بهمن_ چهارراه سی متری دوم

ساعات کاری موسسه: بجز ایام تعطیل، روزهای شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ۹ تا ۲۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۳۰: ۱۶

 

 

6 دیدگاه

 • الی رها

  برای شما و همکارانتان آرزوی موفقیت دارم
  من بواسطه یکی از مشتریان شما با شما آشنا شدم ایشان از کار شما بسیار رضایت داشتند /لطفا من را هم راهنمایی کنید
  من بواسطه یکی از مشتریان شما با شما آشنا شدم ایشان از کار شما بسیار تعریف کردند و من می خواهم به من هم مشاوره بدهید من دارای لیسانس زبان انگلیسی هستم و الان دانشجوی فوق لیسانس حقوق خانواده ستم که دو سال را تمام کرده ام و فقط شش واحد پایان نامه ام مانده است میخواستم برای ثبت نام دانشگاه وین اقدام کنم سوالم این است که آیا با توجه به وضعیتم که پایان نامه ام مانده می توانم در مقطع دکترا ثبت نام کنم و یا خیر لطفا راهنمائی کنید من الان کلیه مدارکم را ترجمه کرده ام و از دوم زانویه که اجازه ثبت نام دارم می خواهم ثبت نام کنم آیا در این زمینه هم مشاوره می دهید لطفا راهنمائی کنید که چه کاری باید انجام بدهم تا زمان را از دست ندهم من در اتریش ساکن هستم/

  • MJ - Support

   سلام دوست عزیز. سوال شما متاسفانه مربوط به سایت زبان نمی باشد. شما باید سوالتان را در سایت malekpour.ir ویا legalmalekpour.com در قسمت های مربوطه بپرسید، تا همکاران ما رسیدگی کنند. در مورد دانشگاه وین در زیر مجموعه کشور اتریش در بخش مربوطه سوالتان را ذکر کنید. ممنون موفق باشید

 • پیام آریامنش

  با سلام بنده پیام آریامنش هستم بنده در اخرین بار ثبت نام کلاسهای زبان انگلیسی دکتر ملک پور ثبت نام کردم ولی متاسفانه ایمیل اشتباهی رو هنگام ثبت نام وارد کردم بعدا ایمیل درست رو در [email protected] وارد کردم ولی متاسفانه هیچ گونه لینک ورود به کلاس‌ برای بنده ارسال نشد میخاستم بپرسم که چه زمان لینک ورود به کلاس ارسال میشه و من میتونم وارد کلاسهای استاد دهقان بشم با تشکر.

  • MJ - Support

   سلام دوست عزیز. از بابت پاسخگویی دیر هنگام از شما معذرت میخواهیم، سایت ما برای مدتی در دست توسعه بود!
   آقای دهقان فرمودند اگر به ایمیل ما ایمیل زده باشید، جای هیچ نگرانی نخواهد بود، ایمیل شما تصحیح خواهد شد و از آنجایی که هنوز هیچ ایمیل ثبت نامی برای هیچ شخصی ارسال نشده است، بنابراین پاسخ ایمیل شما هم به محض آماده شدن لینک های ثبت نام برای همه دوستان ارسال خواهد شد.
   ممنون، موفق باشید

 • حمیدرضا قاصری

  با سلام و عرض ارادت و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم کوتاه ترین زمان ممکن برای فراگیری زبان آلمانی تا سطح B2 بدون دانش قبلی و اخذ مدرک B2 برای تحصیل در دانشگاه های آلمان چه مدت میباشد ؟؟؟

  • MJ - Support

   سلام دوست عزیز، ببینید فرقی نمیکنه شما ایران تشریف داشته باشید یا خود آلمان. همش بستگی به کلاس هایی داره که برای شما برگزار میشه و البته پشتکار خودتون. مثلا توی ایران بعضی از کلاس ها بصورت معمولی برگزار میشن، و برای مثال سطح A1 رو ممکنه در دو یا حتی سه ترم برگزار کنند. طبیعیه که تا دوستی بخواد مدرک B2 خودش رو بگیره ممکنه یکسال وحتی بیشتر هم طول بکشه، در مقابل بعضی از دوره ها فوق فشرده برگزار میشن و دوستانی که وقت و پشتکار کافی داشته باشند نزدیک به 6 ماه میتونند مدرک زبان خودشون رو دریافت کنند.
   در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص کلاس های غیر حضوری ما دارید، میتونید با شماره تماس 02149196000 داخلی 3 ارتباط برقرار کنید.
   موفق باشید

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *