کلاس زبان انگلیسی تضمینی در تهران

وقتی به تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در سطح شهر نگاهی می اندازیم با انبوهی از تبلیغات و شعارهای تبلیغاتی مواجه می شویم. یکی از این شعارهایی که همواره صاحبان سرمایه برای جلب توجه مشتریان خود به کار می برند تضمین خدماتی است که به مشتریان خود ارایه می دهند. اما تا چه حد این شعارها با حقایق هماهنگی دارند و اصلا معیار اعتماد به این شعارها چیست ؟ آیا می توان یادگیری زبان را هم در کنار سایر خدمات موجود تضمین نمود؟ چه کلاس زبانی مارا به اهدافمان برای کسب مدارک معتبر بین المللی تضمین می کند؟

برای اثبات ادعای صاحبان سرمایه مبنی بر تضمین خدمات همیشه می بایست به مشتریانی که پیش از این از آن خدمات بهره مند شده اند صحبت نمود ، موسسه زبان MIE  با سال ها سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی این زمینه را برای شما فراهم می سازد تا باشرکت در تعیین سطح رایگان این آموزشگاه با کارنامه زبان آموزانی آشنا شوید و مدارک آنها را به صورت مستند تماشا کنید تا با خیالی آسوده به مسیری که می خواهید در آن قدم بردارید اعتماد کنید. شما می توانید با حضور در تعیین سطح رایگان موسسه زبان MIE علاوه بر آگاهی از سطح زبان خویش با خدمات تضمینی کلاس های زبان این مجموعه آشنا شوید.

موسسه زبان MIE با روشی منحصر به فرد که موسس آن استاد ملک پور با سال ها تلاش به ایران آوردند تا زبان آموزان ایرانی هم از آن بهره مند شوند زمینه ای را فراهم آورده است که زبان آموزان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن نمره آیلتس بالای 6 خود را در مدت هشت ماه تضمین کنند و در تمامی آزمون های بین المللی دیگر با خیالی آسوده شرکت نمایند.

سیل شعارهای تبلیغاتی حال حاضر نسبت به روش های مختلف اعتماد بسیاری را نسبت به یادگیری زبان انگلیسی در این مدت و تضمین خدمات بعد از این دوره کم رنگ می کند ولی می بایست بدانید موسسه زبان MIE تنها موسسه ای در خاور میانه است که مجوز اجرای این روش را در حال حاضر در اختیار دارد و ماهانه مبلغ قابل توجه ای را برای به روز نگه داشتن این روش و افزودن مطالب آموزشی مفید به سرفصل پرداخت می نماید.

در موسسه زبان MIE تمامی گرامر های زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته در این هفت ترم گنجانده شده است و انعطاف پذیری روش به گونه ای است که زبان آموز برای یادگیری آنها به هیچ عنوان احساس خستگی نکرده و در آن اثری از روش های استاتیک و گاها کسالت بار رایج در بسیاری از موسسات به چشم نمی خورد.

زبان آموزان بسیاری هستند که غالب گرامر های زبان انگلیسی و مجموعه لغات فراوانی در حفظ نموده اند و مسلم است است که سطح یادگیری انها در مرحله حفظ کردن باقی مانده و هیچ گاه به مرحله یادگیری و به کارگیری نرسیده است . شما در موسسه زبان MIE با گذراندن 3 ترم از 7 ترم به قدرتی خواهید رسید که به سادگی می توانید با کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی بوده صحبت کرده و هیچ مشکلی در زمینه گفتار و شنیدار که مهم ترین مهارت های زبان انگلیسی هستند نداشته باشید.

موسسه زبان MIE با کارنامه ای درخشان در زمینه آزمون آیلتس تمامی مهارت های 4 گانه این آزمون را در کلاس های ترمیک خود به زبان آموزان آموزش داده و دانش عمومی زبان آن ها را در کنار این مهارت ها به حد کمال می رساند. شما می توانید با تماس با این موسسه با مشاوران مجرب این موسسه تماس حاصل نموده و با به روزترین روشی که در این موسسه در حال اجراست بیشتر آشنا شوید.

مراجع درسی موجود در موسسه زبان MIE  از انتشارات دانشگاه های معتبر جهان بوده و در آن خبری از کتاب های موجود در موسسات مختلف که تکیه بر روش های قدیمی یادگیری زبان انگلیسی دارند نیست. چرا که این روش ها سال ها پیش در کشور های مختلف منسوخ شده و این کتاب ها متاسفانه در کشور ایران رواج بسیاری دارند.

شما می توانید با شرکت در کلاس های موسسه زبان MIE بعد از دو یا سه ماه با لهجه های معتبر زبان انگلیسی یعنی لهجه بریتانیایی و امریکایی کاملا آشنایی پیدا کرده و به راحتی با لهجه بریتیش که لهجه مورد نیاز برای شرکت در آزمون آیلتس می باشد آشنا شوید .

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد کلاس های زبان تضمینی موسسه زبان MIE دارید می توانید همین الان با مشاوران ما در امر زبان انگلیسی تماس حاصل نموده و ضمن بهره مند شدن از اطلاعات مفیدی که آنها در اختیارتان خواهند گذاشت برای شرکت در تعیین سطح رایگان این موسسه تدابیر لازم را انجام دهید .

2 دیدگاه

 • سمیه ذاکری

  با سلام آیا شما کلاس های زبان آنلاین به صورت کروهی هم برگزار میکنید ممنون از شما

  • MJ - Support

   سلام دوست عزیز. دوره های آنلاین ما با نام دوره های غیر حضوری و یا وبینار دقیقا چنین امکانی را دارد. یعنی استاد به صورت آنلاین تصاویر و صوت خود را برای دوستان مخابره خواهد کرد، و زبان آموزان شرکت کننده در دوره، بصورت آنی قادر خواهند بود صوت و تصاویر استاد را مشاهده، در بحث ها شرکت کرده و همانند یک کلاس واقعی اما به شکل مجازی دوره برگزار خواهد شد.
   موفق باشید

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *